TURNAJE
2019
ČASOVÝ
PROGRAM
VKLADY
CENOVÝ FOND
UBYTOVÁNÍ
STRAVOVÁNÍ
RAPID TOUR
2019
OSTRAVA!!!



REGISTRACE ÚČASTNÍCI
(65+57+99+71)
HISTORIE
FESTIVALU
PARTNEŘI SIMULTÁNNÍ
TOUR
KONTAKTY

Startovní listina

 MISTROVSTVÍ ČRFIDE
1GM Navara, DavidCZE2733 1. Novoborský ŠK#1
2GM Krejčí, JanCZE2588 1. Novoborský ŠK#4
3GM Hráček, ZbyněkCZE2585 2222 ŠK Polabiny#5
4GM Michalík, PeterCZE2577 Unichess#6
5GM Štoček, JiříCZE2563 2222 ŠK Polabiny#7
6GM Babula, VlastimilCZE2549 1. Novoborský ŠK#8
7GM Nguyen, Thai Dai VanCZE2547 1. Novoborský ŠK#9
8GM Plát, VojtěchCZE2535 ŠK JOLY Lysá nad Labem#10
9GM Polák, TomášCZE2528 Moravská Slavia Brno#12
10IM Kriebel, TadeášCZE2514 1. Novoborský ŠK#16
11FM Kočiščák, JiříCZE2496 Šachový klub HM Ostrava#18
12GM Šimáček, PavelCZE2471 ŠK ZIKUDA Turnov#21
13IM Zwardoň, VojtěchCZE2458 Beskydská šachová škola#25
14GM Jansa, VlastimilCZE2457 ŠK JOLY Lysá nad Labem#26
15IM Kraus, TomášCZE2456 ŠK ZIKUDA Turnov#27
16IM Biolek, RichardCZE2442 Šachový klub HM Ostrava#30
17IM Černoušek, LukášCZE2438 Unichess
18GM Kislinsky, AlexeyCZE2429 ŠK JOLY Lysá nad Labem
19IM Půlpán, JakubCZE2418 2222 ŠK Polabiny
20 Roubalík, JakubCZE2417 ŠK Duras BVK
21FM Miesbauer, JanCZE2402 QCC České Budějovice
22 Mikeš, JanCZE2394 SK Podlužan Prušánky
23IM Hausner, IvanCZE2349 ŠACHklub Písek
24IM Jasný, StanislavCZE2347 Beskydská šachová škola
25FM Rubeš, JanCZE2345 ŠK Teplice
26GM Vokáč, MarekCZE2343 QCC České Budějovice
27IM Kulhánek, TomášCZE2316 ŠK Dopravní podnik Praha
28FM Švanda, OndřejCZE2309 TJ Štefanydes Polička
29FM Serrano Salvador, EduardoCZE2305 ŠK Sokol Vyšehrad
30 Šrámek, VojtěchCZE2304 SK Slavia Orlová
31WGM Worek, JoannaCZE2299 2222 ŠK Polabiny
32 Říha, VojtěchCZE2288 2222 ŠK Polabiny
33IM Michenka, JozefCZE2287 Šachový klub HM Ostrava
34FM Malík, JanCZE2286 TJ Ostrava
35FM Obšivač, JosefCZE2285 Moravská Slavia Brno
36 Vybíral, ZdeněkCZE2274 QCC České Budějovice
37IM Juřek, JosefCZE2269 ŠK Sokol Vyšehrad
38FM Vrána, FrantišekCZE2267 ŠK Staré Město
39IM Freisler, PavelCZE2245 ŠK Kladno
40 Zeman, MatyášCZE2244 Sokol Tábor
41 Koutný, PetrCZE2239 TJ Vlčnov
42FM Liška, JiříCZE2236 1. Novoborský ŠK
43FM Jedlička, AlešCZE2236 2222 ŠK Polabiny
44 Ludvík, TomášCZE2222 2222 ŠK Polabiny
45IM Babula, MilanCZE2204 TJ Vlčnov
46FM Bělunek, VladimírCZE2201 Tatran Litovel
47 Buločkin, MartinCZE2199 2222 ŠK Polabiny
48FM Frolík, MartinCZE2188 TŽ Třinec
49FM Bartoš, JanCZE2178 Unichess
50 Horák, JanCZE2158 Region Panda
51 Havelka, OndřejCZE2156 Interchess
