TOURNAMENTS
2018
TIME
SCHEDULE
ENTRY FEES
PRIZE MONEY
ACCOMMODATION
BOARDING
RAPID TOUR
2018
OSTRAVA!!!



REGISTRATION PARTICIPANTS
(60+70+107+90)
FESTIVAL
HISTORY
PARTNERS SIMULTANEOUS
TOUR
CONTACTS

Rapid tour Ostravský koník 2016

 
Série osmi rapid turnajů v Ostravě a okolí pořádaných v období od 2.ledna do 23.dubna 2016.
Kombinace kvalitně a hojně obsazených turnajů s bohatou historií s nově vznikajícími turnaji. Jednotícím prvkem všech těchto turnajů je snadná dostupnost z Ostravy posílená o unikátní šachový autobus zajišťující přepravu účastníků z Ostravy do dějiště turnaje a zpět.
Obohaťte si jarní část šachových soutěží o sobotní rapidy a potrénujte před květnovým šachovým svátkem v Ostravě. Nejlepší hráči v jednotlivých kategoriích celého rapid tour si mohou vyhrát startovné zdarma do turnajů Ostravského koníka 2016!!!


Turnaje rapid tour:
  • Bílovec 2.1.2016 cenový fond 15.000 Kč
propozice,   výsledky,   online
 • Frýdek-Místek20.2.2016cenový fond 8.900 Kč
propozice,   výsledky
 • Ostrava-Hrabůvka27.2.2016cenový fond 11.000 Kč
propozice,   výsledky
 • Petřvald12.3.2016cenový fond 6.200 Kč
propozice,   výsledky
 • Havířov19.3.2016cenový fond 7.900 Kč
propozice,   výsledky
 • Bohuslavice2.4.2016cenový fond 26.000 Kč
propozice,   výsledky,   online www
 • Polanka nad Odrou9.4.2016cenový fond 11.000 Kč
propozice,   výsledky
 • Šenov23.4.2016cenový fond 6.500 Kč
propozice,   výsledky
 
 


Pravidla rapid tour:
 • soutěží se ve 3 kategoriích: FIDE ELO do 1700, do 2000 a bez omezení
 • pro zařazení do kategorie je použito FIDE ELO daného hráče platné k 1.1.2016
 • započítávají se nejlepší 4 dosažené výsledky (součet dosažených bodů)
 • v případě rovnosti bodů rozhoduje nejlepší dosažené umístění na některém z turnajů
 • 3 nejlepší v každé kategorii FIDE ELO do 1700, do 2000 a bez omezení (mimo GM a IM) získají:
... startovné zdarma do A, B nebo C turnaje Ostravského koníka 2016
 • na turnaje nekonající se v Ostravě bude z Ostravy vypraven speciální autobus, který za pouhých 20 Kč zaveze ráno účastníky na místo konání turnaje a bezprostředně po vyhlášení výsledků pak i zpět do Ostravy. V Ostravě bude možné nastoupit na těchto lokalitách:
- parkoviště před Domem kultury města Ostravy
- Hrabůvka, rondel
- horní zastávka Svinov mosty
Sledujte propozice jednotlivých turnajů pro upřesnění pořadí, místa a času nástupů


Výsledky rapid tour 2016

 Kategorie bez omezeníFIDEBílovecFrýdek-MístekHrabůvkaPetřvaldHavířovBohuslavicePolanka n.O.ŠenovCelkem
BodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadí
1FM Malik, JanCZE2312 SK Slavoj Poruba6,5116,5106,567,527,046,0217,0328,02
2FM Sobek, JaroslavCZE2261 Sachovy klub Karvina5,0455,5206,5135,5297,036,5175,5187,5127,51
3IM Klima, LukasCZE2324 SK Slavoj Poruba6,0177,026,577,036,575,5416,577,0327,52
4IM Vesselovsky, SergueiCZE2346 Beskydska sachova skola5,5237,036,597,057,076,01127,53
5 Piesik, PiotrPOL2292 Beskydska sachova skola7,047,026,0227,0227,02
6FM Vrana, FrantisekCZE2231 SK Stare Mesto6,0126,5107,067,0226,52
7FM Brecka, IvanCZE2318 TJ Ostrava6,5126,566,5116,5106,587,096,566,5526,55
8FM Lys, JosefCZE2214 Sachovy klub Karvina6,0195,5267,516,0126,0284,5416,5626,01
9 Krajina, AlesCZE2177 Sachovy klub HM Ostrava6,0166,0136,0217,066,596,096,5726,06
10IM Michenka, JozefCZE2323 Sachovy klub HM Ostrava6,0156,586,0185,5276,566,5146,01225,56
11 Bures, MartinCZE2089 Banik Havirov6,0175,0396,5126,0137,0126,0135,52225,512
12 Reznicek, MarcelCZE2030 SKTP Hrabyne7,076,585,5285,5226,0325,52125,07
