TURNIEJE
2017
TERMINARZ WPISOWE
FUNDUSZ NAGRÓD
ZAKWATEROWANIE
WYŻYWIENIE
RAPID TOUR
2017
OSTRAWA!!!



ZGŁOSZENIE UCZESTNICY
(58+60+95+70)
HISTORIA
FESTIWALU
PARTNERZY TURNE GRY
JEDNOCZESNEJ
KONTAKTY

Rapid tour Ostravský koník 2017

 
Série osmi rapid turnajů v Ostravě a okolí pořádaných v období od 7.ledna do 22.dubna 2017.
Kombinace kvalitně a hojně obsazených turnajů s bohatou historií s nově vznikajícími turnaji. Jednotícím prvkem všech těchto turnajů je snadná dostupnost z Ostravy posílená o unikátní šachový autobus zajišťující přepravu účastníků z Ostravy do dějiště turnaje a zpět.
Obohaťte si jarní část šachových soutěží o sobotní rapidy a potrénujte před květnovým šachovým svátkem v Ostravě. Nejlepší hráči v jednotlivých kategoriích celého rapid tour si mohou vyhrát startovné zdarma do turnajů Ostravského koníka 2017!!!


Turnaje rapid tour:
  • Bílovec 7.1.2017 cenový fond 32.000 Kč
propozice,   výsledky
 • Rychvald4.2.2017cenový fond 8.500 Kč
propozice,   výsledky
 • Ostrava-Hrabůvka18.2.2017cenový fond 10.000 Kč
propozice,   výsledky
 • Polanka nad Odrou4.3.2017cenový fond 12.700 Kč
propozice,   výsledky
 • Havířov25.3.2017cenový fond 7.900 Kč
propozice,   výsledky
 • Petřvald1.4.2017cenový fond cca 6.200 Kč
propozice,   výsledky
 • Šenov8.4.2017cenový fond 6.500 Kč
propozice,   výsledky
 • Bohuslavice22.4.2017cenový fond 32.000 Kč
propozice,  www
 
 


Pravidla rapid tour:
 • soutěží se ve 3 kategoriích: FIDE ELO do 1700, do 2000 a bez omezení
 • pro zařazení do kategorie je použito FIDE ELO (pro vážné partie) daného hráče platné k 1.1.2017
 • započítává se nejlepších 5 dosažených výsledků (součet dosažených bodů)
 • v případě rovnosti bodů rozhoduje nejlepší dosažené umístění na některém z turnajů
 • 3 nejlepší v každé kategorii FIDE ELO do 1700, do 2000 a bez omezení (mimo GM a IM) získají:
... startovné zdarma do A, B nebo C turnaje Ostravského koníka 2017
 • na turnaje nekonající se v Ostravě bude z Ostravy vypraven speciální autobus, který za 20-30 Kč zaveze ráno účastníky na místo konání turnaje a bezprostředně po vyhlášení výsledků pak i zpět do Ostravy. V Ostravě bude možné nastoupit na těchto lokalitách:
- parkoviště před Domem kultury města Ostravy
- Hrabůvka, rondel
- horní zastávka Svinov mosty
Sledujte propozice jednotlivých turnajů pro upřesnění pořadí, místa a času nástupů








Výsledky rapid tour 2017

 Kategorie bez omezeníFIDEBílovecRychvaldHrabůvkaPolanka n.O.HavířovPetřvaldŠenovBohuslaviceCelkem
BodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadí
1FM Malik, JanCZE2316 TJ Ostrava7,076,597,526,0186,0118,016,5106,52235,51
2IM Vesselovsky, SergueiCZE2337 Beskydska sachova skola7,017,036,587,047,037,0935,01
3FM Cempel, JaroslavCZE2177 Slezan Opava5,5306,5107,046,557,037,075,0296,02934,03
FM Vrana, FrantisekCZE2237 SK Stare Mesto7,037,076,546,576,5126,5117,0834,03
5FM Sobek, JaroslavCZE2204 SK Karvina6,5106,5117,056,5107,056,566,51433,55
6IM Michenka, JozefCZE2338 SK HM Ostrava5,5356,567,516,5126,0186,0136,51133,01
7 Machycek, LubomirCZE2212 TJ Studenka5,5287,066,597,026,586,02433,02
GM Talla, VladimirCZE2440 SK HM Ostrava7,026,0116,536,567,0233,02
9 Didi, JanCZE2052 TJ Ostrava5,5376,0146,595,0344,5436,0176,5126,02631,09
10 Potomak, VladimirCZE2154 SK Slavoj Poruba5,0427,056,0136,565,5225,5345,03130,55
11 Zimniok, LubomirCZE2047 SK Karvina5,5246,0155,0324,0595,5287,066,0196,03030,56
