TOURNAMENTS
2018
TIME
SCHEDULE
ENTRY FEES
PRIZE MONEY
ACCOMMODATION
BOARDING
RAPID TOUR
2018
OSTRAVA!!!



REGISTRATION PARTICIPANTS
(60+70+107+90)
FESTIVAL
HISTORY
PARTNERS SIMULTANEOUS
TOUR
CONTACTS

Rapid tour Ostravský koník 2015

 
Série rapid turnajů v Ostravě a okolí pořádaných v období od 1.ledna do 1.května 2015.
Kombinace kvalitně a hojně obsazených turnajů s bohatou historií s nově vznikajícími turnaji. Jednotícím prvkem všech těchto turnajů je snadná dostupnost z Ostravy posílená o unikátní šachový autobus zajišťující přepravu účastníků z Ostravy do dějiště turnaje a zpět.
Obohaťte si jarní část šachových soutěží o sobotní rapidy a potrénujte před květnovým šachovým svátkem v Ostravě. Nejlepší hráči v jednotlivých kategoriích celého rapid tour si mohou vyhrát startovné zdarma do turnajů Ostravského koníka 2015!!!


Turnaje rapid tour:
  • Bílovec 3.1.2015 cenový fond 15.000 Kč
propozice, výsledky, článek
 • Rychvald14.2.2015cenový fond 8.500 Kč
propozice, výsledky, foto, www
 • Havířov21.3.2015cenový fond 7.900 Kč
propozice, výsledky
 • Ostrava-Hrabůvka4.4.2015cenový fond 7.500 Kč
propozice, výsledky
 • Šenov11.4.2015cenový fond 7.300 Kč
propozice, www, výsledky
 • Bohuslavice18.4.2015cenový fond 26.000 Kč
propozice, www, výsledky, foto, článek
 • Ostrava1.5.2015cenový fond 10.000 Kč
propozice, výsledky
 
 


Pravidla rapid tour:
 • soutěží se ve 4 kategoriích: FIDE ELO do 1600, do 1800, do 2000 a bez omezení
 • započítávají se nejlepší 4 dosažené výsledky (součet dosažených bodů)
 • v případě rovnosti bodů rozhoduje nejlepší dosažené umístění na některém z turnajů
 • 3 nejlepší v každé kategorii FIDE ELO do 1600, do 1800, do 2000 získají:
... startovné zdarma do B či C turnaje Ostravského koníka 2015
 • 3 nejlepší (mimo GM a IM) v kategorii bez omezení získají:
... startovné zdarma do A turnaje Ostravského koníka 2015
 • na turnaje nekonající se v Ostravě bude z Ostravy vypraven speciální autobus, který za pouhých 20 Kč zaveze ráno účastníky na místo konání turnaje a bezprostředně po vyhlášení výsledků pak i zpět do Ostravy. V Ostravě bude možné nastoupit na těchto lokalitách:
- parkoviště před Domem kultury města Ostravy
- Hrabůvka, rondel
- horní zastávka Svinov mosty
Sledujte propozice jednotlivých turnajů pro upřesnění pořadí, místa a času nástupů


Výsledky rapid tour 2015

 Kategorie bez omezeníFIDEBílovecRychvaldHavířovHrabůvkaŠenovBohuslaviceOstravaCelkem
BodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadí
1IM Zwardon, VojtechCZE2397 Beskydska sachova skola6,0156,0107,518,017,517,0330,01
2GM Velicka, PetrCZE2412 Sachovy klub HM Ostrava7,037,536,567,027,0528,52
3IM Vesselovsky, SergueiCZE2353 Beskydska sachova skola6,556,567,086,5926,55
4FM Brecka, IvanCZE2318 TJ Ostrava5,0386,586,546,576,576,0216,5426,04
5FM Malik, JanCZE2257 SK Slavoj Poruba4,5506,576,586,596,0336,5826,07