13FM Firt, StanislavCZE2228 Sachovy klub HM Ostrava5,5255,5377,085,5187,0135,52225,08
14 Zimniok, LubomirCZE2122 Sachovy klub Karvina5,5365,0286,5126,0256,5106,0266,0115,03625,010
15 Didi, JanCZE2064 TJ Ostrava6,0214,0595,5346,5146,5196,0125,52025,012
16FM Pacl, VaclavCZE2122 TJ Slovan Havirov5,5306,0185,5296,5166,0115,5435,02924,011
17 Stepan, PatrikCZE2001 Beskydska sachova skola6,0206,556,0185,05823,55
18 Jelinek, MarekCZE2092 TJ Ostrava5,5246,5115,5315,5166,0335,5235,52123,511
19FM Cempel, JaroslavCZE2150 Slezan Opava5,0486,0146,0175,0455,5195,0614,5386,01423,514
20 Kuchar, MatejCZE2067 Beskydska sachova skola5,5405,0306,5136,03023,013
21 Potomak, VladimirCZE2167 SK Slavoj Poruba5,5315,5326,0176,01423,014
22 Kanakova, NatalieCZE2064 Beskydska sachova skola5,5385,5235,5286,0216,0365,02623,021
23 Trombik, KarelCZE2011 Sachovy klub HM Ostrava5,0426,5115,0536,01722,511
24 Vesely, MartinCZE2102 TJ Ostrava5,0536,5146,0345,03122,514
25 Kanak, FilipCZE2027 Beskydska sachova skola5,5415,5226,0234,5845,52422,522
26IM Bures, JaroslavCZE2396 SK Mahrla Praha6,5107,047,5121,01
27GM Velicka, PetrCZE2418 Sachovy klub HM Ostrava7,046,5156,5520,04
28 Weissmann, LukasCZE2111 Sokol Dobra5,5266,0206,01317,513
29CM Vykydal, FrantisekCZE2128 SK Lokomotiva Brno5,5266,0386,01417,514
30 Baier, PavelCZE2111 Banik Havirov6,0225,5246,01517,515
31 Trapl, DaliborCZE2168 SK Loko Praha5,5286,0165,02716,516
32IM Plat, VojtechCZE2473 SK JOLY Lysa nad Labem8,017,5115,51
33 Kana, PavelCZE2046 Sachovy klub Karvina5,0494,5426,01615,516
34 Dostal, RadimCZE2051 SK Slavoj Poruba5,0295,5204,53915,020
35FM Burdalev, KirillUKR2336 SK Lokomotiva Brno7,517,0414,51
GM Cvek, RobertCZE2520 1. Novoborsky SK7,517,0814,51
37FM Tymrakiewicz, RafalPOL2314 TZ Trinec7,047,0214,02
38FM Adamek, JiriCZE2342 SK Slavoj Poruba7,057,0314,03
39 Mucha, PiotrPOL2147 KSz HETMAN Katowice7,516,01913,51
40 Mrva, MarekCZE2203 TJ Ostrava6,597,0413,54
41 Sindler, MichalCZE2196 SK Loko Praha6,0187,0713,07
42 Zavurka, RomanCZE2183 SK Prostejov6,5146,51813,014
43 Splichal, StanislavCZE2171 TJ Ostrava5,5296,5512,05
44 Podlesny, PavelCZE2093 Banik Havirov5,5272,0854,54712,027
45 Zidek, VaclavCZE2176 Slezan Opava5,0446,5811,58
46FM Valenta, VitCZE2064 TJ Sokol Velke Losiny6,0105,52311,510
47 Dobes, LudekCZE2006 SK Slavoj Poruba5,0475,53910,539
48IM Zwardon, VojtechCZE2446 Beskydska sachova skola7,527,52
49IM Simacek, PavelCZE2436 SK Zikuda Turnov7,027,02
50IM Sosna, JanCZE2345 SK Slavoj Poruba7,037,03
GM Andreev, EduardUKR2458 7,037,03
52FM Zabystrzan, PavelCZE2296 SK Slavia Orlova7,047,04
53IM Zpevak, PavelCZE2382 Tatran Litovel7,057,05
54FM Mudrak, JosefCZE2294 Slavia Kromeriz7,067,06
55 Vanek, LadislavCZE2219 Tatran Litovel7,0107,010
56IM Kriebel, TadeasCZE2467 1. Novoborsky SK7,0117,011
57FM Rabatin, JakubCZE2316 Beskydska sachova skola6,576,57
58WIM Semenova, ElenaCZE2207 6,586,58
 Roubalik, JakubCZE2399 SK Zlin6,586,58
60 Koutny, PetrCZE2126 TJ Vlcnov6,596,59
IM Babula, MilanCZE2234 TZ Trinec6,596,59
62 Kicmer, PetrCZE2199 Banik Havirov6,5136,513
63 Sieber, MartinCZE2072 TJ Slovan Havirov6,5156,515
64 Orzechowski, JacekPOL2209 KSz SILESIA Raciborz6,5166,516
65 Zalesky, KarelCZE2046 Slezan Opava6,5206,520
66 Koziol, KamilPOL2237 MKSz Rybnik6,0156,015
IM Dmitrenko, ViktorUKR2286 6,0156,015
68 Horvath, TomasCZE2027 SK Slavia Orlova6,0166,016
69 Sojka, AlesCZE2121 Slavia Kromeriz6,0196,019
70 Solny, MichalCZE2001 Orel Opava6,0226,022
71 Muratidis, NikosCZE2174 Slezan Opava6,0236,023
72 Banasik, KrzysztofPOL2271 LKS ZARZEWIE Prudnik6,0246,024
73 Gnida, PatrikCZE2074 TJ Zlate Hory6,0256,025
