TURNAJE
2018
ČASOVÝ
PROGRAM
VKLADY
CENOVÝ FOND
UBYTOVÁNÍ
STRAVOVÁNÍ
RAPID TOUR
2018
OSTRAVA!!!



REGISTRACE ÚČASTNÍCI
(59+70+105+90)
HISTORIE
FESTIVALU
PARTNEŘI SIMULTÁNNÍ
TOUR
KONTAKTY

Startovní listina

 MISTROVSTVÍ ČRFIDE
1GM Krejčí, JanCZE2582 ŠK JOLY Lysá nad Labem#4
2GM Štoček, JiříCZE2568 ŠK JOLY Lysá nad Labem#6
3GM Plát, VojtěchCZE2566 ŠK JOLY Lysá nad Labem#7
4GM Kislinsky, AlexeyCZE2509 SK Slavia Orlová#14
5GM Cvek, RobertCZE2505 ŠK Slavoj Poruba#15
6IM Šimáček, PavelCZE2498 ŠK ZIKUDA Turnov#17
7IM Malinovský, KarelCZE2481 ŠK Slavoj Poruba#21
8IM Černoušek, LukášCZE2464 Unichess#24
9GM Hába, PetrCZE2454 1. Novoborský ŠK#28
10GM Jansa, VlastimilCZE2450 ŠK JOLY Lysá nad Labem#29
11IM Biolek, RichardCZE2447 Šachový klub HM Ostrava#30
12GM Neuman, PetrCZE2443 ŠK Dopravní podnik Praha
13IM Kraus, TomášCZE2429 ŠK ZIKUDA Turnov
14FM Vykouk, JanCZE2426 ŠK ZIKUDA Turnov
15GM Velička, PetrCZE2412 Šachový klub HM Ostrava
16IM Zwardoň, VojtěchCZE2409 Beskydská šachová škola
17IM Bureš, JaroslavCZE2407 Beskydská šachová škola
18FM Svoboda, SvatoplukCZE2401 Unichess
19GM Vokáč, MarekCZE2390 QCC České Budějovice
20FM Vlasák, LukášCZE2381 ŠK ZIKUDA Turnov
21IM Červený, MartinCZE2379 ŠK JOLY Lysá nad Labem
22IM Jasný, StanislavCZE2379 Beskydská šachová škola
23FM Šimek, PetrCZE2378 Unichess
24IM Konopka, MichalCZE2373 2222 ŠK Polabiny
25GM Voloshin, LeonidCZE2370 TJ Neratovice
26GM Lechtýnský, JiříCZE2349 QCC České Budějovice
27 Szotkowski, JakubCZE2342 Beskydská šachová škola
28FM Rubeš, JanCZE2337 ŠK Teplice
29IM Hausner, IvanCZE2334 QCC České Budějovice
30FM Obšivač, JosefCZE2330 Moravská Slavia Brno
31IM Michenka, JozefCZE2328 Šachový klub HM Ostrava
32 Mikeš, JanCZE2321 SK Podlužan Prušánky
33FM Červený, PetrCZE2315 TJ Štefanydes Polička
34IM Neděla, VlastimilCZE2307 TŽ Třinec
35FM Tůma, JiříCZE2296 TJ CHS Chotěboř
36FM Malík, JanCZE2284 TJ Ostrava
37FM Svatoš, JanCZE2272 TJ Sokol Praha-Vršovice
38IM Freisler, PavelCZE2266 ŠK Kladno
39IM Juřek, JosefCZE2264 ŠK Sokol Vyšehrad
40 Miesbauer, JanCZE2261 ŠACHklub Písek
41 Vybíral, ZdeněkCZE2261 QCC České Budějovice
42FM Jedlička, AlešCZE2238 2222 ŠK Polabiny
43 Toman, JaroslavCZE2233 ŠK Tachov
44FM Bělunek, VladimírCZE2216 Tatran Litovel
45 Štěpán, PatrikCZE2207 Beskydská šachová škola
46 Skalský, AlexandrCZE2205 ŠK Staré Město
47FM Bartoš, JanCZE2198 Unichess
48 Šrámek, VojtěchCZE2145 SK Slavia Orlová
49 Říha, VojtěchCZE2141 ŠO Hlinsko
50 Mládek, RichardCZE2136 TJ Spartak Vlašim
51 Tauš, MartinCZE2136 SK Stonava
52 Jelínek, MichalCZE2134 SK OAZA Praha
53 Očkay, TomášCZE2125 ŠK Slavoj Poruba
54 Bureš, MartinCZE2100 Baník Havířov
55 Kolář, StanislavCZE2091 ŠK Šenov
56 Kopřiva, MartinCZE2071 TJ Šakal Kozolupy
57 Havelka, OndřejCZE2041 Interchess
58 Malinovský, PetrCZE2006 Lokomotiva Krnov
59 Beneš, MiroslavCZE2004 Slavia Kroměříž
 