6FM Lys, JosefCZE2178 Sachovy klub Karvina5,5316,595,0315,5196,587,0106,01026,08
7FM Sobek, JaroslavCZE2281 Sachovy klub Karvina6,0185,0336,546,556,51525,54
8 Machycek, LubomirCZE2220 TJ Studenka5,5337,524,0446,0135,5195,5396,01725,02
9IM Klima, LukasCZE2339 SK Slavoj Poruba4,5455,5186,537,046,01925,03
10FM Pacl, VaclavCZE2136 TJ Slovan Havirov6,0206,565,0235,0286,596,01825,06
11FM Cempel, JaroslavCZE2149 Slezan Opava5,0375,5256,0115,5187,036,0205,52424,53
12FM Firt, StanislavCZE2222 Sachovy klub HM Ostrava6,0176,0135,0244,5356,0126,0296,5624,56
13 Krajina, AlesCZE2178 Sachovy klub HM Ostrava6,0146,586,5165,52124,58
14 Zidek, VaclavCZE2184 Slezan Opava5,5246,0157,096,01224,59
15 Jelinek, MarekCZE2101 TJ Ostrava6,0215,0324,0476,0125,0246,5146,01124,511
16 Vesely, LiborCZE2207 SK Slavoj Poruba6,595,0277,0115,51824,09
17IM Michenka, JozefCZE2323 Sachovy klub HM Ostrava5,5237,056,095,0255,02623,55
18 Weissmann, LukasCZE2155 Sokol Dobra5,5306,0125,0265,5226,0116,03623,511
19 Didi, JanCZE2074 TJ Ostrava5,5345,5216,575,5215,5205,5385,02723,07
20 Zimniok, LubomirCZE2137 Sachovy klub Karvina5,5265,5245,0223,0716,0146,03523,014
21 Kolar, StanislavCZE2080 SK Senov5,5286,0135,0375,55222,013
22 Reznicek, MarcelCZE2117 SKTP Hrabyne4,5516,0164,5385,0265,05620,516
23FM Adamek, JiriCZE2337 SK Slavoj Poruba6,556,0146,01318,55
24 Kicmer, PetrCZE2193 Banik Havirov5,5257,035,51818,03
25FM Vrana, FrantisekCZE2228 SK Stare Mesto5,0366,566,51018,06
26 Splichal, StanislavCZE2138 TJ Ostrava5,5326,0106,01117,510
27 Trapl, DaliborCZE2182 SK Loko Praha5,0256,0106,01417,010
28 Vesely, MartinCZE2130 TJ Ostrava6,0156,0275,02917,015
29 Mrva, MarekCZE2205 TJ Ostrava5,5166,0305,52017,016
30CM Vykydal, FrantisekCZE2117 SK Lokomotiva Brno5,5196,0135,06516,513
31GM Kislinsky, AlexeyCZE2499 SK Slavia Orlova7,518,5116,01
32 Kopec, LadislavCZE2131 TJ Ostrava5,0445,5405,51916,019
33 Bures, MartinCZE2098 Banik Havirov5,5205,0345,02915,520
34 Skola, MiroslavCZE2179 TJ Ostrava5,0415,0305,52215,522
35IM Plat, VojtechCZE2451 TZ Trinec8,017,0415,01
36 Blumelova, ZdenkaCZE2004 Slavia Kromeriz4,5525,0355,03514,535
37IM Jasny, StanislavCZE2395 Beskydska sachova skola7,067,0314,03
38FM Burdalev, KirillUKR2306 7,526,03413,52
39FM Mudrak, JosefCZE2299 Slavia Kromeriz6,5127,0713,57
40IM Simacek, PavelCZE2438 SK Zikuda Turnov6,5106,5513,05
41 Kubik, MichaelCZE2178 Beskydska sachova skola6,5136,5713,07
42WIM Semenova, ElenaRUS2160 6,556,03712,55
43 Sindler, MichalCZE2196 VOKD Poruba6,545,03311,54
44 Milat, PatrikCZE2080 Beskydska sachova skola5,5176,02711,517
45 Potomak, VladimirCZE2173 SK Slavoj Poruba5,5495,52311,023
46 Kubicka, AnnaPOL2014 5,5224,54910,022
47 Chlevistan, JakubCZE2121 SK Slavoj Poruba5,0275,03110,027
48 Dvorak, VladimirCZE2001 SK ROSADA Prostejov5,0475,03510,035
49 Petrik, PetrCZE2017 Slavia Kromeriz5,0424,5849,542