12FM Lys, JosefCZE2190 Sokol Dobra6,595,0335,5206,0166,0156,5145,5215,06730,59
FM Firt, StanislavCZE2231 SK HM Ostrava6,0165,0335,5226,0206,5106,595,54130,59
14IM Klima, LukasCZE2360 SK Slavoj Poruba5,5275,5205,5245,0416,0107,044,011429,54
15 Splichal, StanislavCZE2172 TJ Ostrava5,5195,5236,585,5206,51829,58
16 Chlevistan, JakubCZE2131 SK Slavoj Poruba5,5217,045,0385,5255,0356,02129,04
17 Cudnik, AndrzejPOL2038 6,0175,0395,5246,0146,0185,53929,014
18 Reznicek, MarcelCZE2044 SKTP Hrabyne5,5295,5225,0306,0216,0166,02229,016
19 Jelinek, MarekCZE2089 TJ Ostrava5,0415,5256,0155,0325,5266,52128,515
20 Weissmann, LukasCZE2124 Sokol Dobra7,066,0145,5236,02824,56
21 Orzechowski, JacekPOL2104 6,576,0106,575,53724,57
22 Ockay, TomasCZE2121 SK Slavoj Poruba6,0175,5216,0196,52024,017
23 Podlesny, PavelCZE2099 Banik Havirov5,5395,5237,054,59122,55
24 Sramek, VojtechCZE2049 SK Slavia Orlova6,0185,5275,5325,04222,018
25 Trombik, KarelCZE2061 SK HM Ostrava5,5235,0355,0376,01321,513
26FM Piesik, PiotrPOL2318 Beskydska sachova skola z.s.6,0138,017,0521,01
27 Kubicka, AnnaPOL2151 SK Karvina6,0186,5146,02018,514
28 Bures, MartinCZE2094 Banik Havirov5,5226,596,02518,09
29IM Plat, VojtechCZE2520 SK JOLY Lysa nad Labem8,017,5315,51
30FM Zylka, StanislawPOL2342 8,017,0815,01
31IM Bures, JaroslavCZE2386 SK AD Jicin7,526,51314,02
32IM Zwardon, VojtechCZE2403 Beskydska sachova skola7,047,0614,04
33 Kicmer, PetrCZE2204 Banik Havirov5,5257,0212,52
34 Tomaszewski, KacperPOL2211 5,5216,5712,07
35 Trapl, DaliborCZE2109 SK Loko Praha6,5115,52512,011
36 Snyta, ZdenekCZE2041 SKTP Hrabyne5,5266,51512,015
37 Zidek, VaclavCZE2169 Slezan Opava5,5226,03511,522
38 Psenicka, PavelCZE2009 HTJ Odra Ostrava6,0245,52511,524
 Urbanik, LukasSVK2010 5,5246,02711,524
40 Slavinsky, RostislavCZE2063 TJ Novy Jicin5,5336,03211,532
41 Kana, PavelCZE2061 SK Karvina5,5235,55811,023
42CM Vykydal, FrantisekCZE2079 SK Lokomotiva Brno5,5315,52411,024
43 Vaclavik, DavidCZE2033 SK Slavoj Poruba5,5185,03410,518
44 Pavera, VitCZE2026 Orel Opava5,5195,06210,519
45 Bulava, PetrCZE2078 Banik Havirov4,0626,03410,034
 Kanakova, NatalieCZE2123 Beskydska sachova skola5,5344,54910,034
47 Malinovsky, PetrCZE2013 Lokomotiva Krnov5,0484,5949,548
48 Benes, MiroslavCZE2030 Slavia Kromeriz4,5505,0649,550
49 Dostal, RadimCZE2007 SK Slavoj Poruba4,0775,0349,034
50GM Navara, DavidCZE2735 1. Novoborsky SK8,518,51
51 Razin, VadimUKR2366 8,018,01
52IM Kriebel, TadeasCZE2465 1. Novoborsky SK7,527,52
53FM Brecka, IvanCZE2312 TJ Ostrava7,547,54
54GM Cvek, RobertCZE2527 SK Slavoj Poruba7,027,02
55 Horvath, TomasCZE2011 SK Slavia Orlova7,037,03
IM Pastircak, MilanCZE2341 Slavia Kromeriz7,037,03
57WIM Olsarova, KarolinaCZE2232 SK Slavia Orlova7,047,04
58 Koutny, PetrCZE2152 TJ Vlcnov7,057,05
FM Bharadwaj, DhanushIND2191 Indie7,057,05
60FM Holemar, DavidCZE2286 Moravska Slavia Brno7,077,07
61IM Zpevak, PavelCZE2348 Tatran Litovel7,0107,010
62 Bolacky, JiriCZE2196 SK Slavoj Poruba6,586,58
FM Burdalev, KirillCZE2339 SK Lokomotiva Brno6,586,58
64 Bauch-Lojewski, RalfGER2069 SC Doppelbauer Brambauer6,5116,511
IM Nedela, VlastimilCZE2323 SK Slavia Orlova6,5116,511
66 Suchanek, MiroslavCZE2109 SK TJ Dolni Benesov6,5126,512
 Kanok, JaroslavCZE2151 SK HM Ostrava6,5126,512
68 Wagner, NorbertGER2144 SC Doppelbauer Brambauer6,5136,513
69 Rakus, PavelCZE2212 SK TJ Dolni Benesov6,5166,516
70 Slepov, KyrylCZE2079 VSK Universita Brno6,5176,517