52 Bureš, MartinCZE2150 Baník Havířov
53 Tauš, MartinCZE2104 Beskydská šachová škola
54 Otruba, MarekCZE2103 Klub šachistů Říčany 1925
55 Holý, FilipCZE2096 TJ Bohemians Praha
56 Vaněk, TomášCZE2095 ŠK Teplice
57 Kolář, StanislavCZE2091 ŠK Šenov
58 Neumann, FilipCZE2076 SK Slavia Orlová
59 Valenčík, JozefCZE2057 TJ Slovan Havířov
60 Gschwendtner, StanislavCZE2042 ŠK Kdyně
61 Didi, JanCZE2025 TJ Ostrava
62 Koubová, Anna MarieCZE2005 Unichess
63 Malinovský, PetrCZE2003 Lokomotiva Krnov
64 Voříšek, JakubCZE1991 TJ Spartak Vlašim
65 Pavlíček, LukášCZE1963 TJ Štefanydes Polička
 


 FIDE OPEN "A"FIDE
1 Sernecki, FranciszekPOL2295 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
2IM Strebkovs, AndrejsLAT2262 
3FM Matras, OndřejCZE2221 TJ Praha-Pankrác
4 Veselý, LiborCZE2214 ŠK Slavoj Poruba
5IM Chudinovskikh, Alexander MRUS2213 
6FM Růžička, PetrCZE2202 Tatra Kopřivnice
7FM Mužík, MartinCZE2160 Slezan Opava
8FM Shilov, SergejUKR2158 
9 Lys, JosefCZE2151 Sokol Brušperk
10 Janiszewski, MaciejPOL2145 KS Dors Ruda Śląska
11 Miča, MarekCZE2139 Beskydská šachová škola
12 Orzechowski, JacekPOL2139 Klub Szachowy SILESIA Raciborz
13FM Burnett, AndrewSCO2134 Wandering Dragons
14 Krajina, AlešCZE2126 Šachový klub HM Ostrava
15 Malicka, MariaPOL2118 Polonia Warszawa
16 Nehyba, MartinCZE2113 TJ Sokol Skalička
17 Potomák, VladimírCZE2102 ŠK Slavoj Poruba
18 Veselý, MartinCZE2086 TJ Ostrava
19 Krejčí, JanCZE2085 Tatran Litovel
20 Sieber, MartinCZE2080 SK Slavia Orlová
21 Chlevišťan, JakubCZE2047 ŠK Slavoj Poruba
22 Hladík, JosefCZE2046 ŠK Vinohrady Brno
23 Kalinowska, ZuzannaPOL2046 MUKS Stoczek 45 Białystok
24 Boleslav, PetrCZE2032 1. Novoborský ŠK
25 Pavera, VítCZE2026 Orel Opava
26 Hladík, LumírCZE2019 Viktorie Bohumín
27 Gnojek, PetrCZE2016 Beskydská šachová škola
28 Zilinskas, VaidotasLTU2016 Drakonas
29 Frank, AdamCZE2015 Beskydská šachová škola
30 Laurincová, KristýnaCZE2014 Beskydská šachová škola
31 Stalmach, RichardCZE1991 Beskydská šachová škola
32 Dostál, RadimCZE1987 ŠK Slavoj Poruba
33 Pech, VáclavCZE1979 MKS Vyškov
34 Suchomelová, SimonaCZE1966 ŠK Světlá nad Sázavou
35 Oborný, TomášCZE1965 TJ Ostrava
36 Kučera, TomášCZE1961 ŠK TJ Dolní Benešov
37 Vícha, MarekCZE1960 ŠK Slavoj Poruba
38 Nguyen, Thai Dai VinhCZE1956 Interchess
39 Panek, BartoszPOL1947 UKS Ognisko Rydułtowy
40 Stehlík, JiříCZE1946 Sokol Kolín
41 Kubala, KarelCZE1943 Beskydská šachová škola
42 Kocur, ValterCZE1937 ŠK TJ Dolní Benešov
43 Kondula, LukášCZE1928 Šachový klub Ostrava-Jih
44 Veřmiřovský, VlastimilCZE1915 Tatra Kopřivnice
