TURNAJE
2017
ČASOVÝ
PROGRAM
VKLADY
CENOVÝ FOND
UBYTOVÁNÍ
STRAVOVÁNÍ
RAPID TOUR
2017
OSTRAVA!!!



REGISTRACE ÚČASTNÍCI
(58+60+95+70)
HISTORIE
FESTIVALU
PARTNEŘI SIMULTÁNNÍ
TOUR
KONTAKTY

Rapid tour Ostravský koník 2015

 
Série rapid turnajů v Ostravě a okolí pořádaných v období od 1.ledna do 1.května 2015.
Kombinace kvalitně a hojně obsazených turnajů s bohatou historií s nově vznikajícími turnaji. Jednotícím prvkem všech těchto turnajů je snadná dostupnost z Ostravy posílená o unikátní šachový autobus zajišťující přepravu účastníků z Ostravy do dějiště turnaje a zpět.
Obohaťte si jarní část šachových soutěží o sobotní rapidy a potrénujte před květnovým šachovým svátkem v Ostravě. Nejlepší hráči v jednotlivých kategoriích celého rapid tour si mohou vyhrát startovné zdarma do turnajů Ostravského koníka 2015!!!


Turnaje rapid tour:
  • Bílovec 3.1.2015 cenový fond 15.000 Kč
propozice, výsledky, článek
 • Rychvald14.2.2015cenový fond 8.500 Kč
propozice, výsledky, foto, www
 • Havířov21.3.2015cenový fond 7.900 Kč
propozice, výsledky
 • Ostrava-Hrabůvka4.4.2015cenový fond 7.500 Kč
propozice, výsledky
 • Šenov11.4.2015cenový fond 7.300 Kč
propozice, www, výsledky
 • Bohuslavice18.4.2015cenový fond 26.000 Kč
propozice, www, výsledky, foto, článek
 • Ostrava1.5.2015cenový fond 10.000 Kč
propozice, výsledky
 
 


Pravidla rapid tour:
 • soutěží se ve 4 kategoriích: FIDE ELO do 1600, do 1800, do 2000 a bez omezení
 • započítávají se nejlepší 4 dosažené výsledky (součet dosažených bodů)
 • v případě rovnosti bodů rozhoduje nejlepší dosažené umístění na některém z turnajů
 • 3 nejlepší v každé kategorii FIDE ELO do 1600, do 1800, do 2000 získají:
... startovné zdarma do B či C turnaje Ostravského koníka 2015
 • 3 nejlepší (mimo GM a IM) v kategorii bez omezení získají:
... startovné zdarma do A turnaje Ostravského koníka 2015
 • na turnaje nekonající se v Ostravě bude z Ostravy vypraven speciální autobus, který za pouhých 20 Kč zaveze ráno účastníky na místo konání turnaje a bezprostředně po vyhlášení výsledků pak i zpět do Ostravy. V Ostravě bude možné nastoupit na těchto lokalitách:
- parkoviště před Domem kultury města Ostravy
- Hrabůvka, rondel
- horní zastávka Svinov mosty
Sledujte propozice jednotlivých turnajů pro upřesnění pořadí, místa a času nástupů


Výsledky rapid tour 2015

 Kategorie bez omezeníFIDEBílovecRychvaldHavířovHrabůvkaŠenovBohuslaviceOstravaCelkem
BodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadí
1IM Zwardoň, VojtěchCZE2397 Beskydská šachová škola6,0156,0107,518,017,517,0330,01
2GM Velička, PetrCZE2412 ŠK HM Ostrava7,037,536,567,027,0528,52
3IM Vesselovsky, SergueiCZE2353 Beskydská šachová škola6,556,567,086,5926,55
4FM Břečka, IvanCZE2318 TJ Ostrava5,0386,586,546,576,576,0216,5426,04
5FM Malík, JanCZE2257 ŠK Slavoj Poruba4,5506,576,586,596,0336,5826,07