74 Zpevakova, JanaCZE2022 SK Stare Mesto6,0276,027
75IM Cerveny, MartinCZE2423 SK JOLY Lysa nad Labem6,0296,029
76 Semerak, PavelCZE2062 TJ Nachod6,0376,037
77 Chlevistan, JakubCZE2157 SK Slavoj Poruba5,5195,519
 Novosadova, KristynaCZE2231 Beskydska sachova skola5,5195,519
79 Kubik, MichaelCZE2185 Beskydska sachova skola5,5215,521
80 Juricek, StanislavCZE2091 Zbrojovka Vsetin5,5245,524
81 Kubicka, AnnaPOL2043 TMS Roszada Gliwice5,5255,525
82 Bilczewski, KacperPOL2008 UKS Ognisko Rydułtowy5,5275,527
83 Navratil, JiriCZE2051 TJ SK DUE POP Unicov5,5395,539
84 Rakus, PavelCZE2135 SK TJ MSA Dolni Benesov5,5405,540
85 Drastich, TomasCZE2054 SK Slavia Orlova5,5415,541
86 Matousek, PetrCZE2157 Sokol Premyslovice5,5425,542
87 Dzierzak, RadoslawPOL2203 PSSz Pszczyna5,0335,033
88 Obrusnik, MichalPOL2276 KSz SILESIA Raciborz5,0525,052
89 Benes, MiroslavCZE2072 SK Zlin5,0565,056
FM Jedlicka, AlesCZE2268 2222 SK Polabiny5,0565,056
91 Melich, JindrichCZE2027 TJ Praha-Pankrac5,0635,063
92 Pohludka, OndrejCZE2051 SK Senov4,5544,554
93 Vysoglad, PetrCZE2025 Beskydska sachova skola4,5584,558
94 Kudla, RichardCZE2027 SK Slavoj Poruba4,5594,559
95 Weczerek, MarekCZE2035 SK TJ MSA Dolni Benesov4,5864,586
96 Vacek, AntoninCZE2039 TJ Ostrava3,51013,5101
 Kategorie do 2000FIDEBílovecFrýdek-MístekHrabůvkaPetřvaldHavířovBohuslavicePolanka n.O.ŠenovCelkem
BodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadí
1 Hurta, JiriCZE1773 Sachovy klub HM Ostrava4,0555,5365,0336,0353,5606,51023,010
2 Vagner, LadislavCZE1944 TJ Studenka4,5666,0246,0195,5255,06722,519
3 Blumelova, ZdenkaCZE1982 Slavia Kromeriz5,0365,5354,5876,5921,59
4 Beluska, TerezaCZE1944 Beskydska sachova skola5,5354,0514,5545,5446,01721,517
5 Sikora, MatousCZE1871 Rychvaldsky SS 19455,5365,5385,5215,03421,521
6 Sramek, OndrejCZE1832 SK Slavia Orlova5,0506,0264,5435,5485,03321,526
7 Spala, JiriCZE1835 TJ Ludgerovice4,0864,5535,5305,5284,5974,5435,52421,024
8 Kozelsky, MarekCZE1967 SK Senov5,5335,0375,0435,5424,5464,5835,0305,02921,029
9 Zimniok, ZdenekCZE1815 Sachovy klub Karvina4,5676,0234,5495,07420,023
10 Tylecek, DrahomirCZE1902 TJ Ostrava5,5386,0244,5404,010820,024
11 Mrazek, RomanCZE1908 Sachovy klub Karvina5,0555,0485,0315,0645,04020,031
12 Cyron, KarelCZE1732 Rychvaldsky SS 19455,0575,0395,0445,0544,5474,5935,0354,54220,035
13 Broskevic, LumirCZE1760 SK Senov4,0894,5694,5705,0395,5515,0374,54620,037
14 Novotny, RadimCZE1882n Slavoj Cesky Tesin5,0444,0785,5295,0554,05119,529
15 Hanak, TomasCZE1713 Rychvaldsky SS 19455,0414,5684,5644,5445,02819,028
 Petrov, NikolajCZE1757 SK Senov3,5994,0524,5635,0554,0534,01145,0284,54819,028
17 Oplustil, JiriCZE1735 Spartak Bilovec4,0835,0354,0725,0574,0504,01184,5444,54119,035
18 Kutalek, JanCZE1732 Sachovy klub Karvina4,5485,0494,0825,55019,048
19 Bienek, PetrCZE1839 TJ Novy Jicin4,0815,0404,5574,0525,03018,530
20 Nespor, IvanCZE1770 SK Senov4,0794,0565,0414,0774,5964,0485,03118,531
21 Kotlar, JarmilCZE1918 SK Senov5,5434,5554,5424,05018,542
22 Rechtenberg, KarelCZE1850 Beskydska sachova skola5,5264,0734,0804,0554,01304,55518,026
23 Cap, SimonCZE1796 VOKD Poruba4,5604,5464,0714,0535,03518,035
24 Balogh, MilanCZE1853 TJ Ostrava4,0904,5564,5625,07718,056
25 Biza, MiroslavCZE1737 Tatra Koprivnice4,0764,5675,0374,01203,0664,06017,537
26 Dvorak, VladimirCZE1979 SK ROSADA Prostejov6,0314,5406,01816,518
27 Tretina, ZdenekCZE1718 TJ Marianske Hory3,01084,5634,0514,01313,5624,05916,551
28 Halacz, MartinCZE1819 Tatra Koprivnice3,5684,0524,0494,54416,044
29 Sramek, VojtechCZE1848 SK Slavia Orlova4,5585,5305,54715,530