45 Paseka, MatyášCZE1910 Beskydská šachová škola
46 Braun, JanCZE1897 Dynamo DP Ostrava
47 Nytra, OndřejCZE1896 Beskydská šachová škola
48 Marinc, DamirSLO1892 SD Kocevje
49 Frej, ZofiaPOL1889 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
50 Gemsa, PavelCZE1878 ŠK TJ Dolní Benešov
51 Bartoš, KarelCZE1874 ŠK Bohemia Pardubice
52 Beránek, OndřejCZE1865 ŠK Světlá nad Sázavou
53 Břoušek, JiříCZE1835 TJ Sokol Valašská Bystřice
54 Hradský, AlešCZE1818 Oddíl šachů SK Prostějov
55 Skiba, AleksandraPOL1773 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
56 Linhart, JaroslavCZE1760 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
57 Pawicka, MagdalenaPOL1744 MUKS MDK Srodmiescie Wroclaw
 


 FIDE OPEN "B" (FIDE ELO < 2000)FIDE
1 Kozelský, MarekCZE1999 ŠK Šenov
2 Sikora, MatoušCZE1996 SK Slavia Orlová
3 Vícha, MartinCZE1979 Slezan Opava
4 Kraus, FrantišekCZE1966 TJ Vendryně
5 Skočík, MarekCZE1961 SK Podlužan Prušánky
6 Binkowska, AgataPOL1953 UKS 21 Podlesie
7 Čujdík, JiříCZE1952 SK Stonava
8 Lipovský, TomášCZE1949 Sokol Brušperk
9 Hanák, TomášCZE1947 Rychvaldský spolek šachový 1945
10 Bříza, JiříCZE1925 Tatra Kopřivnice
11 Borovička, BohumilCZE1923 Tatra Kopřivnice
12 Tvrdý, PetrCZE1922 Sokol Dobrá
13 Keprt, PavelCZE1906 Sokol Dobrá
14 Blecha, JosefCZE1901 Sokol Brušperk
15 Dvořák, VladimírCZE1884 SK ROŠÁDA Prostějov
16 Geffert, MichalCZE1881 ŠK Šenov
17 Heczko, RostislavCZE1880 TJ Vendryně
18 Bergloviec, JanCZE1876 ŠK POGO Budišov n/B.
19 Grepl, LukášCZE1873 Sokol Brušperk
20 Hřebíček, PetrCZE1873 Šachový klub Bohnice
21 Košťál, OtakarCZE1867 Šachový klub Ostrava-Jih
22 Píša, VladimírCZE1862 ŠK U Freda Darkovičky
23 Blecha, ZdeněkCZE1857 Sokol Brušperk
24 Mička, NorbertCZE1855 TJ Nový Jičín
25 Petrov, BogoljubCZE1854 ŠK Hošťálkovice
26 Pavlíček, PetrCZE1853 Šachový klub Loko Praha
27 Pekárek, AlešCZE1852 SK Slavia Orlová
28 Kania, DominikPOL1847 Skoczek Czerwionka Leszczyny
29 Štefaník, MarekCZE1846 TJ Ostrava
30 Maroszczyk, WieslawCZE1839 TŽ Třinec
31 Cvik, ŠtěpánCZE1839 ŠK Šenov
32 Jaroš, BohumilCZE1834 Šachový klub Ostrava-Jih
33 Mikulenčák, JanCZE1825 ŠKTP Hrabyně
34 Trávníček, JaroslavCZE1817 TJ Sokol Morkovice
35 Pindjak, MichalCZE1816 TJ Fulnek
36 Jureček, DanielCZE1811 Orel Opava
37 Balogh, MilanCZE1809 TJ Ostrava
38 Kusák, LubomírCZE1808 Šachový klub Ostrava-Jih
39 Čubok, ZdeněkCZE1806 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
40 Lexa, VáclavCZE1805 TJ Sokol Praha-Vršovice
41 Repák, JanCZE1803 TJ Ostrava