71FM Rabatin, JakubCZE2248 Beskydska sachova skola6,0126,012
72GM Velicka, PetrCZE2420 SK HM Ostrava6,0136,013
73FM Mudrak, JosefCZE2269 Slavia Kromeriz6,0146,014
74FM Gerasimenyk, MikhailUKR2192 6,0156,015
FM Serrano, Salvador EduardoESP2300 6,0156,015
76 Mrva, MarekCZE2221 TJ Ostrava6,0166,016
77 Kohut, AnnaPOL2007 6,0196,019
78 Gibiec, ErnestCZE2124 Slavoj Cesky Tesin6,0236,023
79 Olsar, RobinCZE2097 Slezan Opava6,0336,033
80IM Sosna, JanCZE2347 SK Slavoj Poruba5,5205,520
81 Remmler, VolkerGER2157 SC Doppelbauer Brambauer5,5265,526
82 Kozel, JiriCZE2176 Beskydska sachova skola5,5275,527
83 Vesely, MartinCZE2059 TJ Ostrava5,5295,529
 Baier, PavelCZE2090 Banik Havirov5,5295,529
85 Krajina, AlesCZE2138 SK HM Ostrava5,5325,532
86 Sojka, AlesCZE2144 Slavia Kromeriz5,5365,536
87 Kaminsky, RudolfCZE2086 TJ Slovan Havirov5,5385,538
 Lojek, MarekCZE2099 SK Slavia Orlova5,5385,538
FM Pacl, VaclavCZE2101 TJ Slovan Havirov5,5385,538
90 Vysoglad, PetrCZE2012 Beskydska sachova skola z.s.5,5425,542
91FM Markovic, IvanCZE2124 SK Hustopece5,5445,544
92 Zalesky, KarelCZE2046 Slezan Opava5,5465,546
93 Byma, PavelCZE2043 SO TJ Velka Polom5,5475,547
94 Muratidis, NikosCZE2196 Slezan Opava5,5515,551
95 Pohludka, OndrejCZE2006 SK Senov5,0325,032
96 Weczerek, MarekCZE2026 SK TJ Dolni Benesov5,0655,065
97 Dobes, LudekCZE2011 SK Slavoj Poruba4,5584,558
98 Rafaja, MarekCZE2000 SK Holesov4,5594,559
 Kategorie do 2000FIDEBílovecRychvaldHrabůvkaPolanka n.O.HavířovPetřvaldŠenovBohuslaviceCelkem
BodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadí
1 Cieslak, PatrycjuszPOL1957 6,5126,0166,0175,5256,596,01431,09
2 Cieslak, WiktoriaPOL1803 6,586,0126,0204,5585,5276,0174,59330,08
3 Vranova, ZdenkaCZE1997 SK Stare Mesto4,5456,0176,0176,0155,5276,03629,515
4 Stanek, StanislavCZE1940 Jezdci Jundrov5,0456,0165,5234,0645,5245,5285,54928,016
5 Lamper, VlastimilCZE1912 SK Rajnochovice5,0433,5704,5506,0155,5304,5485,07126,015
6 Crha, BretislavCZE1755 Rychvaldsky SS 19455,0306,0194,5515,0575,0394,510125,519
7 Kozelsky, MarekCZE1960 SK Senov5,0464,5475,0445,0395,5334,0585,07825,533
8 Cyron, KarelCZE1794 SK Hostalkovice4,5515,5214,5575,5314,5614,0754,0615,08425,021
9 Krampol, VladimirCZE1789 SK Stonava5,0495,0295,0474,5484,5495,0465,0344,59525,029
10 Bienek, PetrCZE1892 TJ Novy Jicin3,5834,0655,0405,5375,0385,55625,037
11 Stec, FrantisekCZE1923 TJ Spartak Prerov4,5534,0604,5605,0435,5225,06624,522
12 Cvik, StepanCZE1799 5,0405,0374,5534,5445,5364,54224,536
13 Spala, JiriCZE1861 TJ Ludgerovice4,0725,0314,0694,5504,5564,5625,0415,06924,031
14 Soki, ZdenekCZE1810n Sokol Vitkovice4,0735,0404,5575,5325,0334,011524,032
15 Hyrs, MartinCZE1939 SK Duras BVK4,5535,0364,5544,5535,0375,07424,036
16 Novotny, RadimCZE1898 Slavoj Cesky Tesin4,5465,0415,0434,5475,08024,041
17 Nespor, IvanCZE1718 SK Senov4,5493,5745,0415,5395,0303,515123,530
18 Broskevic, LumirCZE1750 SK Senov4,0704,5535,0464,0663,0885,0535,08923,546
19 Oplustil, JiriCZE1739 Spartak Bilovec4,5644,0564,5524,0685,0384,0764,5564,510323,038
20 Tkadlecek, PetrCZE1732 TJ Frenstat pod Radhostem4,0795,0444,0654,5575,0424,510923,042
21 Herman, PavelCZE1796 Dynamo DP Ostrava4,5524,5555,0524,5494,510223,049
22 Bracha, PavelCZE1880 SK ROSADA Prostejov5,0383,5745,0484,0595,06822,538
23 Brezik, PetrCZE1783 Rychvaldsky SS 19455,5274,0714,5613,5734,012221,527
24 Sramek, OndrejCZE1980 SK Slavia Orlova5,5275,0365,5295,07021,027