30 Gavron, LadislavCZE1710 SK Senov3,5884,5713,5704,06415,564
31 Tkadlecek, PetrCZE1754 T.J. Frenstat pod Radhostem4,5614,5655,52514,525
32 Prucek, LadislavCZE1855 Sokol Premyslovice5,0465,0404,59214,540
33 Sramek, TomasCZE1969 Viktorie Bohumin4,5525,5274,05714,027
34 Repak, JanCZE1709 TJ Ostrava4,0875,0705,03914,039
35 Stec, FrantisekCZE1923 TJ Spartak Prerov5,0454,0464,54313,543
36 Bracha, PavelCZE1878 SK ROSADA Prostejov3,01485,0325,03813,032
37 Psenicka, PavelCZE1994 HTJ Odra Ostrava7,055,52012,55
38 Kana, ZdenekCZE1765n Tatra Koprivnice4,0934,0554,54512,545
39 Hasinski, KrystianPOL1860 TS Kuznia Rybnik6,0166,02012,016
40 Macek, OldrichCZE1720 T.J. Sokol Sumperk4,01154,0584,05612,056
41 Novacek, PavelCZE1962 TJ Marianske Hory5,0766,01511,015
42 Cizek, PetrCZE1929 SK Senov5,5345,52611,026
43 Olsar, ZdenekCZE1952 SK Slavia Orlova5,5335,53111,031
44 Nehyba, MartinCZE1805 Sokol Skalicka5,0346,03911,034
45 Stanek, StanislavCZE1985 Jezdci Jundrov5,5155,02510,515
46 Podlesny, PetrCZE1961 Banik Havirov4,5715,52710,027
47 Vlachopulos, GeorgisCZE1883 Sokol Vrbno p/P5,0505,06610,050
48 Pavera, VitCZE1987 Orel Opava5,0525,07210,052
49 Matlocha, LubomirCZE1799 SK Jesenik4,5655,0379,537
50 Kantor, PavelCZE1888 SO TJ Sokol Mosty u Jablunkova4,5455,0739,545
51 Folta, FrantisekCZE1816 TJ Novy Jicin4,5725,0479,547
 Brezik, PetrCZE1842 Rychvaldsky SS 19454,5625,0479,547
53 Gemsa, PavelCZE1856 SK TJ MSA Dolni Benesov4,5605,0659,560
54 Bergloviec, JanCZE1865 SK POGO Budisov n/B.4,5705,0629,562
55 Havelka, OndrejCZE1880 MSS Interchess5,0314,01109,031
56 Neumann, FilipCZE1822 SK Slavia Orlova4,0775,0549,054
57 Malinovsky, PetrCZE1955 Lokomotiva Krnov4,0925,0699,069
58 Kriebel, RudolfCZE1822 SK TJ MSA Dolni Benesov5,0513,5828,551
59 Jasso, SlavomirCZE1795 SK POGO Budisov n/B.4,5654,01078,565
60 Kondula, DominikCZE1758 SK Slavoj Poruba4,0854,0538,053
61 Stania, PetrCZE1779 Slezan Opava3,5964,51008,096
62 Rybka, MartinPOL1904 UKS Ognisko Rydułtowy6,0226,022
63 Bulawa, MarekCZE1957 Banik Havirov5,5175,517
64 Hricko, MartinCZE1940 TJ Slovan Havirov5,5235,523
65 Tvrdy, PetrCZE1872 Sokol Dobra5,5255,525
66 Cvik, StepanCZE1793 5,5305,530
67 Jecha, PetrCZE1956 2222 SK Polabiny5,5325,532
 Rafaja, MarekCZE1985 SK Holesov5,5325,532
69 Semancik, DavidCZE1772 Rychvaldsky SS 19455,5335,533
70 Walica, RomanCZE1942 SK Slavia Orlova5,5355,535
71 Adamczyk, PiotrPOL1743 UKS Pionier Jastrzębie Zdroj5,5375,537
 Chmelar, ZdenekCZE1913 Sokol Vizovice5,5375,537
73 Wanot, AlesCZE1917 SK Slavia Orlova5,5405,540
74 Fiala, RadovanCZE1839 SK Hostalkovice5,5425,542
75 Nytra, PetrCZE1786 SK Slavia Orlova5,5455,545
76 Melecky, JaroslavCZE1977 SK TJ MSA Dolni Benesov5,5465,546
77 Muller, LeoCZE1800 Orel Opava5,5495,549
78 Mysiak, JurajSVK1831 5,0325,032
 Krampol, VladimirCZE1838 SK Stonava5,0325,032
80 Pazdziora, TadeuszCZE1739 SK Stonava5,0345,034
81 Brazina, DavidCZE1958 Banik Havirov5,0355,035
82 Fryda, DominikCZE1700 SK Lokomotiva Brno5,0365,036
83 Gnojek, PetrCZE1713 Beskydska sachova skola5,0425,042
84 Gresova, ZuzanaCZE1774 Beskydska sachova skola5,0435,043
85 Konecny, VladimirCZE1856 Sachovy klub Karvina5,0445,044
86 Orzechowski, KrzysztofPOL1708 UKS Pionier Jastrzębie Zdroj5,0465,046
87 Jaros, BohumilCZE1918 TJ Marianske Hory5,0485,048
88 Kol´ba, AnastasiyaUKR1955 5,0515,051
89 Malinowski, DamianPOL1969 WKSz Hetman Wrocław5,0575,057
90 Kovacs, ViliamCZE1795 Orel Opava5,0595,059
91 Chwistek, KarelCZE1922 Slezan Opava5,0605,060
92 Crha, BretislavCZE1721 Rychvaldsky SS 19455,0615,061
93 Chrobak, PiotrPOL1824 KSz SILESIA Raciborz5,0685,068