42 Tyleček, DrahomírCZE1802 TJ Ostrava
43 Kriebel, RudolfCZE1794 ŠK TJ Dolní Benešov
44 Šíma, PatrikCZE1794 Šachový klub Ostrava-Jih
45 Kälveus, JanSWE1793 Malmö AS
46 Polák, RadimCZE1785 Viktorie Bohumín
47 Chovanec, KarelCZE1774 ŠKTP Hrabyně
48 Czudek, BohuslavCZE1768 Sokol Štěpánkovice
49 Štěpánek, SvatoplukCZE1763 ŠK Sokol Vyšehrad
50 Kovács, ViliamCZE1761 Orel Opava
51 Nešpor, IvanCZE1756 ŠK Šenov
52 Berka, LubošCZE1756 TJ Plzeň Košutka
53 Krampol, VladimírCZE1751 SK Stonava
54 Petrov, NikolajCZE1749 ŠK Šenov
55 Crha, BřetislavCZE1749 Rychvaldský spolek šachový 1945
56 Otrubová, KristýnaCZE1746 Klub šachistů Říčany 1925
57 Radecki, AdamPOL1744 UKS Ognisko Rydułtowy
58 Vlček, AntonínCZE1744 TJ Vítkov
59 Mazurek, BartoszPOL1743 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
60 Gajda, RostislavCZE1739 TJ Ostrava
61 Ludvíček, JosefCZE1738 SK Boršice
62 Navrátil, LadislavCZE1733 TJ Štefanydes Polička
63 Saforek, MichalCZE1728 Beskydská šachová škola
64 Gemsa, MatoušCZE1723 ŠK TJ Dolní Benešov
65 Plotecki, JanPOL1719 
66 Bartoš, MichalCZE1719 ŠK TJ Dolní Benešov
67 Snopek, JiříCZE1719 Šachový klub Ostrava-Jih
68 Bok, TomášCZE1710 Sokol Dobrá
69 Novák, BořivojCZE1709 T.J. Sokol Hranice
70 Golasovský, JaroslavCZE1707 TJ Dobratice
71 Barteček, LadislavCZE1704 Rychvaldský spolek šachový 1945
72 Rechtenberg, KarelCZE1703 Beskydská šachová škola
73 Fabian, ZdeněkCZE1699 MKS Vyškov
74 Růžička, VáclavCZE1698 DDM Praha 6
75 Kurzok, ZenonPOL1696 KS DORS Ruda Slaska
76 Šebesta, PetrCZE1694 SK Slavia Orlová
77 Cyroň, KarelCZE1692 ŠK Hoštálkovice
78 Sysala, StanislavCZE1688 Beskydská šachová škola
79 Šebesta, JanCZE1688 SK Slavia Orlová
80 Gregůrková, NikolaCZE1686 Agentura 64 Grygov
81 Syrkiewicz, MichalPOL1665 UKS TSZ Zieloni Zielonka
82 Kolařík, TomášCZE1660 ŠK Hošťálkovice
83 Walák, JiříCZE1644 SK Řetězárna
84 Brhlík, AntonínCZE1640 TJ Kavalier Sázava
85 Ramian, ZdeněkCZE1631 Šachový klub Ostrava-Jih
86 Šimon, PetrCZE1630 TJ Lokomotiva Liberec
87 Románek, ZdeněkCZE1615 KH Zašová
88 Barčik, PeterCZE1591 Šachový klub Ostrava-Jih
89 Gardian, AdamPOL1574 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
90 Kuchta, JiříCZE1551 ŠO Praga Praha
91 Suchanek, PaulinaPOL1517 Klub Szachowy SILESIA Raciborz
92 Veselský, JanCZE1509 ŠK Praha-Smíchov
93 Mlýnek, StanislavCZE1450 ŠO U Lípy Malé Hoštice
94 Lička, DenisCZE1443 Beskydská šachová škola
95 Nguyen, Thai Dang ViCZE1416 Interchess
96 Bugaj, HannaPOL1401 UKS Ognisko Rydułtowy
97 Machura, JaroslavCZE1399 