50 Vacek, AntoninCZE2043 TJ Ostrava5,0574,5489,548
51GM Navara, DavidCZE2751 1. Novoborsky SK9,019,01
52 Kana, PavelCZE2037 SK ERA Postovni sporitelna4,0645,0739,064
53FM Kratochvil, JosefCZE2214 SK Lokomotiva Brno7,527,52
IM Shkuran, DaniilUKR2386 7,527,52
 Roubalik, JakubCZE2389 SK Zlin7,527,52
IM Kriebel, TadeasCZE2457 1. Novoborsky SK7,527,52
57GM Krejci, JanCZE2523 Tatran Litovel7,047,04
58IM Sosna, JanCZE2351 SK Slavoj Poruba6,566,56
59FM Cerveny, MartinCZE2394 2222 SK Polabiny6,576,57
60GM Cvek, RobertCZE2517 1. Novoborsky SK6,586,58
61FM Jedlicka, AlesCZE2325 2222 SK Polabiny6,5116,511
62FM Kociscak, JiriCZE2474 Sachovy klub HM Ostrava6,5126,512
63FM Marek, MatyasCZE2283 MSS Interchess6,5176,517
64 Piesik, PiotrPOL2278 6,0116,011
65IM Bures, JaroslavCZE2384 SK Stare Mesto6,0136,013
66 Hajek, OskarCZE2038 SK Lokomotiva Brno6,0146,014
 Hladik, OtoCZE2208 TJ Ostrava6,0146,014
68 Pazdziora, MichalPOL2226 6,0156,015
69 Koutny, PetrCZE2146 SK Zlin6,0196,019
70FM Tymrakiewicz, RafalPOL2306 Rybnik6,0226,022
71 Szotkowski, JakubCZE2373 Sachovy klub Karvina6,0236,023
72FM Karlik, VladimirCZE2312 Slavia Kromeriz6,0246,024
73 Rakus, PavelCZE2169 SK TJ MSA Dolni Benesov6,0256,025
74FM Valenta, VitCZE2167 TJ Sokol Lazne Velke Losiny6,0266,026
75CM Strasil, PavelCZE2116 SK 1921 Zabreh6,0316,031
76FM Orzechowski, JacekPOL2204 KSz SILESIA Raciborz6,0326,032
77 Sremanak, SlavomirSVK2173 5,5155,515
78 Novosadova, KristynaCZE2256 Beskydska sachova skola5,5165,516
79 Toman, JaroslavCZE2229 SK Tachov5,5175,517
80 Bulava, PetrCZE2076 Banik Havirov5,5215,521
81 Kostka, VitCZE2288 SK Slavia Orlova5,5235,523
82 Dobes, LudekCZE2014 SK Slavoj Poruba5,5275,527
83 Sojka, AlesCZE2128 Slavia Kromeriz5,5355,535
84 Kula, DominikCZE2084 MSS Interchess5,5415,541
85 Kudla, RichardCZE2038 SK Slavoj Poruba5,5425,542
86WFM Bogatko, TanaCZE2108 MSS Interchess5,5505,550
87 Pohludka, OndrejCZE2024 SK Senov5,0265,026
88 Podlesny, PavelCZE2072 Banik Havirov5,0305,030
 Krejci, JanCZE2169 Tatran Litovel5,0305,030
90 Sieber, MartinCZE2091 SK Slavia Orlova5,0315,031
91 Cudnik, AndrzejPOL2052 5,0395,039
92 Jablecnik, GustavCZE2102 Slavia Kromeriz5,0435,043
93 Zalesky, KarelCZE2051 Slezan Opava5,0545,054
94 Stepan, PatrikCZE2104 Beskydska sachova skola4,5364,536
95 Macura, EmilCZE2022 Fatra Slavia Napajedla4,5414,541
96 Weczerek, MarekCZE2070 SK Kravare4,5834,583
97 Dostal, RadimCZE2084 SK Slavoj Poruba4,0454,045
 Kategorie do 2000FIDEBílovecRychvaldHavířovHrabůvkaŠenovBohuslaviceOstravaCelkem
BodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadí
1 Kozelsky, MarekCZE1912 SK Senov4,5596,0175,0274,5446,0165,07022,016
2 Sramek, TomasCZE1989 Viktorie Bohumin5,5206,0125,0395,03321,512
3 Kotlar, JarmilCZE1907 SK Senov6,0225,0345,0295,0325,06021,022
4 Vinklarek, RobertCZE1817 TJ Novy Jicin4,0753,5675,0344,5415,0334,5915,03919,533