94 Jurecek, DanielCZE1858 Orel Opava5,0715,071
95 Godovsky, JiriCZE1838 SK Kravare5,0785,078
96 Szotkowski, BohuslavCZE1830 SO TJ Sokol Mosty u Jablunkova5,0795,079
97 Ramian, ZdenekCZE1724 TJ Marianske Hory5,0815,081
98 Eichler, BretislavCZE1715 SK Lokomotiva Brno4,5414,541
99 Kanovsky, JanCZE1773 Tatra Koprivnice4,5504,550
100 Halamka, PavelCZE1752n Slovan Ostrava4,5514,551
101 Cieslak, WiktoriaPOL1844 4,5594,559
102 Zdrahal, VaclavCZE1902 TJ ZCE Plzen4,5624,562
103 Vinklarek, RobertCZE1824 TJ Novy Jicin4,5634,563
104 Pasieka, MarcinPOL1764 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Gory4,5644,564
 Albertovic, LukasCZE1925 SK Slavoj Poruba4,5644,564
106 Ludvicek, JosefCZE1913 SK Borsice4,5674,567
107 Lamper, VlastimilCZE1912 SK Rajnochovice4,5684,568
108 Oborny, LuborCZE1929 SK Slavoj Poruba4,5694,569
109 Kalmar, MartinCZE1941 Viktorie Bohumin4,5754,575
110 Sobek, MartinCZE1902 Sachovy klub Karvina4,5854,585
111 Milian, MilanCZE1863 Sokol Vrbno p/P4,5884,588
112 Belka, LubomirCZE1965 SK TJ MSA Dolni Benesov4,5894,589
113 Skocik, MarekCZE1835 Dynamo DP Ostrava4,5904,590
114 Kraus, PetrCZE1842 TJ Zlate Hory4,5984,598
115 Vlcek, AntoninCZE1822 TJ Vitkov4,5994,599
116 Vavrinek, RadomirCZE1750 SK TJ MSA Dolni Benesov4,51014,5101
117 Depta, TomasCZE1796 Dynamo DP Ostrava4,0474,047
118 Kotoucek, JiriCZE1709 Banik Havirov4,0564,056
119 Holecek, VladimirCZE1903 Beskydska sachova skola4,0574,057
120 Listak, BretislavCZE1725n Sokol Polanka n/O4,0594,059
121 Brzezny, PetrCZE1794 Rychvaldsky SS 19454,01094,0109
122 Hudsky, MilosCZE1774 TJ Zlate Hory4,01124,0112
123 Milian, MilanCZE1778 SK POGO Budisov n/B.4,01134,0113
124 Glinz, LeoCZE1753 SK Kravare4,01294,0129
125 Vanicek, MichalCZE1824 Beskydska sachova skola3,5663,566
126 Salek, JosefCZE1790n Slovan Ostrava3,5783,578
127 Mladejovsky, MiroslavCZE1752n Slovan Ostrava3,5803,580
128 Manuch, MiroslavCZE1758n SK Slavoj Poruba3,5983,598
129 Hromadka, JaromirCZE1725 TJ Morkov3,51033,5103
130 Pisz, BretislavCZE1793n SK Stonava3,0793,079
131 Kovar, OldrichCZE1989 Sachovy klub HM Ostrava3,0803,080
132 Bukovy, JosefCZE1791n Banik Havirov0,01400,0140
 Kategorie do 1700FIDEBílovecFrýdek-MístekHrabůvkaPetřvaldHavířovBohuslavicePolanka n.O.ŠenovCelkem
BodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadí
1 Stefanik, MarekCZE1507 TJ Ostrava4,0775,0343,5815,5435,07519,534
2 Gajda, RostislavCZE1357 VOKD Poruba4,0784,5494,0755,5343,5654,510418,534
3 Kures, MichaelCZE1540 SK Lokomotiva Brno5,0544,0544,5665,05318,553
4 Schoffer, MartinCZE1706n SK Senov4,5744,0614,5615,0493,0734,01193,0674,06218,049
5 Korinek, JaroslavCZE1658 TJ Marianske Hory4,0914,5694,0583,01494,5454,55317,545
6 Kubelka, JaroslavCZE1533 TJ Fulnek3,01174,0623,01004,5733,5635,0802,57717,062
7 Machura, JaroslavCZE1363 3,01093,5672,51105,0513,5663,01623,0743,57215,551
8 Glacner, KarelCZE1616 SK Bystrc Oilers3,01153,01025,0584,0543,01473,5613,07815,554
9 Przybyla, LukasCZE1251n Sachovy klub Karvina4,0924,0603,01564,0573,56815,557
 Pisa, LubomirCZE1669 TJ Studenka3,01194,0643,5974,0874,0572,51713,0692,08715,557
11 Sudolsky, JanCZE1589 VOKD Poruba3,01133,5713,01014,0883,5693,01514,06115,061
12 Tyrlik, RostislavCZE1266n Sachovy klub Karvina3,5783,01054,5764,01331,08115,076
13 Falhar, BretislavCZE1238n Spartak Bilovec3,51053,5743,5984,0833,0743,01663,5633,57414,563
 Serek, OndrejCZE1431n TJ Fulnek3,5974,0633,5893,56414,563
15 Stefanik, PetrCZE1423 Tatra Koprivnice3,01103,5753,5924,0843,0763,01633,0703,57114,570