98 Pirhala, LadislavCZE1328 Dynamo DP Ostrava
99 Navrat, RomanCZE1744n ŠK U Freda Darkovičky
 


 FIDE OPEN "C" (FIDE ELO < 1700)FIDE
1 Macura, JiříCZE1690 
2 Adamčík, BohdanCZE1680 Rychvaldský spolek šachový 1945
3 Kaczmarski, AndrzejPOL1669 
4 Čubok, MiroslavCZE1665 TJ Dobratice
5 Paseka, AlešCZE1664 Sokol Brušperk
6 Krupanský, JaromírCZE1653 Šachový klub Příbram-Baník
7 Matlocha, LubomírCZE1647 ŠK Jeseník
8 Klus, MilanCZE1626 TJ Dobratice
9 Bok, ZdeněkCZE1622 Sokol Dobrá
10 Filip, TomášCZE1617 HTJ Odra Ostrava
11 Rychtecký, PavelCZE1612 ŠK Teplárna Praha-Malešice
12 Carbol, OtmarCZE1601 Sokol Dobrá
13 Klimeš, JanCZE1591 ŚKTP Hrabyně
14 Buchta, BartolomějCZE1582 Beskydská šachová škola
15 Šumbera, AntonínCZE1570 Šachový klub Ostrava-Jih
16 Šumbera, AntonínCZE1570 Šachový klub Ostrava-Jih
17 Obertan, MilanCZE1567 Dynamo DP Ostrava
18 Diviš, JanCZE1565 ŠK Petřvald u NJ
19 Malina, RomanCZE1556 ŠK Slavoj Poruba
20 Vyvial, VáclavCZE1551 Beskydská šachová škola
21 Bagar, MiroslavCZE1531 Sokol Vítkovice
22 Lavrišin, JanCZE1501 Sokol Dobrá
23 Beneš, JaroslavCZE1499 Slovan Ostrava
24 Sputowski, JakubPOL1477 AKS Mikołów
25 Lipus, DrahomírCZE1476 Rychvaldský spolek šachový 1945
26 Sieber, BohumilCZE1473 SK Slavia Orlová
27 Lazniewski, TadeuszPOL1468 AZS Poznań
28 Frank, MartinCZE1462 Beskydská šachová škola
29 Kubelka, JaroslavCZE1458 TJ Fulnek
30 Glacner, KarelCZE1450 ŠK Bystrc Oilers
31 Matusík, OndřejCZE1443 Beskydská šachová škola
32 Šafarčík, MiroslavCZE1442 ŠK Hošťálkovice
33 Cibulka, MichalCZE1436 Slezan Opava
34 Sikora, PetrCZE1418 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
35 Sudolský, JanCZE1417 VOKD Poruba
36 Kympergr, VojtěchCZE1416 TJ Spartak Přerov
37 Milfort, VáclavCZE1399 ŠK 1921 Zábřeh
38 Lanča, Petr DavidCZE1395 Beskydská šachová škola
39 Chlevišťan, JaromírCZE1393 VOKD Poruba
40 Lička, RadekCZE1388 Šachový klub Ostrava-Jih
41 Gemsová, TerezaCZE1388 ŠK TJ Dolní Benešov
42 Janků, ViktorCZE1380 Dynamo DP Ostrava
43 Zmelty, DavidCZE1354 Beskydská šachová škola
44 Dibák, JánCZE1348 ŠK Hošťálkovice
45 Kubiczek, MichalCZE1325 Šachová akademie Ostrava
46 Kondys, PiotrPOL1305 Klub Szachowy SILESIA Raciborz
47 Havlíček, JiříCZE1302 TJ Slovan Havířov
48 Lazniewska, ZofiaPOL1299 AZS Poznań
49 Vicher, JanCZE1297 TJ Ostrava
50 Hruška, StanislavCZE1293 ŠK Šenov
51 Frej, HannaPOL1240 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
52 Oborný, StanislavCZE1203 TJ Ostrava
53 Tichá, SofieCZE1203 Beskydská šachová škola
54 Buchtová, ViktorieCZE1160 Beskydská šachová škola