5 Tylecek, DrahomirCZE1934 TJ Marianske Hory3,5594,5385,0626,01519,015
6 Brezik, PetrCZE1845 OS Rychvald4,0525,0275,0755,03219,027
7 Spala, JiriCZE1806 TJ Ludgerovice3,0954,5464,5415,5244,0534,01194,05718,524
8 Sramek, OndrejCZE1847 SK Slavia Orlova4,5474,5395,0364,54518,536
9 Balogh, MilanCZE1855 TJ Ostrava4,5484,0483,5634,0614,5814,54317,543
10 Stec, FrantisekCZE1923 TJ Spartak Prerov5,0465,0435,55115,543
11 Mrazek, RomanCZE1881 Sachovy klub Karvina5,0285,5474,54715,028
12 Horvath, TomasCZE1915 SK Slavia Orlova4,5425,0645,02814,528
13 Vagner, LadislavCZE1933 TJ Studenka5,0454,0535,03014,030
14 Hurta, JiriCZE1849 Sachovy klub HM Ostrava4,0764,5364,05412,536
15 Kopcova, LudmilaCZE1802 TJ Ostrava4,5613,51374,05912,059
16 Palka, BronislavCZE1944 Spartak Uhersky Brod5,0365,02810,028
17 Valencik, JozefCZE1978 TJ Slovan Havirov5,0315,03110,031
18 Psenicka, PavelCZE1994 HTJ Odra Ostrava5,5204,0489,520
19 Petrov, BogoljubCZE1983 HTJ Odra Ostrava5,5234,0529,523
20 Jaros, BohumilCZE1922 TJ Marianske Hory5,0324,5429,532
21 Lamper, VlastimilCZE1962 Podhradni Lhota4,5564,5449,044
22 Malinovsky, PetrCZE1969 Lokomotiva Krnov3,5795,0538,553
23 Kriebel, RudolfCZE1879 SK TJ MSA Dolni Benesov4,0504,0538,050
24 Kucera, JaroslavCZE1895 Viktorie Bohumin4,0544,0558,054
25 Ludvicek, JosefCZE1851 SK Borsice3,5784,0567,556
26 Zeman, ArnostCZE1974 OREL Orechov6,0166,016
 Chmelar, ZdenekCZE1980 Sokol Vizovice6,0166,016
28 Sobek, MartinCZE1904 Sachovy klub Karvina6,0176,017
29 Luczyk, PetrCZE1934 SK Slavia Orlova6,0196,019
30 Sekac, MartinCZE1999 Banik Havirov5,5215,521
31 Cizek, PetrCZE1953 T.J. Sokol Sumperk5,5235,523
32 Chwistek, KarelCZE1834 Slezan Opava5,5435,543
33 Daniel, JiriCZE1902 Region Panda Rychnov nad Kneznou5,5485,548
34 Olsar, ZdenekCZE1929 SK Slavia Orlova5,0255,025
35 Brazina, DavidCZE1915 Banik Havirov5,0295,029
 Pavlik, PetrCZE1941 Tatran Litovel5,0295,029
37 Wanot, AlesCZE1915 SK Slavia Orlova5,0355,035
38 Benes, MiroslavCZE1991 SK Zlin5,0395,039
39 Kopta, JiriCZE1984 SK Slavia Orlova5,0405,040
40 Hasinski, KrystianPOL1863 TS Kuznia Rybnik5,0555,055
41 Vitasek, TomasCZE1915 SK TJ MSA Dolni Benesov5,0585,058
42 Vlachopulos, GeorgisCZE1898 Sokol Vrbno p/P5,0595,059
43 Stracanek, JaroslavCZE1800 SK Slavoj Poruba5,0615,061
44 Havelka, OndrejCZE1805 MSS Interchess5,0635,063
45 Vavra, AntoninCZE1907 SK Stare Mesto4,5374,537
46 Trombik, KarelCZE1968 Sachovy klub HM Ostrava4,5404,540
47 Bulawa, MarekCZE1960 Banik Havirov4,5424,542
48 Pisz, BretislavCZE1806n SK Stonava4,5444,544
49 Podlesny, PetrCZE1958 Banik Havirov4,5474,547
50 Kozdon, PetrCZE1981 Viktorie Bohumin4,5494,549
51 Albertovic, LukasCZE1938 SK Slavoj Poruba4,5554,555
52 Oborny, LuborCZE1940 SK Slavoj Poruba4,5634,563
53 Chrobak, PiotrPOL1873 KSz SILESIA Raciborz4,5824,582
54 Barta, JanCZE1933n SK Slavoj Poruba4,5894,589