6FM Lys, JosefCZE2178 Šachový klub Karviná5,5316,595,0315,5196,587,0106,01026,08
7FM Sobek, JaroslavCZE2281 Šachový klub Karviná6,0185,0336,546,556,51525,54
8 Machýček, LubomírCZE2220 TJ Studénka5,5337,524,0446,0135,5195,5396,01725,02
9IM Klíma, LukášCZE2339 ŠK Slavoj Poruba4,5455,5186,537,046,01925,03
10FM Pacl, VáclavCZE2136 TJ Slovan Havířov6,0206,565,0235,0286,596,01825,06
11FM Čempel, JaroslavCZE2149 Slezan Opava5,0375,5256,0115,5187,036,0205,52424,53
12FM Fiřt, StanislavCZE2222 ŠK HM Ostrava6,0176,0135,0244,5356,0126,0296,5624,56
13 Krajina, AlešCZE2178 ŠK HM Ostrava6,0146,586,5165,52124,58
14 Židek, VáclavCZE2184 Slezan Opava5,5246,0157,096,01224,59
15 Jelínek, MarekCZE2101 TJ Ostrava6,0215,0324,0476,0125,0246,5146,01124,511
16 Veselý, LiborCZE2207 ŠK Slavoj Poruba6,595,0277,0115,51824,09
17IM Michenka, JozefCZE2323 ŠK HM Ostrava5,5237,056,095,0255,02623,55
18 Weissmann, LukášCZE2155 Sokol Dobrá5,5306,0125,0265,5226,0116,03623,511
19 Didi, JanCZE2074 TJ Ostrava5,5345,5216,575,5215,5205,5385,02723,07
20 Zimniok, LubomírCZE2137 Šachový klub Karviná5,5265,5245,0223,0716,0146,03523,014
21 Kolář, StanislavCZE2080 ŠK Šenov5,5286,0135,0375,55222,013
22 Řezníček, MarcelCZE2117 ŠKTP Hrabyně4,5516,0164,5385,0265,05620,516
23FM Adámek, JiříCZE2337 ŠK Slavoj Poruba6,556,0146,01318,55
24 Kičmer, PetrCZE2193 Baník Havířov5,5257,035,51818,03
25FM Vrána, FrantišekCZE2228 ŠK Staré Město5,0366,566,51018,06
26 Šplíchal, StanislavCZE2138 TJ Ostrava5,5326,0106,01117,510
27 Trapl, DaliborCZE2182 SK Loko Praha5,0256,0106,01417,010
28 Veselý, MartinCZE2130 TJ Ostrava6,0156,0275,02917,015
29 Mrva, MarekCZE2205 TJ Ostrava5,5166,0305,52017,016
30CM Vykydal, FrantišekCZE2117 ŠK Lokomotiva Brno5,5196,0135,06516,513
31GM Kislinsky, AlexeyCZE2499 SK Slavia Orlová7,518,5116,01
32 Kopec, LadislavCZE2131 TJ Ostrava5,0445,5405,51916,019
33 Bureš, MartinCZE2098 Baník Havířov5,5205,0345,02915,520
34 Škola, MiroslavCZE2179 TJ Ostrava5,0415,0305,52215,522
35IM Plát, VojtěchCZE2451 TŽ Třinec8,017,0415,01
36 Blümelová, ZdeňkaCZE2004 Slavia Kroměříž4,5525,0355,03514,535
37IM Jasný, StanislavCZE2395 Beskydská šachová škola7,067,0314,03
38FM Burdalev, KirillUKR2306 7,526,03413,52
39FM Mudrák, JosefCZE2299 Slavia Kroměříž6,5127,0713,57
40IM Šimáček, PavelCZE2438 ŠK Zikuda Turnov6,5106,5513,05
41 Kubík, MichaelCZE2178 Beskydská šachová škola6,5136,5713,07
42WIM Semenova, ElenaRUS2160 6,556,03712,55
43 Šindler, MichalCZE2196 VOKD Poruba6,545,03311,54
44 Milat, PatrikCZE2080 Beskydská šachová škola5,5176,02711,517
45 Potomák, VladimírCZE2173 ŠK Slavoj Poruba5,5495,52311,023
46 Kubicka, AnnaPOL2014 5,5224,54910,022
47 Chlevišťan, JakubCZE2121 ŠK Slavoj Poruba5,0275,03110,027
48 Dvořák, VladimírCZE2001 SK ROŠÁDA Prostějov5,0475,03510,035
49 Petřík, PetrCZE2017 Slavia Kroměříž5,0424,5849,542
50 Vacek, AntonínCZE2043 TJ Ostrava5,0574,5489,548
