TURNAJE
2022
ČASOVÝ
PROGRAM
VKLADY
CENOVÝ FOND
UBYTOVÁNÍ
STRAVOVÁNÍ
RAPID TOUR
2022
OSTRAVA!!!



REGISTRACE ÚČASTNÍCI
(26+72+95)
HISTORIE
FESTIVALU
PARTNEŘI SIMULTÁNNÍ
TOUR
KONTAKTY

Stav přihlášek ke dni 25.09.2022

 FIDE OPEN "A"FIDE
1FM Fargač, MartinCZE2313 TŽ Třinec
2FM Sernecki, FranciszekPOL2272 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski
3 Macíček, JakubCZE2243 Unichess
4IM Dobrovolský, ladislavCZE2222 ŠK Slavoj Poruba
5 Pilch, RomanCZE2165 TŽ Třinec
6 Neumann, FilipCZE2158 ŠŠPM Lipky HK
7 Janiszewski, MaciejPOL2139 
8FM Lys, JosefCZE2114 Sokol Brušperk
9 Očkay, TomášCZE2110 Slavoj Poruba
10WFM Dwilewicz, KatarzynaPOL2079 KSz Jelonka Jelenia Góra
11 Chlevišťan, JakubCZE2068 ŠK Slavoj Poruba
12 Veselý, MartinCZE2067 TJ Ostrava
13 Didi, JanCZE2062 TJ Ostrava
14 Šplíchal, StanislavCZE2051 TJ Ostrava
15 Čempel, JaroslavCZE2034 ŠK Slavoj Poruba
16 Štefaník, MarekCZE2031 Tatra Kopřivnice
17 Kolář, StanislavCZE2006 ŠK Šenov
18WFM Svobodová, MichaelaCZE1987 Jezdci Jundrov
19 Fizer, MarekCZE1976 Interchess
20 Trybus, DanielPOL1976 KMKSzach Victoria Komplexbud
21 Kasprzak, LukaszPOL1946 MGLKSz Parnas Oława
22 Malinovský, PetrCZE1930 Šachy Krnov
23 Fishchuk, VladyslavUKR1894 Lviv Chess School Debut
24 Topola, RafalPOL1886 Polonia Wroclaw
25 Bartlomowicz, JakubPOL1860 UKS Giecek Radkow
26 Tyleček, DrahomírCZE1803 TJ Ostrava
 