55 Bartos, MichalCZE1877 SK TJ MSA Dolni Benesov4,5954,595
56 Vavrinek, RadomirCZE1821n SK TJ MSA Dolni Benesov4,5964,596
57 Belka, LubomirCZE1986 SK TJ MSA Dolni Benesov4,5984,598
58 Klimsa, JiriCZE1868 SKTP Hrabyne4,0564,056
59 Cervenka, RomanCZE1825 TJ Slovan Havirov4,0584,058
60 Kalmar, MartinCZE1941 Viktorie Bohumin4,0614,061
61 Bracha, PavelCZE1878 Sokol Vrahovice4,0654,065
62 Folta, FrantisekCZE1804 TJ Novy Jicin4,0664,066
63 Esterka, JanCZE1827n TJ Vlcnov4,0704,070
64 Tomicek, AlfonsCZE1898n SK TJ MSA Dolni Benesov4,01054,0105
65 Muller, LeoCZE1873 TJ Vitkov4,01094,0109
66 Vlcek, AntoninCZE1832 TJ Vitkov4,01154,0115
67 Novotny, StanislavCZE1805 Sokol Polanka n/O3,5843,584
68 Sipl, FrantisekCZE1819 TJ Marianske Hory3,5863,586
69 Bienek, PetrCZE1880 TJ Novy Jicin3,5883,588
70 Vavrinek, MichalCZE1829 SK TJ MSA Dolni Benesov3,51343,5134
71 Bergloviec, JanCZE1858 SK POGO Budisov n/B.3,01483,0148
 Kategorie do 1800FIDEBílovecRychvaldHavířovHrabůvkaŠenovBohuslaviceOstravaCelkem
BodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadí
1 Nespor, IvanCZE1730 SK Senov4,0735,5265,0334,5434,5454,5904,05419,526
2 Petrov, NikolajCZE1717 SK Senov5,0484,5514,0494,5465,0344,01064,06419,034
3 Sramek, VojtechCZE1611 SK Slavia Orlova4,0654,5435,5224,55018,522
4 Stonavsky, FilipCZE1730 TZ Trinec4,5624,0624,0545,0385,0724,05118,538
5 Broskevic, LumirCZE1756 SK Senov4,0684,0582,5705,0325,0714,05218,032
6 Cyron, KarelCZE1733 OS Rychvald4,0695,0304,5394,05117,530
7 Repak, JanCZE1734 TJ Ostrava3,5874,5433,0673,5613,0775,0774,06317,043
8 Tkadlecek, PetrCZE1764 T.J. Frenstat pod Radhostem3,5824,0563,5654,0634,5924,54617,046
9 Folta, JaroslavCZE1719n Dynamo DP Ostrava6,0184,0483,5693,07416,518
10 Tretina, ZdenekCZE1718 TJ Marianske Hory3,5803,5704,0513,0685,0403,514016,040
11 Korinek, JaroslavCZE1755 TJ Marianske Hory4,0774,0554,0523,0703,5644,01234,06616,052
12 Nehyba, MartinCZE1729 Sokol Skalicka5,5295,0285,06615,528
13 Schoffer, MartinCZE1757n SK Senov4,0743,5663,5633,5573,0744,58615,557
14 Herman, PavelCZE1744 Dynamo DP Ostrava4,0554,0473,0723,56814,547
15 Sikora, MatousCZE1777 OS Rychvald5,0374,01135,03414,034
16 Pisa, LubomirCZE1611 TJ Studenka3,5902,5833,5603,0693,5653,015813,560
17 Balon, ReneCZE1735 HTJ Odra Ostrava3,5564,0513,07710,551
18 Gavron, LadislavCZE1726 SK Senov3,0773,5604,06010,560
19 Gemsa, PavelCZE1749 SK TJ MSA Dolni Benesov5,5464,54210,042
20 Salek, JosefCZE1797n Slovan Ostrava5,0404,5379,537
21 Demko, RobertCZE1604 MSS Interchess5,5444,0589,544
22 Macek, OldrichCZE1744 T.J. Sokol Sumperk4,0615,0419,041
23 Bayer, VlastimilCZE1703 SK Hostalkovice4,5574,0508,550
24 Melzer, PetrCZE1600 TJ Slovan Havirov4,51044,0628,562
25 Cap, SimonCZE1697 VOKD Poruba4,0494,01088,049
26 Kutalek, JanCZE1740 Sachovy klub Karvina3,5924,0537,553
27 Filip, TomasCZE1665 HTJ Odra Ostrava3,5614,0557,555
28 Kasparek, IvoCZE1743n SK Slavoj Poruba4,01213,0817,081