51GM Navara, DavidCZE2751 1. Novoborský ŠK9,019,01
52 Káňa, PavelCZE2037 ŠK ERA Poštovní spořitelna4,0645,0739,064
53FM Kratochvíl, JosefCZE2214 ŠK Lokomotiva Brno7,527,52
IM Shkuran, DaniilUKR2386 7,527,52
 Roubalík, JakubCZE2389 ŠK Zlín7,527,52
IM Kriebel, TadeášCZE2457 1. Novoborský ŠK7,527,52
57GM Krejčí, JanCZE2523 Tatran Litovel7,047,04
58IM Sosna, JanCZE2351 ŠK Slavoj Poruba6,566,56
59FM Červený, MartinCZE2394 2222 ŠK Polabiny6,576,57
60GM Cvek, RobertCZE2517 1. Novoborský ŠK6,586,58
61FM Jedlička, AlešCZE2325 2222 ŠK Polabiny6,5116,511
62FM Kočiščák, JiříCZE2474 Šachový klub HM Ostrava6,5126,512
63FM Marek, MatyášCZE2283 MŠŠ Interchess6,5176,517
64 Piesik, PiotrPOL2278 6,0116,011
65IM Bureš, JaroslavCZE2384 ŠK Staré Město6,0136,013
66 Hájek, OskarCZE2038 ŠK Lokomotiva Brno6,0146,014
 Hladík, OtoCZE2208 TJ Ostrava6,0146,014
68 Pazdziora, MichalPOL2226 6,0156,015
69 Koutný, PetrCZE2146 ŠK Zlín6,0196,019
70FM Tymrakiewicz, RafalPOL2306 Rybnik6,0226,022
71 Szotkowski, JakubCZE2373 Šachový klub Karviná o.s.6,0236,023
72FM Karlík, VladimírCZE2312 Slavia Kroměříž6,0246,024
73 Rakús, PavelCZE2169 ŠK TJ MSA Dolní Benešov6,0256,025
74FM Valenta, VítCZE2167 TJ Sokol Lázně Velké Losiny6,0266,026
75CM Strašil, PavelCZE2116 ŠK 1921 Zábřeh6,0316,031
76FM Orzechowski, JacekPOL2204 KSz SILESIA Raciborz6,0326,032
77 Sremaňák, SlavomírSVK2173 5,5155,515
78 Novosadová, KristýnaCZE2256 Beskydská šachová škola5,5165,516
79 Toman, JaroslavCZE2229 ŠK Tachov5,5175,517
80 Bulava, PetrCZE2076 Baník Havířov5,5215,521
81 Kostka, VítCZE2288 SK Slavia Orlová5,5235,523
82 Dobeš, LuděkCZE2014 ŠK Slavoj Poruba5,5275,527
83 Sojka, AlešCZE2128 Slavia Kroměříž5,5355,535
84 Kula, DominikCZE2084 MŠŠ Interchess5,5415,541
85 Kudla, RichardCZE2038 ŠK Slavoj Poruba5,5425,542
86WFM Bogatko, TanaCZE2108 MŠŠ Interchess5,5505,550
87 Pohludka, OndřejCZE2024 ŠK Šenov5,0265,026
88 Podlesný, PavelCZE2072 Baník Havířov5,0305,030
 Krejčí, JanCZE2169 Tatran Litovel5,0305,030
90 Sieber, MartinCZE2091 SK Slavia Orlová5,0315,031
91 Cudnik, AndrzejPOL2052 Cizinci5,0395,039
92 Jablečník, GustavCZE2102 Slavia Kroměříž5,0435,043
93 Záleský, KarelCZE2051 Slezan Opava5,0545,054
94 Štěpán, PatrikCZE2104 Beskydská šachová škola4,5364,536
95 Macura, EmilCZE2022 Fatra Slavia Napajedla4,5414,541
96 Weczerek, MarekCZE2070 SK Kravaře4,5834,583
97 Dostál, RadimCZE2084 ŠK Slavoj Poruba4,0454,045
 Kategorie do 2000FIDEBílovecRychvaldHavířovHrabůvkaŠenovBohuslaviceOstravaCelkem
BodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadí
1 Kozelský, MarekCZE1912 ŠK Šenov4,5596,0175,0274,5446,0165,07022,016
2 Šrámek, TomášCZE1989 Viktorie Bohumín5,5206,0125,0395,03321,512
3 Kotlář, JarmilCZE1907 ŠK Šenov6,0225,0345,0295,0325,06021,022
4 Vinklárek, RobertCZE1817 TJ Nový Jičín4,0753,5675,0344,5415,0334,5915,03919,533