16 Pirhala, LadislavCZE1393 Dynamo DP Ostrava3,51043,5733,5873,0724,01272,5793,08314,572
17 Kanak, MatyasCZE1146 Beskydska sachova skola3,51063,0834,0813,514314,081
18 Hruska, StanislavCZE1382 SK Senov2,01253,51024,0623,01533,0723,07713,562
19 Hyl, MiroslavCZE1391 SK Petrvald u NJ2,01282,5862,51094,0863,0773,0763,57313,573
20 Bosnak, OndrejCZE1500 VOKD Poruba3,5763,5933,51082,5783,07613,576
21 Macura, JiriCZE0 4,51055,0363,56713,036
22 Bohdal, KarelCZE1229n Spartak Bilovec3,01113,0823,5913,01113,56513,065
23 Ruiz, MiguelCZE1100n Sokol Vitkovice2,0913,01143,5714,06612,566
24 Chlevistan, JaromirCZE1496 VOKD Poruba2,51233,5953,0683,08412,068
25 Kubiczek, MichalCZE1050n VOKD Poruba2,51223,5994,0902,08812,088
26 Kolarik, TomasCZE1646 SK Hostalkovice3,51023,5844,05611,056
27 Malina, RomanCZE1583n SK Slavoj Poruba3,5864,0953,56411,064
28 Boruta, JanCZE0 5,0384,51039,538
29 Soki, ZdenekCZE1798n Sokol Vitkovice5,0334,0589,033
30 Demko, RobertCZE1695 MSS Interchess4,5664,5949,066
31 Peterek, ZbynekCZE1000 TJ Ostrava3,01573,0753,0829,075
32 Gruszka, AlesCZE1646 SK Slavia Orlova4,0794,5458,545
33 Kympergr, VojtechCZE1469 TJ Spartak Prerov3,01122,01283,51408,5112
34 Cibulka, MichalCZE1581n Slezan Opava4,5503,5838,050
35 Mokros, RadomirCZE1465n Sokol Vitkovice4,0544,0658,054
36 Mikesch, DaliborCZE1423 MSS Interchess4,5753,51418,075
37 Sidelko, RichardCZE1453 Sachovy klub Karvina4,0853,5687,568
38 Peska, JanCZE1574n SK Hostalkovice4,5733,0737,573
39 Gemsova, TerezaCZE1388 SK TJ MSA Dolni Benesov4,0883,51387,588
40 Stefan, AlesCZE1654n Slovan Ostrava3,5903,5697,069
41 Cerny, JanCZE0 SK Senov3,01183,0811,0917,081
 Karasek, JaroslavCZE1639n SK GOBE Pist4,01213,0817,081
43 Sumsky, MiroslavCZE0 SK Senov3,01202,0862,0897,086
44 Bystron, VladislavCZE1577 Banik Havirov4,0612,5856,561
45 Babis, ZdenekCZE1561n Spartak Bilovec3,5963,0716,571
46 Walach, IvoCZE0 SK Senov4,0982,5866,586
47 Miklosz, MichaelCZE1365 TJ Ostrava3,51073,01656,5107
48 Neumann, KarelCZE1356 SK Slavia Orlova2,51114,01346,5111
49 Oborny, TomasCZE1094n TJ Ostrava3,5692,51086,069
50 Burda, JosefCZE0 2,5823,5756,075
51 Kudlacek, MartinCZE1119n SK Senov3,01163,0786,078
52 Dudova, PavlinaCZE1223 Beskydska sachova skola3,0843,01526,084
53 Bober, MateuszPOL1509 TS Kuźnia Rybnik5,5275,527
54 Trifonov, DanielCZE1250n TJ Novy Jicin2,51243,01045,5104
55 Beran, DanielCZE0 Rychvaldsky SS 19452,01133,51075,5107
56 Mavrev, DavidCZE1566 Beskydska sachova skola5,0325,032
57 Vantuch, LucianCZE1638 Beskydska sachova skola5,0385,038
58 Kopec, LadislavCZE1556 TJ Ostrava5,0465,046
59 Pekarek, AlesCZE1561 SK Slavia Orlova5,0505,050
60 Adamczyk, ZuzannaPOL1660 UKS Pionier Jastrzębie Zdroj5,0525,052
61 Galuszka, TomaszPOL1618 UKS Pionier Jastrzębie Zdroj5,0565,056
62 Novak, JanCZE1484 SK Slavia Orlova5,0595,059
63 Kijonka, OndrejCZE1307 SK Slavia Orlova5,0605,060
64 Sidelko, SamuelCZE0 Sachovy klub Karvina2,01323,0795,079
65 Golis, PetrCZE0 Sokol Polanka n/O2,0803,0805,080
66 Sidelko, BartolomejCZE0 Sachovy klub Karvina2,51262,5835,083
67 Klega, TomasCZE0 SK Senov2,01311,0872,0905,087
68 Kubiczek, PetrCZE0 VOKD Poruba1,01322,01162,01360,0925,092
69 Semancik, JiriCZE0 Rychvaldsky SS 19452,01143,01235,0114
70 Bruckmann, Jan GregorCZE0 Rychvaldsky SS 19452,01153,01215,0115
71 Stalmach, RichardCZE1665 Beskydska sachova skola4,5474,547
72 Oczko, ZdenekCZE1621 Banik Havirov4,5484,548
73 Folwarczny, JiriCZE0 SK Inter-Petrovice4,5494,549
74 Dworok, MieczyslawCZE1690 SK Stonava4,5524,552
75 Orzechowski, MichalPOL1605 UKS Pionier Jastrzębie Zdroj4,5684,568
76 Sekanina, PetrCZE0 4,5724,572