29 Holis, JaroslavCZE1613n TJ Novy Jicin3,0993,0806,080
30 Korman, RomanUKR1775 5,5255,525
31 Kalinowski, KamilPOL1602 KSz SILESIA Raciborz5,5455,545
32 Wielek, ThomasPOL1740 5,0385,038
33 Kondula, DominikCZE1786 SK Slavoj Poruba5,0405,040
34 Brzezny, PetrCZE1678 OS Rychvald5,0675,067
35 Nytra, OndrejCZE1601 Beskydska sachova skola5,0745,074
36 Zgraja, HubertPOL1715 KSz SILESIA Raciborz5,0765,076
37 Eichler, BretislavCZE1716 SK Lokomotiva Brno4,5404,540
38 Klecka, IvoCZE1771n SK Petrvald u NJ4,5454,545
39 Pazdziora, TadeuszCZE1744 SK Stonava4,5464,546
40 Semancik, DavidCZE1786 OS Rychvald4,5504,550
41 Manuch, MiroslavCZE1763n SK Slavoj Poruba4,5534,553
42 Kana, ZdenekCZE1763n Tatra Koprivnice4,5544,554
43 Skockova, KaterinaCZE1796 TJ Zora Praha4,5584,558
44 Kanovsky, JanCZE1787 Tatra Koprivnice4,5604,560
45 Zemkova, KlaraCZE1780 MSS Interchess4,5804,580
46 Kramar, LumirCZE1686n SK TJ MSA Dolni Benesov4,5854,585
47 Mica, MarekCZE1753 Beskydska sachova skola4,5884,588
48 Bohanesova, VendulaCZE1649 MSS Interchess4,5944,594
49 Klezl, FrantisekCZE1700 TJ Sokol Lazne Velke Losiny4,51004,5100
50 Chveja, RomanCZE1611n SK U Freda Darkovicky4,51014,5101
51 Hasinski, SebastianPOL1663 TS Kuznia Rybnik4,51024,5102
52 Kuchar, MatejCZE1684 Beskydska sachova skola4,0464,046
53 Kusak, LubomirCZE1690 TJ Marianske Hory4,0534,053
54 Kniezkova, JitkaCZE1647n Banik Havirov4,0544,054
55 Havlik, VlastimilCZE1780 OS Rychvald4,0574,057
56 Stefanik, MarekCZE1638 Tatra Koprivnice4,0594,059
57 Ramian, ZdenekCZE1791 TJ Marianske Hory4,0604,060
58 Crha, BretislavCZE1711 OS Rychvald4,0634,063
59 Trimmel, BohuslavCZE1740 Sportovni klub Prostejov4,0714,071
60 Jasso, SlavomirCZE1748 SK POGO Budisov n/B.4,01074,0107
61 Kwiatkowski, ZygmuntPOL1677 KSz SILESIA Raciborz4,01104,0110
62 Stania, PetrCZE1793 Slezan Opava4,01124,0112
63 Moravec, JindrichCZE1610n SK U Freda Darkovicky4,01144,0114
64 Skuplik, JaroslavCZE1603n SK Kravare4,01154,0115
65 Krefky, ManfredCZE1793n SK GOBE Pist4,01224,0122
66 Cech, JaroslavCZE1642n TJ Marianske Hory3,5573,557
67 Halamka, PavelCZE1748n Slovan Ostrava3,5583,558
68 Alexandr, PetrCZE1673 SK Bystrc Oilers3,5623,562
69 Stefan, AlesCZE1679n Slovan Ostrava3,5643,564
70 Gemsa, MatousCZE1755 SK TJ MSA Dolni Benesov3,5693,569
71 Ocko, DominikCZE1716 MSS Interchess3,51313,5131
72 Licka, AlfonsCZE1774n SK U Freda Darkovicky3,51383,5138
73 Safarcik, MiroslavCZE1620 HTJ Odra Ostrava3,51393,5139
74 Fojtik, JosefCZE1658n SK U Freda Darkovicky3,51453,5145
75 Pavlas, JaroslavCZE1773n TJ Marianske Hory3,0643,064
76 Kolarik, TomasCZE1627 SK Hostalkovice3,0723,072
77 Mladejovsky, MiroslavCZE1714n Slovan Ostrava3,0733,073
78 Meisel, KarelCZE1720n SK GOBE Pist3,01553,0155
79 Kocur, RadimCZE1642 TJ Ludgerovice2,5842,584
80 Urbanec, DrahomirCZE1756n SK Senov2,0812,081
81 Perina, StanislavCZE1636n SK Kravare2,01772,0177