5 Tyleček, DrahomírCZE1934 TJ Mariánské Hory3,5594,5385,0626,01519,015
6 Brezík, PetrCZE1845 OS Rychvald4,0525,0275,0755,03219,027
7 Špála, JiříCZE1806 TJ Ludgeřovice3,0954,5464,5415,5244,0534,01194,05718,524
8 Šrámek, OndřejCZE1847 SK Slavia Orlová4,5474,5395,0364,54518,536
9 Balogh, MilanCZE1855 TJ Ostrava4,5484,0483,5634,0614,5814,54317,543
10 Štec, FrantišekCZE1923 TJ Spartak Přerov5,0465,0435,55115,543
11 Mrázek, RomanCZE1881 Šachový klub Karviná5,0285,5474,54715,028
12 Horváth, TomášCZE1915 SK Slavia Orlová4,5425,0645,02814,528
13 Vágner, LadislavCZE1933 TJ Studénka5,0454,0535,03014,030
14 Hurta, JiříCZE1849 ŠK HM Ostrava4,0764,5364,05412,536
15 Kopcová, LudmilaCZE1802 TJ Ostrava4,5613,51374,05912,059
16 Pálka, BronislavCZE1944 Spartak Uherský Brod5,0365,02810,028
17 Valenčík, JozefCZE1978 TJ Slovan Havířov5,0315,03110,031
18 Pšenička, PavelCZE1994 HTJ Odra Ostrava5,5204,0489,520
19 Petrov, BogoljubCZE1983 HTJ Odra Ostrava5,5234,0529,523
20 Jaroš, BohumilCZE1922 TJ Mariánské Hory5,0324,5429,532
21 Lamper, VlastimilCZE1962 Podhradní Lhota4,5564,5449,044
22 Malinovský, PetrCZE1969 Lokomotiva Krnov3,5795,0538,553
23 Kriebel, RudolfCZE1879 ŠK TJ MSA Dolní Benešov4,0504,0538,050
24 Kučera, JaroslavCZE1895 Viktorie Bohumín4,0544,0558,054
25 Ludvíček, JosefCZE1851 SK Boršice3,5784,0567,556
26 Zeman, ArnoštCZE1974 OREL Ořechov6,0166,016
 Chmelař, ZdeněkCZE1980 Sokol Vizovice6,0166,016
28 Sobek, MartinCZE1904 Šachový klub Karviná6,0176,017
29 Luczyk, PetrCZE1934 SK Slavia Orlová6,0196,019
30 Sekáč, MartinCZE1999 Baník Havířov5,5215,521
31 Čížek, PetrCZE1953 T.J. Sokol Šumperk5,5235,523
32 Chwistek, KarelCZE1834 Slezan Opava5,5435,543
33 Daniel, JiříCZE1902 Region Panda Rychnov nad Kněžnou5,5485,548
34 Olšar, ZdeněkCZE1929 SK Slavia Orlová5,0255,025
35 Bražina, DavidCZE1915 Baník Havířov5,0295,029
 Pavlík, PetrCZE1941 Tatran Litovel5,0295,029
37 Wanot, AlešCZE1915 SK Slavia Orlová5,0355,035
38 Beneš, MiroslavCZE1991 ŠK Zlín5,0395,039
39 Kopta, JiříCZE1984 SK Slavia Orlová5,0405,040
40 Hasinski, KrystianPOL1863 TS Kuznia Rybnik5,0555,055
41 Vitásek, TomášCZE1915 ŠK TJ MSA Dolní Benešov5,0585,058
42 Vlachopulos, GeorgisCZE1898 Sokol Vrbno p/P5,0595,059
43 Stračánek, JaroslavCZE1800 ŠK Slavoj Poruba5,0615,061
44 Havelka, OndřejCZE1805 MŠŠ Interchess5,0635,063
45 Vávra, AntonínCZE1907 ŠK Staré Město4,5374,537
46 Trombík, KarelCZE1968 ŠK HM Ostrava4,5404,540
47 Bulawa, MarekCZE1960 Baník Havířov4,5424,542
48 Pisz, BřetislavCZE1806n SK Stonava4,5444,544
49 Podlesný, PetrCZE1958 Baník Havířov4,5474,547
50 Koždoň, PetrCZE1981 Viktorie Bohumín4,5494,549
51 Albertovič, LukášCZE1938 ŠK Slavoj Poruba4,5554,555
52 Oborný, LuborCZE1940 ŠK Slavoj Poruba4,5634,563
53 Chrobak, PiotrPOL1873 KSz SILESIA Raciborz4,5824,582
54 Bárta, JanCZE1933n ŠK Slavoj Poruba4,5894,589
55 Bartoš, MichalCZE1877 ŠK TJ MSA Dolní Benešov4,5954,595