25 Gajda, RostislavCZE1728 VOKD Poruba4,0734,0684,0722,0993,5764,0744,0625,08521,062
26 Sramek, TomasCZE1946 SK Slavia Orlova4,0676,0195,0375,55020,519
27 Petrov, NikolajCZE1792 SK Senov4,5574,0604,0604,0654,0673,514320,557
28 Neumann, FilipCZE1742 SK Slavia Orlova5,0355,5305,0444,54420,030
29 Tylecek, DrahomirCZE1868 TJ Ostrava4,5485,5264,5455,05019,526
30 Dvorak, VladimirCZE1999 SK ROSADA Prostejov4,0615,5314,5435,06319,031
31 Hapka, TomasCZE1952 SK Rajnochovice5,0344,5563,5704,510017,534
32 Vagner, LadislavCZE1918 TJ Studenka5,0405,0334,54814,533
33 Kriebel, RudolfCZE1827 SK TJ Dolni Benesov5,0425,0494,55114,542
34 Hurta, JiriCZE1804 SK HM Ostrava4,5664,5584,54613,546
35 Hanak, TomasCZE1743 Rychvaldsky SS 19455,0373,5794,07512,537
36 Wielek, ThomasPOL1730 5,5266,01611,516
37 Repak, JanCZE1703 TJ Ostrava3,5904,5513,515211,551
38 Zielinski, HubertPOL1801 6,0185,08211,018
39 Uhlir, JiriCZE1888 SK Rajnochovice5,5285,55211,028
 Polak, RadimCZE1911 Rychvaldsky SS 19455,5285,53111,028
41 Balogh, MilanCZE1858 TJ Ostrava5,5284,55310,028
42 Podlesny, PetrCZE1941 Banik Havirov4,5555,54310,043
43 Jurecek, DanielCZE1828 Orel Opava5,0445,08610,044
44 Dostal, PetrCZE1932 SK Slavoj Poruba4,5655,54810,048
45 Olsar, ZdenekCZE1918 SK Slavia Orlova5,0314,5549,531
46 Chrobak, PiotrPOL1798 5,0324,5479,532
47 Zimniok, ZdenekCZE1808 SK Karvina5,0384,5459,538
48 Sobek, MartinCZE1948 SK Karvina4,5565,0439,543
49 Vihnar, MilanCZE1865n HTJ Odra Ostrava4,0715,0369,036
50 Jaros, BohumilCZE1899 TJ Marianske Hory4,0645,0449,044
51 Bergloviec, JanCZE1891 SK POGO Budisov n/B.4,5604,01138,560
52 Brzezny, PetrCZE1775 Rychvaldsky SS 19454,0643,51447,564
 Folwarczny, JiriCZE1809 SK Karvina4,0643,51557,564
54 Vlcek, AntoninCZE1775 TJ Vitkov3,5874,01317,587
55 Hasinski, KrystianPOL1884 TS Kuźnia Rybnik6,5196,519
56 Ocko, DominikCZE1756 MSS Interchess6,0236,023
57 Klobouk, JiriCZE1743 SO U Lipy Male Hostice6,0316,031
58 Cizek, PetrCZE1880 SK Senov5,5265,526
59 Jochmann, ChristianGER1995 SC Doppelbauer Brambauer5,5295,529
60 Vitasek, TomasCZE1926 SK TJ Dolni Benesov5,5405,540
 Beluska, TerezaCZE1984 Beskydska sachova skola5,5405,540
62 Kramar, LumirCZE1835 SK TJ Dolni Benesov5,5455,545
63 Krupa, RadimCZE1978 SK TJ Dolni Benesov5,5535,553
64 Skalka, JanCZE1821 SK Veseli n/M5,5555,555
65 Stonawski, IgorCZE1932 Slavoj Cesky Tesin5,5575,557
66 Bacak, PetrCZE1974 Slavia Kromeriz5,5615,561
67 Kotlar, JarmilCZE1889 SK Senov5,0355,035
 Chwistek, KarelCZE1918 Slezan Opava5,0355,035
69 Pazdziora, TadeuszCZE1784 SK Stonava5,0365,036
 Petrov, BogoljubCZE1969 HTJ Odra Ostrava5,0365,036
71 Kucera, JaroslavCZE1799 Viktorie Bohumin5,0395,039
 Stepanek, SvatoplukCZE1838 SK Sokol Vysehrad5,0395,039
73 Pisz, BretislavCZE1790n SK Stonava5,0405,040
74 Matlocha, LubomirCZE1722 SK Jesenik5,0415,041
 Sikora, MatousCZE1946 Rychvaldsky SS 19455,0415,041
76 Tvrdy, PetrCZE1813 Sokol Brusperk5,0455,045
 Bednarz, ValdemarCZE1934 SK Stonava5,0455,045
78 Semancik, DavidCZE1735 Rychvaldsky SS 19455,0475,047
 Ludvicek, JosefCZE1832 SK Borsice5,0475,047
80 Gruszka, AlesCZE1723 SK Slavia Orlova5,0585,058
81 Tioka, ZdenekCZE1876 Jezdci Jundrov5,0735,073
82 Novacek, PavelCZE1941 TJ Marianske Hory5,0765,076
83 Belka, LubomirCZE1951 SK TJ Dolni Benesov5,0795,079
84 Vavrinek, RadomirCZE1765 SK TJ Dolni Benesov5,0835,083
85 Godovsky, JiriCZE1851 SK Kravare5,0875,087
86 Gregoritsch, DirkGER1960 SC Doppelbauer Brambauer4,5464,546