 Kategorie do 1600FIDEBílovecRychvaldHavířovHrabůvkaŠenovBohuslaviceOstravaCelkem
BodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadí
1 Oplustil, JiriCZE1250n Spartak Bilovec3,5854,5444,0504,0495,0424,5875,03719,037
2 Neumann, FilipCZE1498 SK Slavia Orlova3,0964,0604,0565,0685,03818,038
3 Kopec, LadislavCZE1388 TJ Ostrava5,0495,0785,03615,036
4 Kral, JiriCZE0 2,01094,0594,0573,01483,56714,557
5 Bosnak, OndrejCZE1516 VOKD Poruba3,5624,0523,5683,01543,07514,052
6 Sudolsky, JanCZE1553 VOKD Poruba3,5683,0661,5784,01283,57114,066
7 Pirhala, LadislavCZE1450 Dynamo DP Ostrava3,0972,5853,0683,5664,0553,01561,09013,555
8 Gajda, RostislavCZE0 3,5593,0734,01183,07613,559
9 Machura, JaroslavCZE0 2,51013,5723,0653,0723,0764,01263,08313,565
10 Kubelka, JaroslavCZE1558 TJ Fulnek4,0722,5744,01293,07813,572
11 Kutalkova, SarkaCZE1558 Sachovy klub Karvina2,51043,0793,5582,5752,5804,013013,058
12 Falhar, BretislavCZE1246n Spartak Bilovec2,51053,5733,0784,06513,065
13 Hruska, StanislavCZE1370 SK Senov3,5913,0812,5721,5793,5662,51693,08213,066
14 Bohdal, KarelCZE1250n Spartak Bilovec3,5932,0742,0773,014710,574
15 Neumann, KarelCZE1356 SK Slavia Orlova2,51063,0802,0833,01571,58910,580
16 Kubelova, SonaCZE1575 Lokomotiva Krnov4,0674,5938,567
17 Janes, MartinCZE1381n Spartak Bilovec3,5942,5842,5738,573
18 Serek, OndrejCZE1404n TJ Fulnek2,01083,0713,01618,071
19 Thiel, AntoninCZE0 Spartak Bilovec2,51073,0692,0847,569
20 Chlevistan, JaromirCZE1569 VOKD Poruba2,0763,51362,0877,576
21 Babis, ZdenekCZE1576n Spartak Bilovec3,5833,5747,074
22 Soukup, OndrejCZE1380 MSS Interchess3,01603,5706,570
23 Ruzicka, LubomirCZE1540n Sokol Vitkovice4,0622,01736,062
24 Palanek, ReneCZE1260n TJ Ostrava1,0803,0752,0886,075
25 Gemsova, TerezaCZE1424 SK TJ MSA Dolni Benesov3,01502,5855,585
26 Bober, MateuszPOL1353 TS Kuznia Rybnik5,0695,069
27 Kramar, FilipCZE1594n SK Kravare5,0795,079
28 Pekarek, AlesCZE1420 SK Slavia Orlova4,5414,541
29 Fura, DominikCZE1174n SK Slavia Orlova2,5862,01764,586
30 Vantuch, LucianCZE1595 Beskydska sachova skola4,5974,597
31 Mlynarczyk, JanPOL1555 KSz SILESIA Raciborz4,5994,599
32 Odstrcil, LukasCZE1488 Beskydska sachova skola4,51034,5103
33 Lipus, DrahomirCZE1538 OS Rychvald4,0644,064
34 Nezval, JiriCZE1356 TJ Slovan Havirov4,01114,0111
35 Berezjuk, RostislavCZE1496 MSS Interchess4,01174,0117
36 Halamicek, RadekCZE1572 Beskydska sachova skola4,01204,0120
37 Szotkowski, DavidCZE1361 MSS Interchess4,01244,0124
38 Opela, RadekCZE1333 MSS Interchess4,01254,0125
39 Strachota, JanCZE1529n SK GOBE Pist4,01274,0127
40 Zygma, JiriCZE0 3,5673,567
 Miklosz, MichaelCZE1317n TJ Ostrava3,5673,567
42 Sebesta, JanCZE1455 SK Slavia Orlova3,5693,569
43 Adamczyk, MartinCZE1322 TJ Ostrava3,5713,571
44 Kruszynski, LukaszPOL1354 3,5753,575
45 Stuj, JanCZE1279n Granitol Mor.Beroun3,5763,576