56 Vavřínek, RadomírCZE1821n ŠK TJ MSA Dolní Benešov4,5964,596
57 Bělka, LubomírCZE1986 ŠK TJ MSA Dolní Benešov4,5984,598
58 Klimša, JiříCZE1868 ŠKTP Hrabyně4,0564,056
59 Červenka, RomanCZE1825 TJ Slovan Havířov4,0584,058
60 Kalmár, MartinCZE1941 Viktorie Bohumín4,0614,061
61 Brácha, PavelCZE1878 Sokol Vrahovice4,0654,065
62 Folta, FrantišekCZE1804 TJ Nový Jičín4,0664,066
63 Esterka, JanCZE1827n TJ Vlčnov4,0704,070
64 Tomíček, AlfonsCZE1898n ŠK TJ MSA Dolní Benešov4,01054,0105
65 Müller, LeoCZE1873 TJ Vítkov4,01094,0109
66 Vlček, AntonínCZE1832 TJ Vítkov4,01154,0115
67 Novotný, StanislavCZE1805 Sokol Polanka n/O3,5843,584
68 Šipl, FrantišekCZE1819 TJ Mariánské Hory3,5863,586
69 Bienek, PetrCZE1880 TJ Nový Jičín3,5883,588
70 Vavřínek, MichalCZE1829 ŠK TJ MSA Dolní Benešov3,51343,5134
71 Bergloviec, JanCZE1858 ŠK POGO Budišov n.B.3,01483,0148
 Kategorie do 1800FIDEBílovecRychvaldHavířovHrabůvkaŠenovBohuslaviceOstravaCelkem
BodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadí
1 Nešpor, IvanCZE1730 ŠK Šenov4,0735,5265,0334,5434,5454,5904,05419,526
2 Petrov, NikolajCZE1717 ŠK Šenov5,0484,5514,0494,5465,0344,01064,06419,034
3 Šrámek, VojtěchCZE1611 SK Slavia Orlová4,0654,5435,5224,55018,522
4 Stonavský, FilipCZE1730 TŽ Třinec4,5624,0624,0545,0385,0724,05118,538
5 Broskevič, LumírCZE1756 ŠK Šenov4,0684,0582,5705,0325,0714,05218,032
6 Cyroň, KarelCZE1733 OS Rychvald4,0695,0304,5394,05117,530
7 Repák, JanCZE1734 TJ Ostrava3,5874,5433,0673,5613,0775,0774,06317,043
8 Tkadleček, PetrCZE1764 T.J. Frenštát pod Radhoštěm3,5824,0563,5654,0634,5924,54617,046
9 Folta, JaroslavCZE1719n Dynamo DP Ostrava6,0184,0483,5693,07416,518
10 Třetina, ZdeněkCZE1718 TJ Mariánské Hory3,5803,5704,0513,0685,0403,514016,040
11 Kořínek, JaroslavCZE1755 TJ Mariánské Hory4,0774,0554,0523,0703,5644,01234,06616,052
12 Nehyba, MartinCZE1729 Sokol Skalička5,5295,0285,06615,528
13 Schoffer, MartinCZE1757n ŠK Šenov4,0743,5663,5633,5573,0744,58615,557
14 Herman, PavelCZE1744 Dynamo DP Ostrava4,0554,0473,0723,56814,547
15 Sikora, MatoušCZE1777 OS Rychvald5,0374,01135,03414,034
16 Píša, LubomírCZE1611 TJ Studénka3,5902,5833,5603,0693,5653,015813,560
17 Balon, RenéCZE1735 HTJ Odra Ostrava3,5564,0513,07710,551
18 Gavroň, LadislavCZE1726 ŠK Šenov3,0773,5604,06010,560
19 Gemsa, PavelCZE1749 ŠK TJ MSA Dolní Benešov5,5464,54210,042
20 Šálek, JosefCZE1797n Slovan Ostrava5,0404,5379,537
21 Demko, RobertCZE1604 MŠŠ Interchess5,5444,0589,544
22 Macek, OldřichCZE1744 T.J. Sokol Šumperk4,0615,0419,041
23 Bayer, VlastimilCZE1703 ŠK Hošťálkovice4,5574,0508,550
24 Melzer, PetrCZE1600 TJ Slovan Havířov4,51044,0628,562
25 Čáp, ŠimonCZE1697 VOKD Poruba4,0494,01088,049
26 Kutálek, JanCZE1740 Šachový klub Karviná3,5924,0537,553
27 Filip, TomášCZE1665 HTJ Odra Ostrava3,5614,0557,555
28 Kašpárek, IvoCZE1743n ŠK Slavoj Poruba4,01213,0817,081