87 Eichler, BretislavCZE1715 Moravska Slavia Brno4,5474,547
88 Tatarka, JurajSVK1844 4,5504,550
 Bulawa, MarekCZE1934 Banik Havirov4,5504,550
90 Posluszny, TomaszPOL1807 4,5514,551
91 Lepik, JaroslavCZE1732 Beskydska sachova skola4,5524,552
 Kanak, FilipCZE1970 Beskydska sachova skola4,5524,552
93 Sima, NikolaCZE1799n TJ Marianske Hory4,5554,555
94 Galuszka, TomaszPOL1707 4,5594,559
 Vaculka, PavelCZE1846 SK ROSADA Prostejov4,5594,559
96 Sebesta, PetrCZE1724 SK Slavia Orlova4,5604,560
97 Kovacs, ViliamCZE1778 Orel Opava4,5614,561
98 Oborny, LuborCZE1931 SK Slavoj Poruba4,5624,562
99 Manuch, MiroslavCZE1764n SK Slavoj Poruba4,5634,563
100 Albertovic, LukasCZE1890 SK Slavoj Poruba4,5674,567
101 Melecky, JaroslavCZE1943 SK TJ Dolni Benesov4,5904,590
102 Glinz, LeoCZE1756 SK Kravare4,5924,592
103 Holecek, VladimirCZE1911 Beskydska sachova skola z.s.4,5964,596
104 Vlachopulos, GeorgisCZE1854 Sokol Vrbno p/P4,5974,597
105 Skalka, MichalCZE1719 SK Veseli n/M4,5984,598
106 Zpevakova, KaterinaCZE1910 Spartak Uhersky Brod4,5994,599
107 Petovsky, LudovitCZE1704 Slezan Opava4,51044,5104
108 Zgraja, HubertPOL1715 KSz SILESIA Raciborz4,51054,5105
109 Husar, IvoCZE1846 SO TJ Velka Polom4,51084,5108
110 Knopp, ReneCZE1856 SK Stonava4,0574,057
111 Rajsky, StanislavCZE1701 Viktorie Bohumin4,0614,061
112 Pindjak, MichalCZE1804 TJ Fulnek4,0624,062
113 Sysala, StanislavCZE1757 Beskydska sachova skola4,0694,069
 Vinklarek, RobertCZE1823 TJ Novy Jicin4,0694,069
115 Halacz, MartinCZE1729 Tatra Koprivnice4,0704,070
116 Stracanek, JaroslavCZE1810 SK Slavoj Poruba4,0784,078
117 Folta, FrantisekCZE1783 TJ Novy Jicin4,0804,080
118 Meisel, KarelCZE1710n SK GOBE Pist4,01214,0121
119 Marcik, MiroslavCZE1717 SK U Freda Darkovicky4,01304,0130
120 Cervenka, RomanCZE1757 TJ Slovan Havirov3,5743,574
121 Halamka, PavelCZE1746n Slovan Ostrava3,5763,576
122 Matyskova, RomanaCZE1870n Sokol Polanka n/O3,5773,577
123 Listak, BretislavCZE1731n Sokol Polanka n/O3,5803,580
124 Fiala, RadovanCZE1847 SK Hostalkovice3,5813,581
125 Jasso, SlavomirCZE1769 SK POGO Budisov n/B.3,5853,585
126 Barta, JanCZE1906n SK Slavoj Poruba3,5933,593
127 Skrobanek, VitCZE1770n TJ Hradec n/Moravici3,51453,5145
128 Tesarek, AdolfCZE1773n TJ Hradec n/Moravici3,51493,5149
129 Klein, JiriCZE1729n TJ Hradec n/Moravici2,51802,5180
130 Licka, AlfonsCZE1731n SK U Freda Darkovicky2,51822,5182
 Kategorie do 1700FIDEBílovecRychvaldHrabůvkaPolanka n.O.HavířovPetřvaldŠenovBohuslaviceCelkem
BodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadíBodyPořadí
1 Stefanik, MarekCZE1659 TJ Ostrava4,5545,0435,5306,5134,54626,013
2 Macura, JiriCZE0 3,0974,0614,5554,0664,5664,0655,55922,555
3 Machura, JaroslavCZE1432 3,5895,0424,0714,0694,0634,5673,5783,016221,542
4 Malina, RomanCZE1662 SK Slavoj Poruba3,5743,5803,5785,0335,0514,011721,033
5 Sima, PatrikCZE0 TJ Ludgerovice3,5754,0594,0734,5524,5634,012921,052
6 Glacner, KarelCZE1656 SK Bystrc Oilers4,5684,0634,0624,0644,0874,0683,016820,562
7 Korinek, JaroslavCZE1622 TJ Marianske Hory3,5824,0653,5754,0764,0694,5713,0794,012420,565
8 Schoffer, MartinCZE1606 SK Senov4,0744,0664,0684,0673,5754,5683,5724,011820,566
9 Bayer, VlastimilCZE1675 SK Hostalkovice4,5515,0564,5545,07519,051
10 Bagar, MiroslavCZE1531 Sokol Vitkovice4,0763,0834,0703,0834,0903,0824,012819,070
11 Ruzicka, LubomirCZE1536n Sokol Vitkovice3,5913,0773,5772,01015,0543,0833,016518,054