 FIDE OPEN "B" (FIDE ELO < 2000)FIDE
1 Řezníček, MarcelCZE1994 ŠKTP Hrabyně
2 Šnyta, ZdeněkCZE1992 ŠKTP Hrabyně
3 Vícha, MartinCZE1986 Slezan Opava
4 Kozelský, MarekCZE1968 ŠK Šenov
5 Boleslav, PetrCZE1967 1. Novoborský ŠK
6 Jarolím, JanCZE1951 ŠK Slavoj Poruba
7 Šamu, PavelCZE1950 Tj Ostrava
8 Skočík, MarekCZE1949 TJ Sloup
9 Bříza, JiříCZE1927 Tatra Kopřivnice
10 Šebesta, JanCZE1917 SK Slavia Orlová
11 Lipovský, TomášCZE1913 Sokol Brušperk
12 Kocur, ValterCZE1910 ŠKTP Hrabyně
13 Grepl, LukášCZE1906 Sokol Brušperk
14 Rakovský, JakubSVK1906 
15 Keprt, PavelCZE1902 Sokol Dobrá
16 Buchta, BartolomějCZE1892 Beskydská šachová škola
17 Borovička, BohumilCZE1885 Tatra Kopřivnice
18 Vízner, JaroslavCZE1884 TJ Baník Havířov
19 Madajczak, PiotrPOL1880 Polonia Wroclaw
20 Chrostek, LukášCZE1873 TJ Ostrava
21 Tvrdý, PetrCZE1870 Sokol Dobrá
22 Filip, TomášCZE1866 Interchess
23 Sovadina, JiříCZE1865 Slezan Opava
24 Blecha, JosefCZE1860 Sokol Brušperk
25 Vlášek, RomanCZE1856 T.J. Sokol Lhotka
26 Blecha, ZdeněkCZE1844 Sokol Brušperk
27 Trombík, KarelCZE1835 TJ Ostrava
28 Hromada, JanCZE1832 Slezan Opava
29 Nowak, FilipPOL1819 Polonia Wroclaw
30 Maroszczyk, WieslawCZE1807 TŽ Třinec
31 Petrov, BogoljubCZE1805 ŠK Hošťálkovice
32 Stehlík, JiříCZE1797 Sokol Kolín
33 Lexa, VáclavCZE1796 TJ Sokol Praha -Vršovice
34 Jureček, DanielCZE1788 Orel Opava
35 Břoušek, JiříCZE1782 TJ Sokol Valašská Bystřice
36 Zemková, KláraCZE1775 Interchess
37 Cyroň, KarelCZE1772 ŠK Hošťálkovice
38 Petrov, NikolajCZE1754 ŠK Šenov
39 Balogh, MilanCZE1748 TJ Ostrava
40 Repák, JanCZE1745 TJ Ostrava
41 Kovács, ViliamCZE1744 Orel Opava
42 Trávníček, JaroslavCZE1734 ŠK Sulimov
43 Mikulenčák, JanCZE1731 ŠKTP Hrabyně
44 Krampol, VladimirCZE1726 SK Stonava
45 Sysala, StanislavCZE1724 Beskydská šachová škola
46 Mrázek, RomanCZE1723 SK Slavia Orlová
47 Fizerová, LucieCZE1719 Interchess
48 Nešpor, IvanCZE1715 ŠK Šenov
49 Genšerovský, MilanCZE1713 T.J. Sokol Lhotka
50 Kusák, LubomírCZE1707 Šachový klub Ostrava-Jih
51 Bednarczyk, MateuszPOL1692 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
52 Kundrát, JiříCZE1690 ŠO TJ Vítkov
53 Oborný, StanislavCZE1680 TJ Ostrava
54 Rychlík, ZdeněkCZE1659 Rychvaldský spolek šachový 1945
55 Vlček, AntonínCZE1656 TJ Vítkov
56 Klapuch, DominikCZE1645 Slezan Opava
57 Kolařík, TomášCZE1643 ŠK Hošťálkovice
58 Románek, ZdeněkCZE1633 KH Zašová
59 Ramian, ZdeněkCZE1622 Šachový klub Ostrava-Jih
60 Matlocha, LubomírCZE1614 Rychvaldský spolek šachový 1945
61 Gajda, RostislavCZE1605 ŠK Slavoj Poruba
62 Chybalski, PiotrPOL1574 MGLKSz Parnas Oława
63 Barčik, PeterCZE1556 Šachový klub Ostrava-Jih
64 Dwilewicz, AndrzejPOL1554 KSz Jelonka Jelenia Góra
65 Cieply, KrzysztofPOL1537 UKS Baszta
66 Mydlář, MatějCZE1533 Šachy Krnov
67 Vyvial, VáclavCZE1529 Beskydská šachová škola
68 Janikowska, WiktoriaPOL1520 Polonia Wroclaw
69 Šauman, PetrCZE1455 TJ Vítkov
70 Romejko, JagodaPOL1395 Jelonka Jelenia Gora
71 Vaněk, JakubCZE1313 TJ Ostrava
72 Meisel, KarelCZE1690n Šachový klub Píšť
 