29 Holiš, JaroslavCZE1613n TJ Nový Jičín3,0993,0806,080
30 Korman, RomanUKR1775 5,5255,525
31 Kalinowski, KamilPOL1602 KSz SILESIA Raciborz5,5455,545
32 Wielek, ThomasPOL1740 5,0385,038
33 Kondula, DominikCZE1786 ŠK Slavoj Poruba5,0405,040
34 Brzezny, PetrCZE1678 OS Rychvald5,0675,067
35 Nytra, OndřejCZE1601 Beskydská šachová škola5,0745,074
36 Zgraja, HubertPOL1715 KSz SILESIA Raciborz5,0765,076
37 Eichler, BřetislavCZE1716 ŠK Lokomotiva Brno4,5404,540
38 Klečka, IvoCZE1771n ŠK Petřvald u NJ4,5454,545
39 Pazdziora, TadeuszCZE1744 SK Stonava4,5464,546
40 Semančík, DavidCZE1786 OS Rychvald4,5504,550
41 Maňuch, MiroslavCZE1763n ŠK Slavoj Poruba4,5534,553
42 Káňa, ZdeněkCZE1763n Tatra Kopřivnice4,5544,554
43 Skočková, KateřinaCZE1796 TJ Zora Praha4,5584,558
44 Kaňovský, JanCZE1787 Tatra Kopřivnice4,5604,560
45 Zemková, KláraCZE1780 MŠŠ Interchess4,5804,580
46 Kramář, LumírCZE1686n ŠK TJ MSA Dolní Benešov4,5854,585
47 Miča, MarekCZE1753 Beskydská šachová škola4,5884,588
48 Bohanesová, VendulaCZE1649 MŠŠ Interchess4,5944,594
49 Klézl, FrantišekCZE1700 TJ Sokol Lázně Velké Losiny4,51004,5100
50 Chvěja, RomanCZE1611n ŠK U Freda Darkovičky4,51014,5101
51 Hasinski, SebastianPOL1663 TS Kuznia Rybnik4,51024,5102
52 Kuchař, MatějCZE1684 Beskydská šachová škola4,0464,046
53 Kusák, LubomírCZE1690 TJ Mariánské Hory4,0534,053
54 Kniezková, JitkaCZE1647n Baník Havířov4,0544,054
55 Havlík, VlastimilCZE1780 OS Rychvald4,0574,057
56 Štefaník, MarekCZE1638 Tatra Kopřivnice4,0594,059
57 Ramian, ZdeněkCZE1791 TJ Mariánské Hory4,0604,060
58 Crha, BřetislavCZE1711 OS Rychvald4,0634,063
59 Trimmel, BohuslavCZE1740 Sportovní klub Prostějov4,0714,071
60 Jaššo, SlavomírCZE1748 ŠK POGO Budišov n.B.4,01074,0107
61 Kwiatkowski, ZygmuntPOL1677 KSz SILESIA Raciborz4,01104,0110
62 Stania, PetrCZE1793 Slezan Opava4,01124,0112
63 Moravec, JindřichCZE1610n ŠK U Freda Darkovičky4,01144,0114
64 Skuplík, JaroslavCZE1603n SK Kravaře4,01154,0115
65 Křefký, ManfrédCZE1793n ŠK GOBE Píšť4,01224,0122
66 Čech, JaroslavCZE1642n TJ Mariánské Hory3,5573,557
67 Halámka, PavelCZE1748n Slovan Ostrava3,5583,558
68 Alexandr, PetrCZE1673 ŠK Bystrc Oilers3,5623,562
69 Štefan, AlešCZE1679n Slovan Ostrava3,5643,564
70 Gemsa, MatoušCZE1755 ŠK TJ MSA Dolní Benešov3,5693,569
71 Očko, DominikCZE1716 MŠŠ Interchess3,51313,5131
72 Lička, AlfonsCZE1774n ŠK U Freda Darkovičky3,51383,5138
73 Šafarčík, MiroslavCZE1620 HTJ Odra Ostrava3,51393,5139
74 Fojtík, JosefCZE1658n ŠK U Freda Darkovičky3,51453,5145
75 Pavlas, JaroslavCZE1773n TJ Mariánské Hory3,0643,064
76 Kolařík, TomášCZE1627 ŠK Hošťálkovice3,0723,072
77 Mladějovský, MiroslavCZE1714n Slovan Ostrava3,0733,073
78 Meisel, KarelCZE1720n ŠK GOBE Píšť3,01553,0155
79 Kočur, RadimCZE1642 TJ Ludgeřovice2,5842,584
80 Urbanec, DrahomírCZE1756n ŠK Šenov2,0812,081
81 Peřina, StanislavCZE1636n SK Kravaře2,01772,0177