77 Drobny, DawidPOL1227 UKS Pionier Jastrzębie Zdroj4,5744,574
78 Thiel, AntoninCZE1257n Spartak Bilovec4,5764,576
79 Mica, MarekCZE1686 Beskydska sachova skola4,5824,582
80 Panek, BartoszPOL1468 UKS Ognisko Rydułtowy4,5914,591
81 Kalinowski, KamilPOL1561 KSz SILESIA Raciborz4,5954,595
82 Suchanek, PaulinaPOL1579 KSz SILESIA Raciborz4,51024,5102
83 Binar, VitezslavCZE1281n Orel Opava4,51064,5106
84 Fizerova, LucieCZE1302 Beskydska sachova skola4,0584,058
85 Kniezkova, JitkaCZE1654n Banik Havirov4,0594,059
86 Paseka, MatyasCZE1274n Beskydska sachova skola4,0604,060
87 Urbanec, DrahomirCZE1513 SK Senov4,0634,063
88 Fizer, MarekCZE1274 Beskydska sachova skola4,0654,065
89 Radecki, AdamPOL1668 UKS Ognisko Rydułtowy4,0704,070
90 Hasterok, MateuszPOL1594 Strzelec Strzelce Opolskie4,0744,074
91 Navratilova, AlenaCZE1661 TJ SK DUE POP Unicov4,0804,080
92 Kubelova, SonaCZE1617 Lokomotiva Krnov4,0824,082
93 Adamcik, DavidCZE1643 TJ Morkov4,0844,084
94 Mrazek, RomanCZE0 Rychvaldsky SS 19454,0894,089
95 Skulcova, AdelaCZE0 SO TJ Sokol Mosty u Jablunkova2,0902,01764,090
96 Pastir, SamuelCZE1100 SK Slavia Orlova4,0914,091
97 Kotas, MarianCZE1362 SK Slavia Orlova4,0934,093
98 Vasicka, DavidCZE0 4,0944,094
 Bravansky, MichalCZE1104n TJ Ostrava4,0944,094
100 Fabik, JanCZE1652n TJ Morkov4,0954,095
101 Novak, TomasCZE1150 SK Slavia Orlova4,0964,096
102 Sulkowski, DawidPOL1318 UKS Pionier Jastrzębie Zdroj4,0974,097
103 Taus, ZdenekCZE1362 MSS Interchess4,0994,099
104 Rocek, LukasCZE1039n SK Slavia Orlova4,01004,0100
105 Krefky, ManfredCZE1643 SK GOBE Pist4,01114,0111
106 Fojtik, JosefCZE1643n SK U Freda Darkovicky4,01164,0116
107 Bartkowicz, LukaszCZE1758n TJ Zlate Hory4,01174,0117
108 Nitychoruk, JacekPOL1467 KSz SILESIA Raciborz4,01224,0122
109 Meisel, KarelCZE1713n SK GOBE Pist4,01234,0123
110 Mlynarczyk, JanPOL1555 KSz SILESIA Raciborz4,01244,0124
111 Vojvodik, RobertCZE1307n Orel Opava4,01254,0125
112 Premus, JanCZE1577n SK Kravare4,01264,0126
113 Korbel, RichardCZE1189 TJ Slovan Havirov4,01284,0128
114 Pokorny, ArturPOL1204 KSz SILESIA Raciborz4,01324,0132
115 Muller, VaclavCZE0 3,5673,567
116 Sebena, PatrikCZE1282n Beskydska sachova skola3,5703,570
 Polka, BohumilCZE1606 Banik Havirov3,5703,570
118 Janotka, OldrichCZE1377 Beskydska sachova skola3,5723,572
119 Lanca, Petr DavidCZE1474 Beskydska sachova skola3,5773,577
120 Hotarek, JaroslavCZE1593 Slovan Ostrava3,5793,579
121 Kovac, LadislavCZE1244n Spartak Bilovec3,01140,5823,582
122 Bilczewska, OlgaPOL1616 UKS Ognisko Rydułtowy3,5853,585
123 Hasterok, ŁukaszPOL1249 Strzelec Strzelce Opolskie3,5943,594
124 Kral, JiriCZE0 3,51003,5100
125 Kasparek, IvoCZE1724n SK Slavoj Poruba3,51013,5101
126 Targosz, JiriCZE0 SK Slavia Orlova3,51033,5103
127 Demkova, EsterCZE1260 SK Slavia Orlova3,51043,5104
128 Tomanec, SamuelCZE0 SK Slavia Orlova3,51053,5105
129 Vanek, TomasCZE1244 SK Slavia Orlova3,51063,5106
130 Budnik, RadekCZE0 Rychvaldsky SS 19453,51093,5109
131 Rocek, MatyasCZE1008n SK Slavia Orlova3,51103,5110
132 Kwiatkowski, ZygmuntPOL1628 KSz SILESIA Raciborz3,51353,5135
133 Mlynek, StanislavCZE1228n SO U Lipy Male Hostice3,51363,5136
134 Piechota, KamilPOL1320 UKS Ognisko Rydułtowy3,51373,5137
135 Skuplik, JaroslavCZE1564n SK Kravare3,51393,5139
136 Radko, JanCZE0 HTJ Odra Ostrava3,51423,5142
137 Schuppik, MichaelCZE1661n Sokol Koberice3,51443,5144
138 Stepan, PetrCZE0 3,51453,5145
139 Kubna, LucieCZE1291n SK Kravare3,51463,5146
140 Kohut, OndrejCZE0 3,0753,075
141 Haska, FilipCZE1426 Beskydska sachova skola3,0793,079
142 Hajek, TomasCZE0 Banik Havirov3,0803,080