 FIDE OPEN "C" (FIDE ELO < 1700)FIDE
1 Juračák, DavidCZE1688 Interchess
2 Adamčík, BohdanCZE1687 Rychvaldský spolek šachový 1945
3 Bok, TomášCZE1687 Sokol Dobrá
4 Chovanec, KarelCZE1682 ŠKTP Hrabyně
5 Čubok, ZdeněkCZE1679 TŽ Třinec
6 Broskevič, LumírCZE1677 ŠK Šenov
7 Crha, BřetislavCZE1667 Rychvaldský spolek šachový 1945
8 Rechtenberg, KarelCZE1662 Beskydská šachová škola
9 Havlík, VlastimilCZE1658 Rychvaldský spolek šachový 1945
10 Klucznik, AndreFRA1656 
11 Macura, JiříCZE1648 
12 Šigut, OndřejCZE1642 Beskydská šachová škola
13 Trojan, MatyášCZE1628 Beskydská šachová škola
14 Čech, JaroslavCZE1624 VOKD Poruba
15 Novák, BořivojCZE1621 T.J. Sokol Hranice
16 Kotas, VojtěchCZE1621 Slovan Ostrava
17 Navrat, RomanCZE1609 ŠK U Freda Darkovičky
18 Bok, ZdeněkCZE1602 Sokol Dobrá
19 Carbol, OtmarCZE1564 Sokol Dobrá
20 Dubový, MarekCZE1562 Šachový klub Bruntál
21 Zemek, AntonínCZE1560 Interchess
22 Linart, LudvíkCZE1540 Šachový klub Ostrava-Jih
23 Nisztuk, MichałPOL1538 
24 Kopestynski, MichalPOL1535 MGLKSz Parnas Oława
25 Dračka, AlexanderCZE1505 ŠK Slavoj Poruba
26 Buchtová, ViktorieCZE1504 Beskydská šachová škola
27 Klus, MilanCZE1503 TJ Dobratice
28 Kristl, MatějCZE1494 TJ Ostrava
29 Krampla, JanCZE1492 Šachový klub Ostrava-Jih
30 Diviš, JanCZE1485 ŠK Petřvald u NJ
31 Kristl, ŠimonCZE1483 TJ Ostrava
32 Bošňák, OndrejCZE1480 Šachový klub Ostrava-Jih
33 Lička, DenisCZE1480 Beskydská šachová škola
34 Klíma, MartinCZE1474 Sokol Huslenky
35 Rychtecký, PavelCZE1456 ŠK Teplárna Praha-Malešice
36 Horková, TerezaCZE1448 Beskydská šachová škola
37 Lipus, DrahomírCZE1445 Rychvaldský spolek šachový 1945
38 Vrba, ZbyněkCZE1444 Šachový klub Bruntál
39 Lavrišin, JanCZE1434 TJ Sokol Metylovice
40 Zmelty, DavidCZE1433 Beskydská šachová škola
41 Sudolský, JanCZE1415 VOKD Poruba
42 Fremr, TomášCZE1411 TŽ Třinec
43 Schenk, TomášCZE1407 TJ Sokol Metylovice
44 Konečný, JakubCZE1405 Beskydská šachová škola
45 Kubelka, JaroslavCZE1404 TJ Fulnek
46 Štefaník, PetrCZE1395 Tatra Kopřivnice
47 Lička, RadekCZE1393 Šachový klub Ostrava-Jih
48 Bartečková, DenisaCZE1392 Beskydská šachová škola
49 Šafarčík, MiroslavCZE1386 ŠK Hošťálkovice
50 Sakaev, KonstantinCZE1383 TJ Ostrava
51 Kožušníková, DanielaCZE1382 Interchess
52 Mikulenčáková, JanaCZE1377 ŠKTP Hrabyně
53 Sikora, PetrCZE1371 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
54 Gřes, MichalCZE1369 Interchess
55 Pirhala, LadislavCZE1357 Dynamo DP Ostrava
56 Janků, ViktorCZE1356 Dynamo DP Ostrava
57 Jurok, VojtěchCZE1338 SK Slavia Orlová
58 Milfort, VáclavCZE1337 ŠK 1921 Zábřeh
59 Machura, JaroslavCZE1316 
60 Dobšinský, PetrCZE1274 ŠK Česká Lípa
61 Dibák, JánCZE1273 ŠK Hošťálkovice
62 Martikánová, AmálieCZE1245 Beskydská šachová škola
63 Bartečková, ValérieCZE1223 Beskydská šachová škola
64 Gnojek, JanCZE1220 Beskydská šachová škola
65 Lacková, LudmilaCZE1186 Beskydská šachová škola
66 Filipová, VanesaCZE1170 Interchess
67 Bartečková, NikolCZE1164 Beskydská šachová škola
68 Kožušník, ZbyněkCZE1134 Šachový klub Píšť
69 Knettig, MatyášCZE1097 TJ Ostrava
70 Foldynová, JulieCZE1097 Interchess
71 Václavková, KláraCZE1096 Beskydská šachová škola
72 Vrba, JanCZE1080 Šachový klub Bruntál
73 Buchta, BřetislavCZE1549n Individuální člen
74 Prokop, MatějCZE1305n TJ Ostrava
75 Kozelský, RobertCZE1083n Dynamo DP Ostrava
76 Prusková, JustýnaCZE1075n Beskydská šachová škola
77 Šuchma, JakubCZE1039n TJ Ostrava
78 Barteček, DavidCZE0 Beskydská šachová škola
79 Bok, OndřejCZE0 
80 Boleslav, PetrCZE0 1. Novoborský ŠK
81 Erben, TomášCZE0 
82 Jakuba, JiříCZE0 ŠK Slavoj Poruba
83 Jelínek, VojtěchCZE0 TJ Ostrava
84 Jurtík, AdamCZE0 Interchess
85 Kasper, MartinCZE0 Šachový spolek Polanka
86 Křenek, JanCZE0 
87 Kudla, MartinCZE0 
88 Najdková, LauraCZE0 Beskydská šachová škola
89 Piechnik, JakubCZE0 
90 Pravda, TomášCZE0 TJ Vítkov
91 Rojíček, MatějCZE0 
92 Tarielašvili, KiraCZE0 Beskydská šachová škola
93 Ulman, StanislavCZE0 Rychvaldský spolek šachový 1945
94 Václavek, IvoCZE0 Beskydská šachová škola
95 Zeman, JosefCZE0 VOKD Poruba
 