 Kategorie do 1600FIDEBílovecRychvaldHavířovHrabůvkaŠenovBohuslaviceOstravaCelkem
BodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadí
1 Opluštil, JiříCZE1250n Spartak Bílovec3,5854,5444,0504,0495,0424,5875,03719,037
2 Neumann, FilipCZE1498 SK Slavia Orlová3,0964,0604,0565,0685,03818,038
3 Kopec, LadislavCZE1388 TJ Ostrava5,0495,0785,03615,036
4 Král, JiříCZE0 2,01094,0594,0573,01483,56714,557
5 Bošňák, OndrejCZE1516 VOKD Poruba3,5624,0523,5683,01543,07514,052
6 Sudolský, JanCZE1553 VOKD Poruba3,5683,0661,5784,01283,57114,066
7 Pirhala, LadislavCZE1450 Dynamo DP Ostrava3,0972,5853,0683,5664,0553,01561,09013,555
8 Gajda, RostislavCZE0 3,5593,0734,01183,07613,559
9 Machura, JaroslavCZE0 2,51013,5723,0653,0723,0764,01263,08313,565
10 Kubelka, JaroslavCZE1558 TJ Fulnek4,0722,5744,01293,07813,572
11 Kutálková, ŠárkaCZE1558 Šachový klub Karviná2,51043,0793,5582,5752,5804,013013,058
12 Falhar, BřetislavCZE1246n Spartak Bílovec2,51053,5733,0784,06513,065
13 Hruška, StanislavCZE1370 ŠK Šenov3,5913,0812,5721,5793,5662,51693,08213,066
14 Bohdal, KarelCZE1250n Spartak Bílovec3,5932,0742,0773,014710,574
15 Neumann, KarelCZE1356 SK Slavia Orlová2,51063,0802,0833,01571,58910,580
16 Kubelová, SoňaCZE1575 Lokomotiva Krnov4,0674,5938,567
17 Janes, MartinCZE1381n Spartak Bílovec3,5942,5842,5738,573
18 Šerek, OndřejCZE1404n TJ Fulnek2,01083,0713,01618,071
19 Thiel, AntonínCZE0 Spartak Bílovec2,51073,0692,0847,569
20 Chlevišťan, JaromírCZE1569 VOKD Poruba2,0763,51362,0877,576
21 Babiš, ZdeněkCZE1576n Spartak Bílovec3,5833,5747,074
22 Soukup, OndřejCZE1380 MŠŠ Interchess3,01603,5706,570
23 Růžička, LubomírCZE1540n Sokol Vítkovice4,0622,01736,062
24 Palanek, RenéCZE1260n TJ Ostrava1,0803,0752,0886,075
25 Gemsová, TerezaCZE1424 ŠK TJ MSA Dolní Benešov3,01502,5855,585
26 Bober, MateuszPOL1353 TS Kuznia Rybnik5,0695,069
27 Kramář, FilipCZE1594n SK Kravaře5,0795,079
28 Pekárek, AlešCZE1420 SK Slavia Orlová4,5414,541
29 Fůra, DominikCZE1174n SK Slavia Orlová2,5862,01764,586
30 Vantuch, LucianCZE1595 Beskydská šachová škola4,5974,597
31 Mlynarczyk, JanPOL1555 KSz SILESIA Raciborz4,5994,599
32 Odstrčil, LukášCZE1488 Beskydská šachová škola4,51034,5103
33 Lipus, DrahomírCZE1538 OS Rychvald4,0644,064
34 Nezval, JiříCZE1356 TJ Slovan Havířov4,01114,0111
35 Berezjuk, RostislavCZE1496 MŠŠ Interchess4,01174,0117
36 Halamíček, RadekCZE1572 Beskydská šachová škola4,01204,0120
37 Szotkowski, DavidCZE1361 MŠŠ Interchess4,01244,0124
38 Opěla, RadekCZE1333 MŠŠ Interchess4,01254,0125
39 Strachota, JanCZE1529n ŠK GOBE Píšť4,01274,0127
40 Zygma, JiříCZE0 3,5673,567
 Miklosz, MichaelCZE1317n TJ Ostrava3,5673,567
42 Šebesta, JanCZE1455 SK Slavia Orlová3,5693,569
43 Adamczyk, MartinCZE1322 TJ Ostrava3,5713,571
44 Kruszynski, LukaszPOL1354 3,5753,575
45 Stůj, JanCZE1279n Granitol Mor.Beroun3,5763,576