46 Kures, MichaelCZE1463 SK Lokomotiva Brno3,5813,581
47 Kympergr, VojtechCZE1462 TJ Spartak Prerov3,5893,589
48 Macura, JiriCZE0 3,51323,5132
49 Frank, AdamCZE1556 Beskydska sachova skola3,51333,5133
50 Benek, JiriCZE1250n SK TJ MSA Dolni Benesov3,51353,5135
51 Markova, KristynaCZE1519 MSS Interchess3,51413,5141
52 Suchanek, PaulinaPOL1477 KSz SILESIA Raciborz3,51423,5142
53 Havlicek, JiriCZE1100n TJ Slovan Havirov3,51433,5143
54 Nitychoruk, JacekPOL1495 KSz SILESIA Raciborz3,51443,5144
55 Janosova, Katerina AnnaCZE1144 SK TJ MSA Dolni Benesov3,51463,5146
56 Bagar, MiroslavCZE1531 Sokol Vitkovice3,0703,070
57 Dibak, JanCZE0 3,0733,073
58 Pohanka, MilanCZE1250n Granitol Mor.Beroun3,0783,078
59 Sakmar, JanCZE1516n SK Senov3,0793,079
 Glacner, KarelCZE1535 SK Bystrc Oilers3,0793,079
61 Adamcik, JanCZE0 OS Rychvald3,0823,082
62 Nebor, DominikCZE1384n Spartak Bilovec3,0983,098
63 Slavik, MiroslavCZE1473n Tatran Postorna3,01003,0100
64 Haska, FilipCZE1351 Beskydska sachova skola3,01513,0151
65 Vratny, JakubCZE1343 MSS Interchess3,01523,0152
66 Mikesch, DaliborCZE1275 MSS Interchess3,01533,0153
67 Blokscha, VladimirCZE1261n SK TJ MSA Dolni Benesov3,01593,0159
68 Haska, IvanCZE1256n Beskydska sachova skola3,01623,0162
69 Frank, MartinCZE1105n Beskydska sachova skola3,01633,0163
70 Havel, KristianCZE0 3,01643,0164
71 Kucera, TomasCZE0 SK 1935 Bolatice3,01653,0165
72 Krefky, OndrejCZE1084n SK TJ MSA Dolni Benesov3,01663,0166
73 Zednik, PetrCZE0 SK Petrvald u NJ2,5712,571
74 Kijonka, OndrejCZE1342 SK Slavia Orlova2,5872,587
75 Holusa, JanCZE0 TJ Ostrava2,5882,588
76 Kovac, LadislavCZE1244n Spartak Bilovec2,51020,01832,5102
77 Divinec, MilanCZE0 2,51032,5103
78 Szotkowski, JosefCZE0 2,51672,5167
79 Nezval, FilipCZE1127n TJ Slovan Havirov2,51682,5168
80 Dudova, PavlinaCZE1077n Beskydska sachova skola2,51702,5170
81 Glabasna, TomasCZE1528n SK Kravare2,51712,5171
82 Nytra, PetrCZE1247n Beskydska sachova skola2,51722,5172
83 Sumsky, MiroslavCZE0 2,0822,082
84 Walach, IvoCZE0 2,0852,085
85 Vyvial, VaclavCZE1520 Beskydska sachova skola2,0862,086
86 Tomanec, SamuelCZE1072n SK Slavia Orlova2,0892,089
87 Demkova, EsterCZE1263 SK Slavia Orlova2,0902,090
88 Churova, HanaCZE1398 Sokol Polanka n/O2,01102,0110
89 Rell, MartinCZE1484n Slezan Opava2,01742,0174
90 Rehanek, PremekCZE0 2,01752,0175
91 Mika, AdrianPOL0 TS Kuznia Rybnik2,01782,0178
92 Strachota, TomasCZE1100n Beskydska sachova skola2,01792,0179
93 Lasak, PetrCZE0 1,51111,5111
94 Kudlacek, MartinCZE0 SK Senov1,0751,075
95 Sulc, OndrejCZE0 TJ Ostrava1,0861,086
96 Kovacs, DominikCZE0 1,0871,087
97 Semancik, JiriCZE0 OS Rychvald1,0911,091
98 Langer, DavidCZE0 Slezan Opava1,01801,0180
99 Stezaly,POL0 Rybnik1,01811,0181
100 Vitasek, JanCZE1100n SK TJ MSA Dolni Benesov0,51820,5182
101 Trcalek, LukasCZE0 TJ Slovan Havirov0,0760,076
102 Divinec, VojtechCZE0 0,01120,0112