 FIDE OPENY - federace
1  Česká republikaCZE173x 1 IM, 2 FM, 1 WFM
2  FrancieFRA1x 
3  PolskoPOL17x 1 FM, 1 WFM
4  SlovenskoSVK1x 
5  UkrajinaUKR1x 
 193x 1 IM, 3 FM, 2 WFM


 FIDE OPENY - šachové kluby
1  Beskydská šachová škola23x 
2  TJ Ostrava18x 
3  Interchess11x 
4  Rychvaldský spolek šachový 19457x 
5  Šachový klub Ostrava-Jih7x 
6  ŠK Slavoj Poruba7x 1 IM
7  ŠKTP Hrabyně6x 
8  Sokol Brušperk5x 1 FM
9  Sokol Dobrá5x 
10  ŠK Hošťálkovice5x 
11  ŠK Šenov5x 
12  TŽ Třinec5x 1 FM
13  Polonia Wroclaw4x 
14  Slezan Opava4x 
15  Tatra Kopřivnice4x 
16  Dynamo DP Ostrava3x 
17  MGLKSz Parnas Oława3x 
18  SK Slavia Orlová3x 
19  Šachový klub Bruntál3x 
20  TJ Vítkov3x 
21  VOKD Poruba3x 
22  1. Novoborský ŠK2x 
23  KSz Jelonka Jelenia Góra2x 1 WFM
24  Orel Opava2x 
25  Šachový klub Píšť2x 
26  Šachy Krnov2x 
27  T.J. Sokol Lhotka2x 
28  TJ Sokol Metylovice2x 
   ostatní 45x 1 FM, 1 WFM
 193x 1 IM, 3 FM, 2 WFM


 • černě ....... zaregistrován a potvrzen (zaplacen vklad)
 •šedě ........ zaregistrován
 •červeně ... zaregistrován v posledních 3 dnech