12 Radko, JanCZE1264n HTJ Odra Ostrava4,0593,0913,5823,5794,0953,57718,059
13 Falhar, BretislavCZE1231n Spartak Bilovec3,0943,0782,5963,5832,5974,0843,5763,515817,576
14 Kwiatkowski, ZygmuntPOL1584 4,5504,5543,5794,510717,050
15 Sudolsky, JanCZE1471 VOKD Poruba3,0993,5733,0893,0844,0852,0903,016316,573
16 Hruska, StanislavCZE1362 SK Senov2,51062,0893,0873,0934,0913,0853,515916,585
17 Ramian, ZdenekCZE1664 TJ Marianske Hory3,5884,0634,0744,511216,063
18 Ryska, JindrichCZE0 3,5724,0674,5654,06616,065
19 Neumann, KarelCZE1356 SK Slavia Orlova3,0893,0843,0854,0803,08116,080
20 Pirhala, LadislavCZE1385 Dynamo DP Ostrava3,01023,0823,0873,0852,5954,0823,016916,082
21 Peterek, ZbynekCZE1380 TJ Ostrava3,0962,5853,0883,0922,5944,0863,017116,085
22 Ludvova, MarieCZE1591 Sokol Vitkovice2,01114,0692,0993,0883,5823,016615,569
23 Cieslak, JessicaPOL1312 3,0765,0483,5813,514715,048
24 Kubelka, JaroslavCZE1547 TJ Fulnek2,51083,0813,0903,0863,5770,013215,077
25 Walach, IvoCZE1244n SK Senov3,0802,5942,5963,0863,51023,08615,080
26 Cieslak, WaldemarPOL0 3,5813,0934,0724,013214,572
27 Brzyszkowski, RobertPOL0 3,0834,0734,0893,017714,073
28 Kozusnik, ZbynekCZE1250n SK GOBE Pist3,01012,0882,0982,5972,5963,510313,588
29 Burda, JosefCZE1504 Banik Havirov3,0874,5723,57511,072
30 Walach, VitCZE0 SK Senov2,0902,5952,0984,09210,590
31 Tretina, ZdenekCZE1658 TJ Marianske Hory4,0582,5933,57810,058
32 Bohdal, KarelCZE1243n Spartak Bilovec2,51073,5714,07910,071
33 Tran, RobinCZE1250n SK Karvina1,51152,5862,5953,0919,586
34 Panek, BartoszPOL1514 4,0635,0819,063
35 Kroliczek, GabrielaPOL1567 4,0584,5498,549
36 Zygma, JiriCZE0 4,0714,0638,063
37 Sumsky, MiroslavCZE1119n SK Senov3,0913,01082,0938,091
38 Langer, RudolfCZE1250n Spartak Bilovec2,01142,01002,01022,01888,0100
39 Stefan, AlesCZE1665n Slovan Ostrava4,0703,5717,570
40 Cerny, JanCZE0 SK Senov2,5973,01152,0927,592
41 Kanak, MatyasCZE1292 Beskydska sachova skola3,0864,0607,060
42 Karasek, JaroslavCZE1637n SK POGO Budisov n/B.3,5863,51487,086
43 Mrazek, RomanCZE1182 Rychvaldsky SS 19453,51003,51567,0100
44 Brzyszkowski, ZbigniewPOL0 2,5872,0992,01966,587
45 Babis, ZdenekCZE1571n Spartak Bilovec3,0953,5986,595
46 Sekanina, PetrCZE1250n SK Slavia Orlova2,51094,01336,5109
47 Nedela, AdamCZE1474 TJ Slovan Havirov6,0256,025
48 Kalkowski, IgorPOL1319 6,0266,026
49 Kubiczek, MichalCZE1250n Sachova akademie Ostrava3,0843,01746,084
50 Kympergr, VojtechCZE1476 TJ Spartak Prerov3,0893,01736,089
51 Klokner, AlbertCZE0 SK Senov4,0972,0916,091
52 Pekarek, AlesCZE1694 SK Slavia Orlova5,5285,528
53 Dziendziel, MateuszPOL1129 5,5355,535
54 Sebesta, JanCZE1504 SK Slavia Orlova5,5405,540
55 Fojtik, JosefCZE1643n SK U Freda Darkovicky5,5545,554
56 Kaczmarczyk, JakubPOL1667 MKS Rokita Brzeg Dolny.5,5605,560
57 Starosta, MartynaPOL1580 5,0425,042
58 Orzechowski, MichalPOL1587 5,0555,055
59 Chveja, RomanCZE1608n SK U Freda Darkovicky5,0725,072
60 Smuda , TomaszPOL1228 UKS Mat Zabrze-Grzybowice5,0775,077
61 Kucera, TomasCZE1411n SK TJ Dolni Benesov5,0885,088
62 Thiel, AntoninCZE1273n Spartak Bilovec2,01133,0905,090
63 Kniezkova, JitkaCZE1643n Banik Havirov4,5454,545
64 Kolarik, TomasCZE1646 SK Hostalkovice4,5524,552
65 Dworok, MieczyslawCZE1685 SK Stonava4,5554,555
66 Hyl, MartinCZE1413n SK Petrvald u NJ4,5564,556
67 Kijonka, OndrejCZE1290 SK Slavia Orlova4,5644,564
68 Cieply, KarolPOL1316 4,5694,569
69 Mrozek, WojciechPOL0 4,5704,570
70 Novak, TomasCZE1035 SK Slavia Orlova4,5734,573