46 Kureš, MichaelCZE1463 ŠK Lokomotiva Brno3,5813,581
47 Kympergr, VojtěchCZE1462 TJ Spartak Přerov3,5893,589
48 Macura, JiříCZE0 3,51323,5132
49 Frank, AdamCZE1556 Beskydská šachová škola3,51333,5133
50 Benek, JiříCZE1250n ŠK TJ MSA Dolní Benešov3,51353,5135
51 Marková, KristýnaCZE1519 MŠŠ Interchess3,51413,5141
52 Suchanek, PaulinaPOL1477 KSz SILESIA Raciborz3,51423,5142
53 Havlíček, JiříCZE1100n TJ Slovan Havířov3,51433,5143
54 Nitychoruk, JacekPOL1495 KSz SILESIA Raciborz3,51443,5144
55 Janošová, Kateřina AnnaCZE1144 ŠK TJ MSA Dolní Benešov3,51463,5146
56 Bagar, MiroslavCZE1531 Sokol Vítkovice3,0703,070
57 Dibák, JanCZE0 3,0733,073
58 Pohanka, MilanCZE1250n Granitol Mor.Beroun3,0783,078
59 Sakmar, JanCZE1516n ŠK Šenov3,0793,079
 Glacner, KarelCZE1535 ŠK Bystrc Oilers3,0793,079
61 Adamčík, JanCZE0 OS Rychvald3,0823,082
62 Nebor, DominikCZE1384n Spartak Bílovec3,0983,098
63 Slavík, MiroslavCZE1473n Tatran Poštorná3,01003,0100
64 Haška, FilipCZE1351 Beskydská šachová škola3,01513,0151
65 Vrátný, JakubCZE1343 MŠŠ Interchess3,01523,0152
66 Mikesch, DaliborCZE1275 MŠŠ Interchess3,01533,0153
67 Blokscha, VladimírCZE1261n ŠK TJ MSA Dolní Benešov3,01593,0159
68 Haška, IvanCZE1256n Beskydská šachová škola3,01623,0162
69 Frank, MartinCZE1105n Beskydská šachová škola3,01633,0163
70 Havel, KristiánCZE0 3,01643,0164
71 Kučera, TomášCZE0 ŠK 1935 Bolatice3,01653,0165
72 Křefký, OndřejCZE1084n ŠK TJ MSA Dolní Benešov3,01663,0166
73 Zedník, PetrCZE0 ŠK Petřvald u NJ2,5712,571
74 Kijonka, OndřejCZE1342 SK Slavia Orlová2,5872,587
75 Holuša, JanCZE0 TJ Ostrava2,5882,588
76 Kováč, LadislavCZE1244n Spartak Bílovec2,51020,01832,5102
77 Divinec, MilanCZE0 2,51032,5103
78 Szotkowski, JosefCZE0 2,51672,5167
79 Nezval, FilipCZE1127n TJ Slovan Havířov2,51682,5168
80 Dudová, PavlínaCZE1077n Beskydská šachová škola2,51702,5170
81 Glabasňa, TomášCZE1528n SK Kravaře2,51712,5171
82 Nytra, PetrCZE1247n Beskydská šachová škola2,51722,5172
83 Šumský, MiroslavCZE0 2,0822,082
84 Walach, IvoCZE0 2,0852,085
85 Vyvial, VáclavCZE1520 Beskydská šachová škola2,0862,086
86 Tomanec, SamuelCZE1072n SK Slavia Orlová2,0892,089
87 Demková, EsterCZE1263 SK Slavia Orlová2,0902,090
88 Churová, HanaCZE1398 Sokol Polanka n/O2,01102,0110
89 Rell, MartinCZE1484n Slezan Opava2,01742,0174
90 Řehánek, PřemekCZE0 2,01752,0175
91 Mika, AdrianPOL0 TS Kuznia Rybnik2,01782,0178
92 Strachota, TomášCZE1100n Beskydská šachová škola2,01792,0179
93 Lasák, PetrCZE0 1,51111,5111
94 Kudláček, MartinCZE0 ŠK Šenov1,0751,075
95 Šulc, OndřejCZE0 TJ Ostrava1,0861,086
96 Kovács, DominikCZE0 1,0871,087
97 Semančík, JiříCZE0 OS Rychvald1,0911,091
98 Langer, DavidCZE0 Slezan Opava1,01801,0180
99 Stezaly,POL0 Rybnik1,01811,0181
100 Vitásek, JanCZE1100n ŠK TJ MSA Dolní Benešov0,51820,5182
101 Trčálek, LukášCZE0 TJ Slovan Havířov0,0760,076
102 Divinec, VojtěchCZE0 0,01120,0112