55 Vaněk, JakubCZE1081 TJ Ostrava
56 Mičová, BarboraCZE1009 Beskydská šachová škola
57 Návrat, VladimírCZE1616n ŠK Slavoj Poruba
58 Šauman, PetrCZE1567n TJ Vítkov
59 Kožušník, ZbyněkCZE1256n ŠK Píšť
60 Sakaev, KonstantinCZE1250n TJ Ostrava
61 Návrat, VáclavCZE1182n ŠK Slavoj Poruba
62 Milek, TobiasCZE1119n Beskydská šachová škola
63 Matusík, PetrCZE1086n Beskydská šachová škola
64 Tichá, ValérieCZE1036n Beskydská šachová škola
65 Dračka, AlexanderSVK0 
66 Dubový, MarekCZE0 Šachový klub Bruntál
67 Friedl, MarekCZE0 Beskydská šachová škola
68 Friedlová, JanaCZE0 Beskydská šachová škola
69 Groman, OndřejCZE0 ŠK Slavoj Poruba
70 Hübner, LukášCZE0 ŠK Slavoj Poruba
71 Růčka, David LevCZE0 Beskydská šachová škola
 


 MISTROVSTVÍ ČR A FIDE OPENY - federace
1  Česká republikaCZE259x 13 GM, 13 IM, 16 FM, 1 WGM
2  LitvaLTU1x 
3  LotyšskoLAT1x 1 IM
4  PolskoPOL25x 
5  RuskoRUS1x 1 IM
6  SkotskoSCO1x 1 FM
7  SlovenskoSVK1x 
8  SlovinskoSLO1x 
9  ŠvédskoSWE1x 
10  UkrajinaUKR1x 1 FM
 292x 13 GM, 15 IM, 18 FM, 1 WGM


 MISTROVSTVÍ ČR A FIDE OPENY - šachové kluby
1  Beskydská šachová škola30x 2 IM
2  TJ Ostrava13x 1 FM
3  Šachový klub Ostrava-Jih11x 
4  ŠK Slavoj Poruba10x 
5  2222 ŠK Polabiny8x 2 GM, 1 IM, 1 FM, 1 WGM
6  SK Slavia Orlová8x 
7  1. Novoborský ŠK7x 4 GM, 1 IM, 1 FM
8  ŠK Šenov7x 
9  ŠK TJ Dolní Benešov7x 
10  Sokol Brušperk6x 
11  Sokol Dobrá6x 
12  MUKS MDK Śródmieście Wrocław5x 
13  Rychvaldský spolek šachový 19455x 
14  ŠK Hošťálkovice5x 
15  Dynamo DP Ostrava4x 
16  Šachový klub HM Ostrava4x 2 IM, 1 FM
17  Tatra Kopřivnice4x 1 FM
18  Unichess4x 1 GM, 1 IM, 1 FM
19  Interchess3x 
20  Klub Szachowy SILESIA Raciborz3x 
21  Orel Opava3x 
22  QCC České Budějovice3x 1 GM, 1 FM
23  Slezan Opava3x 1 FM
24  ŠK JOLY Lysá nad Labem3x 3 GM
25  ŠK Sokol Vyšehrad3x 1 IM, 1 FM
26  TJ Štefanydes Polička3x 1 FM
27  UKS Ognisko Rydułtowy3x 
28  AZS Poznań2x 
29  Klub šachistů Říčany 19252x 
30  KS Dors Ruda Śląska2x 
31  MKS Vyškov2x 
32  Moravská Slavia Brno2x 1 GM, 1 FM
33  SK Podlužan Prušánky2x 
34  SK Stonava2x 
35  ŠK Světlá nad Sázavou2x 
36  ŠK Teplice2x 1 FM
37  ŠK U Freda Darkovičky2x 
38  ŠK ZIKUDA Turnov2x 1 GM, 1 IM
39  ŠKTP Hrabyně2x 
40  ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova2x 
41  Tatran Litovel2x 1 FM
42  TJ Dobratice2x 
43  TJ Fulnek2x 
44  TJ Slovan Havířov2x 
45  TJ Vendryně2x 
46  TJ Vítkov2x 
47  TJ Vlčnov2x 1 IM
48  TŽ Třinec2x 1 FM
49  Viktorie Bohumín2x 
50  VOKD Poruba2x 
   ostatní 75x 5 IM, 4 FM
 292x 13 GM, 15 IM, 18 FM, 1 WGM