143 Gres, MichalCZE1410 Beskydska sachova skola3,0813,081
144 Ludvova, MarieCZE1591 Sokol Vitkovice3,0853,085
145 Hasterok, BogusławPOL0 Strzelec Strzelce Opolskie3,01033,0103
146 Kristl, MatejCZE1097n TJ Ostrava3,01063,0106
147 Beran, LudekCZE0 3,01073,0107
148 Kures, MiroslavCZE0 SK Lokomotiva Brno3,01123,0112
149 Drastichova, EliskaCZE1103n SK Slavia Orlova3,01133,0113
150 Mlatilik, AlexCZE1052n SK Slavia Orlova3,01153,0115
151 Slavik, MiroslavCZE1492n Tatran Postorna3,01163,0116
152 Mika, TiborCZE1168n SK Slavia Orlova3,01173,0117
153 Celinak, MartinCZE0 3,01183,0118
154 Kaiser, JakubCZE0 SK Inter-Petrovice3,01193,0119
155 Adamczyk, MaciejPOL0 UKS Pionier Jastrzębie Zdroj3,01223,0122
156 Mika, OndrejCZE1061n SK Slavia Orlova3,01243,0124
157 Kotas, OliverCZE0 SK Slavia Orlova3,01253,0125
158 Strachota, JanCZE1496 SK GOBE Pist3,01503,0150
159 Tomicek, AlfonsCZE1875n SK TJ MSA Dolni Benesov3,01543,0154
160 Janosova, Katerina AnnaCZE1144 SK TJ MSA Dolni Benesov3,01553,0155
161 Wojtek, GrzegorzPOL0 LKS Tworkow3,01583,0158
162 Krefky, JakubCZE1236 SK TJ MSA Dolni Benesov3,01593,0159
163 Bulenda, RafałPOL1252 LKS Tworkow3,01603,0160
164 Benek, JiriCZE1262n SK TJ MSA Dolni Benesov3,01613,0161
165 Doniec, MateuszPOL0 KSz SILESIA Raciborz3,01643,0164
166 Strachota, TomasCZE1081n Beskydska sachova skola3,01673,0167
167 Zelmanowicz, JacekPOL0 Strzelec Strzelce Opolskie3,01683,0168
168 Wilczkova, HanaCZE1374n Banik Havirov2,5842,584
169 Czepiec, RichardCZE1000 Beskydska sachova skola2,5872,587
170 Odlevak, MarekCZE1236 Beskydska sachova skola2,5882,588
171 Gemsa, MatousCZE1668 SK TJ MSA Dolni Benesov2,51202,5120
172 Kondula, JanCZE0 2,51212,5121
173 Bravansky, LukasCZE1113n TJ Ostrava2,51272,5127
174 Rehanek, PremekCZE0 SK U Freda Darkovicky2,51692,5169
175 Piotrowski, KrzysztofPOL1272 KSz SILESIA Raciborz2,51702,5170
176 Janecek, MiroslavCZE1454 Slezan Opava2,51722,5172
177 Kucera, TomasCZE1097n SK 1935 Bolatice2,51732,5173
178 Tlon, MichalPOL0 LKS Tworkow2,51742,5174
179 Glabasna, TomasCZE1517n SK Kravare2,51752,5175
180 Janotkova, KaterinaCZE1177 Beskydska sachova skola2,0892,089
181 Janotka, JakubCZE1004n Beskydska sachova skola2,0922,092
182 Adamcik, JanCZE1408n Rychvaldsky SS 19452,01122,0112
183 Langer, RudolfCZE1250n Spartak Bilovec2,01262,0126
184 Lasak, PetrCZE0 2,01272,0127
185 Fabian, PatrikCZE0 2,01292,0129
 Kogut, PiotrPOL0 UKS Pionier Jastrzębie Zdroj2,01292,0129
187 Lyson, RadekCZE0 2,01302,0130
188 Stoltny, AgataPOL0 TS Kuźnia Rybnik2,01332,0133
189 Mrazek, RomanCZE0 2,01342,0134
190 Sekera, VojtechCZE0 SK Slavia Orlova2,01352,0135
191 Strojny, PetrCZE0 2,01372,0137
192 Perina, StanislavCZE1601n SK Kravare2,01772,0177
193 Korbel, JiriCZE1304n TJ Slovan Havirov2,01782,0178
194 Sikora, JakubCZE0 SO TJ Sokol Mosty u Jablunkova2,01792,0179
195 Grab, MarekPOL0 KSz SILESIA Raciborz2,01802,0180
196 Krefky, OndrejCZE1090n SK TJ MSA Dolni Benesov2,01812,0181
197 Bartkova, KarolinaCZE0 SO TJ Sokol Mosty u Jablunkova2,01822,0182
198 Kubalkova, LeonaCZE0 1,51301,5130
199 Harvis, RadimCZE0 1,51381,5138
200 Dolezal, PetrCZE0 1,51391,5139
201 Blokscha, VladimirCZE1287n SK TJ MSA Dolni Benesov1,51831,5183
202 Dolezel, PetrCZE0 SK Senov1,0881,088
203 Filipova, VanesaCZE0 MSS Interchess1,0931,093
204 Oborny, StanislavCZE0 TJ Ostrava1,01171,0117
205 Janes, MartinCZE1396n Spartak Bilovec1,01311,0131
206 Bohmova, AnezkaCZE0 TJ Slovan Havirov1,01841,0184
207 Melecky, MartinCZE0 SK TJ MSA Dolni Benesov1,01851,0185
208 Hruska, AdamCZE0 0,0890,089
209 Hylas, MartinCZE1091n Region Panda0,0900,090