71 Klega, TomasCZE0 SK Senov0,51022,01262,0944,594
72 Nezval, FilipCZE1123 TJ Slovan Havirov4,51064,5106
73 Jancalek, JanCZE1698 TJ Vitkov4,51104,5110
74 Zdrazila, JaromirCZE1506n SO TJ Velka Polom4,51114,5111
75 Warmuz, JiriCZE1683 Viktorie Bohumin4,0544,054
76 Przybyla, LukasCZE1465 SK Karvina4,0554,055
77 Havlik, VlastimilCZE1699 Rychvaldsky SS 19454,0574,057
78 Cibulka, MichalCZE1640 Slezan Opava4,0624,062
79 Alexandr, PetrCZE1681 SK Bystrc Oilers4,0664,066
80 Lipus, DrahomirCZE1568 Rychvaldsky SS 19454,0674,067
81 Dolgopolov, OleksandrUKR1405 4,0684,068
82 Oborny, TomasCZE1376 TJ Ostrava4,0724,072
83 Kasparek, IvoCZE1618 SK Slavoj Poruba4,0754,075
84 Sulkowski, DawidPOL1466 4,0774,077
85 Mrozek, ZofiaPOL1083 4,0784,078
86 Walaszczyk, MikolajPOL0 4,0814,081
87 Mokros, RadomirCZE1466n Sokol Vitkovice4,0834,083
88 Buchta, BartolomejCZE1195 Beskydska sachova skola4,0884,088
89 Zila, PavelCZE0 SK Karvina2,0921,01041,01014,092
90 Beran, DanielCZE1076n Rychvaldsky SS 19451,0933,01174,093
 Mainka, AnnaPOL0 4,0934,093
92 Hvolka, KamilCZE1207n SK Slavia Orlova4,0944,094
93 Ocko, NikolasCZE0 MSS Interchess4,0964,096
94 Duda, OndrejCZE1684 SK 1935 Bolatice, z.s.4,01164,0116
95 Bulenda, RafalPOL1325 LKS Tworkow4,01194,0119
96 Kana, ZdenekCZE1675 Tatra Koprivnice4,01204,0120
97 Strachota, JanCZE1529n SK GOBE Pist4,01234,0123
98 Benek, JiriCZE1317n SK TJ Dolni Benesov4,01254,0125
99 Wojtek, GrzegorzPOL1086 LKS Tworkow4,01264,0126
100 Ricica, LubomirCZE1622n SK Hodonin4,01274,0127
101 Petrik, AlfredCZE1688 SK Kravare4,01344,0134
102 Piechota, KamilPOL1367 UKS Ognisko Rydułtowy4,01354,0135
103 Bharadwaj, AjrunIND0 Indie4,01364,0136
104 Nezval, PetrCZE1147n TJ Slovan Havirov4,01374,0137
105 Binar, VitezslavCZE1320n Orel Opava4,01384,0138
106 Gadas, LukasCZE1531 SK Rajnochovice4,01394,0139
107 Glabasna, TomasCZE1532n SK Kravare4,01404,0140
108 Kula, TomaszPOL0 KS "Roszada " Żory4,01414,0141
109 Lacina, JosefCZE1293n SK Dubnany4,01424,0142
110 Mladejovsky, MiroslavCZE1682n Slovan Ostrava3,5783,578
111 Barcik, PeterCZE0 TJ Marianske Hory3,5803,580
112 Nemec, DanielCZE1447n Sokol Polanka n/O3,5813,581
113 Matusik, OndrejCZE1129 Beskydska sachova skola3,5823,582
114 Kutalkova, SarkaCZE1557 SK Karvina3,5843,584
115 Lasak, PetrCZE0 3,5923,592
116 Mika, OndrejCZE1024n SK Slavia Orlova3,5993,599
117 Mika, TiborCZE1110n SK Slavia Orlova3,51013,5101
118 Tomanec, SamuelCZE1011 SK Slavia Orlova3,51043,5104
119 Ferenc, DenisCZE0 3,51053,5105
120 Rocek, TomasCZE1289 SK Slavia Orlova3,51063,5106
121 Palarcik, MatejCZE0 3,51073,5107
122 Nezval, JiriCZE1297 TJ Slovan Havirov3,51463,5146
123 Blokscha, VladimirCZE1331n SK TJ Dolni Benesov3,51503,5150
124 Vojvodik, RobertCZE1350n Orel Opava3,51533,5153
125 Konderla, MatejCZE1094 3,51543,5154
126 Slanina, MaxmilianCZE1668n SK TJ Dolni Benesov3,51573,5157
127 Byma, MichaelCZE0 SO TJ Velka Polom3,51603,5160
128 Jeziorski , PavelPOL0 LKS Tworkow3,51613,5161
129 Hlubek, JanCZE0 3,0793,079
130 Miklosz, MichaelCZE1348 TJ Ostrava3,0803,080
131 Adamcik, JanCZE1361n Rychvaldsky SS 19453,0843,084
 Hotarek, JaroslavCZE1601 Slovan Ostrava3,0843,084
133 Hyl, JanCZE1627n SK Petrvald u NJ3,0853,085
134 Jasurek, FilipSVK0 TJ Caissa Cadca3,0873,087
135 Kuligova, PetraCZE0 3,0903,090
136 Pospisil, TomasCZE0 3,0923,092
137 Teper, JosefCZE0 3,0943,094
138 Valovic, VojtechCZE0 SK Senov2,01281,0963,096
139 Serek, OndrejCZE1689 TJ Ostrava3,0983,098
140 Nebor, DominikCZE1372n Spartak Bilovec3,01003,0100
141 Matejka, FrantisekCZE1570 SK Slavia Orlova3,01033,0103
142 Kovac, LadislavCZE1244 Spartak Bilovec3,01043,0104
143 Stefanik, PetrCZE1434 Tatra Koprivnice3,01053,0105
144 Rocek, LukasCZE1108 SK Slavia Orlova3,01093,0109
145 Demkova, EsterCZE1215 SK Slavia Orlova3,01103,0110
146 Lach, AlicjaPOL0 Wodzislaw3,01113,0111
147 Beran, Ludek st.CZE0 Rychvaldsky SS 19453,01123,0112
148 Rocek, MatyasCZE1118 SK Slavia Orlova3,01133,0113
149 Riman, NatanCZE0 Orlova3,01143,0114
150 Lach, BeniaminPOL0 Wodzislaw3,01163,0116
151 Mrazek, Roman st.CZE0 Rychvaldsky SS 19453,01183,0118
152 Gemsova, TerezaCZE1387 SK TJ Dolni Benesov3,01643,0164
153 Krefky, JakubCZE1186 SK TJ Dolni Benesov3,01673,0167
154 Moravec, JindrichCZE1601n SK U Freda Darkovicky3,01703,0170
155 Kopecky, MatejCZE1287 Zbrojovka Vsetin3,01723,0172
156 Kampik, DavidCZE1329n SK 1935 Bolatice, z.s.3,01753,0175
157 Strachota, TomasCZE1115n Beskydska sachova skola z.s.3,01763,0176
158 Kraus, RudolfCZE1080n Slavoj Cesky Tesin3,01783,0178
159 Hampl, PavelCZE1498n SO TJ Velka Polom3,01793,0179
160 Polka, BohumilCZE1606 Banik Havirov2,5882,588
161 Hecko, MiloslavCZE1362 Banik Havirov2,5892,589
162 Licka, RadekCZE1497 TJ Marianske Hory2,5922,592
163 Trifonov, DanielCZE1244n TJ Novy Jicin2,51102,5110
164 Buchtova, ViktorieCZE0 Beskydska sachova skola2,51192,5119
165 Bierski, RadimCZE0 SK Slavia Orlova2,51202,5120
166 Riman, DavidCZE0 Orlova2,51212,5121
167 Perina, StanislavCZE1569n SK Kravare2,51812,5181
168 Pastuszka, IgorPOL1044 K.Sz. Zefir Boguszowice2,51832,5183
169 Kopecky, MichalCZE0 TJ Hradec n/Moravici2,51842,5184
170 Skuplik, JaroslavCZE1554n SK Kravare2,51852,5185
171 Tlon, MichalPOL1070 LKS Tworkow2,51862,5186
172 Hradil, JiriCZE0 Rychvaldsky SS 19452,0912,091
173 Wodrich, MichaelGER0 SC Doppelbauer Brambauer2,0982,098
174 Novotny, LiborCZE0 2,01002,0100
 Oborny, StanislavCZE1083n TJ Ostrava2,01002,0100
176 Pisa, LubomirCZE1573 TJ Studenka2,01122,0112
177 Bierski, JiriCZE1090n SK Slavia Orlova2,01222,0122
178 Riman, AronCZE0 Orlova2,01232,0123
179 Spirka, JonasCZE0 Orlova2,01242,0124
180 Sekyra, VojtechCZE1100n SK Slavia Orlova2,01252,0125
181 Cichon, WeronikaPOL0 Jastrzebie Zdroj2,01272,0127
182 Merva, MarekCZE0 SK Slavia Orlova2,01292,0129
183 Kula , AnnaPOL0 KS "Roszada " Żory2,01872,0187
184 Krefky, OndrejCZE1067n SK TJ Dolni Benesov2,01892,0189
185 Bitta, OndrejCZE1100n SK TJ Dolni Benesov2,01902,0190
186 Jeziorski, PiotrCZE0 LKS Tworkow2,01912,0191
187 Melecky, MartinCZE1100n SK TJ Dolni Benesov2,01922,0192
188 Moravec, HynekCZE0 TJ Hradec n/Moravici2,01932,0193
189 Rosenbaum, DominikCZE0 TJ Hradec n/Moravici2,01942,0194
190 Kotas, AdamCZE0 Slavoj Cesky Tesin2,01952,0195
191 Stonawski, KrystianCZE1180 Slavoj Cesky Tesin2,01972,0197
192 Ruibar, VitCZE0 TJ Ostrava1,51011,5101
193 Orlik, DavidCZE0 Sachova akademie Ostrava1,51031,5103
194 Galova, EvaCZE0 SK Slavia Orlova1,51301,5130
195 Sobotka, TomasCZE0 SK Slavia Orlova1,51311,5131
196 Veznikova, AlenaCZE0 SK Senov1,0951,095
197 Sedenka, MilanCZE0 1,01161,0116
198 Dolezal, DanielCZE0 Slavoj Cesky Tesin1,01981,0198
199 Traczyk, KingaPOL0 K.Sz. Zefir Boguszowice1,01991,0199
200 Kypast, DanielCZE0 SK Karvina0,5940,594
201 Polak, MiroslavCZE0 0,0970,097
202 Matejicek, LukasCZE0 Banik Havirov0,01020,0102
203 Hranos, MarekCZE1100n SK TJ Dolni Benesov0,02000,0200