 FIDE OPEN "A"FIDE
1FM Krykun, YuriyUKR2338 Avangard
2FM Matras, OndřejCZE2257 TJ Praha-Pankrác
3 Banasik, KrzysztofPOL2226 TJ Zlaté Hory
4FM Mužík, MartinCZE2190 Slezan Opava
5 Stárek, StanislavCZE2170 Klub šachistů Říčany 1925
6 Húsek, MartinCZE2162 ŠK Staré Město
7 Židek, VáclavCZE2159 ŠK Slavoj Poruba
8 den Boer, LennardNED2153 SC Dordrecht
9 Potomák, VladimírCZE2148 ŠK Slavoj Poruba
10 Renkowski, PiotrPOL2148 SzUKS Gostmat Gostynin
11 Vystrčil, MartinCZE2146 Klub šachistů Říčany 1925
12 Krajina, AlešCZE2142 Šachový klub HM Ostrava
13FM Čempel, JaroslavCZE2136 ŠK Slavoj Poruba
14 Sernecki, FranciszekPOL2135 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
15 Václavík, MartinCZE2130 ŠK Slavoj Poruba
16 Kuchař, MatějCZE2121 Beskydská šachová škola
17 Sieber, MartinCZE2118 SK Slavia Orlová
18FM Lys, JosefCZE2115 Sokol Dobrá
19 Škola, MiroslavCZE2112 TJ Ostrava
20FM Shilov, SergejUKR2106 
21 Chlevišťan, JakubCZE2089 ŠK Slavoj Poruba
22 Veselý, MartinCZE2077 TJ Ostrava
23FM Pacl, VáclavCZE2073 TJ Slovan Havířov
24 Hladík, JosefCZE2057 ŠK Vinohrady Brno
25 Byma, PavelCZE2049 ŠO TJ Velká Polom
26FM Mirzqd, Sayed WahabuddinAFG2049 Shar e naw chess club
27 Fiala, JanCZE2047 ŠACHklub Písek
28 Nehyba, MartinCZE2045 TJ Sokol Skalička
29 Šnyta, ZdeněkCZE2040 ŠKTP Hrabyně
30 Hladík, LumírCZE2040 TJ Ostrava
31 Miča, MarekCZE2036 Beskydská šachová škola
32 Boleslav, PetrCZE2034 1. Novoborský ŠK
33 Chwistek, KarelCZE2033 Slezan Opava
34 Kůsa, JakubCZE2029 ŠK Sokol Klatovy
35 Řezníček, MarcelCZE2028 ŠKTP Hrabyně
36 Záleský, KarelCZE2027 Slezan Opava
37 Trombík, KarelCZE2025 Šachový klub HM Ostrava
38 Riepma, HenkNED2017 SV Doetinchem
39 Závěšický, PetrCZE2012 Sokol Brušperk
40 Pavera, VítCZE2006 Orel Opava
41 Valenčík, JozefCZE2004 TJ Slovan Havířov
42 Domanski, LukaszPOL2003 Akademia Szachowa Gliwice
43 Kalinowska, ZuzannaPOL2002 MUKS Stoczek Białystok 45
44 Didi, JanCZE2002 TJ Ostrava
45 Dvořák, VladimírCZE1999 SK ROŠÁDA Prostějov
46 Matejov, AntonSVK1993 TJ Slávia CAISSA Čadca
47 Hrbek, ŠtěpánCZE1992 Interchess
48 Pech, VáclavCZE1986 MKS Vyškov
49 Frej, ZofiaPOL1984 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
50 Stalmach, RichardCZE1979 Beskydská šachová škola
51 Otruba, MarekCZE1972 Klub šachistů Říčany 1925
52 Stehlík, JiříCZE1970 Sokol Kolín
53 Lýsek, LukášCZE1967 ŠO TJ Dukla Praha
54 Suchomelová, SimonaCZE1945 ŠK Světlá nad Sázavou
55 Majek, KacperPOL1939 
56 Jun, RudolfCZE1939 TJ CHS Chotěboř
57 Green, PerSWE1937 Orgryte SK
58 Kondula, LukášCZE1933 VOKD Poruba
59 Kocur, ValterCZE1930 ŠK TJ Dolní Benešov
60 Szotkowski, DavidCZE1914 Interchess
61 Neumann, FilipCZE1911 SK Slavia Orlová
62 Novotná, TerezaCZE1890 Klub šachistů Říčany 1925
63 Laurincová, KristýnaCZE1889 Beskydská šachová škola
64 Gřesová, ZuzanaCZE1870 Interchess
65 Novotný, MartinCZE1839 Klub šachistů Říčany 1925
66 Koubová, Anna MarieCZE1819 Unichess
67 Korcz, DanielPOL1813 MCKiS Jaworzno
68 Hurta, JiříCZE1798 Šachový klub HM Ostrava
69 Vilímová, JulieCZE1725 Klub šachistů Říčany 1925
70 Hladký, TadeášCZE1608 ŠK Lokomotiva Brno
 


 FIDE OPEN "B" (FIDE ELO < 2000)FIDE
1 Vysoglad, PetrCZE1993 TJ Sokol Metylovice
2 Šamu, PavelCZE1989 TJ Ostrava
3 Horváth, TomášCZE1986 SK Slavia Orlová
4 Hastík, SvatoplukCZE1981 ŠK Jeseník
5 Wróbel, MaciejPOL1977 TJ Zlaté Hory
6 Frank, AdamCZE1967 Beskydská šachová škola
7 Olšar, ZdeněkCZE1958 SK Slavia Orlová
8 Nováček, PavelCZE1951 TJ Mariánské Hory
9 Borovička, BohumilCZE1949 Tatra Kopřivnice
10 Bříza, JiříCZE1948 Tatra Kopřivnice
11 Vízner, JaroslavCZE1938 Baník Havířov
12 Hřebíček, PetrCZE1937 Šachový klub Bohnice
13 Kaminski, JanPOL1934 
14 Kozelský, MarekCZE1932 ŠK Šenov
15 Grepl, LukášCZE1913 Sokol Brušperk
16 Hlavsa, FilipCZE1910 ŠACHklub Písek
17 Bergloviec, JanCZE1906 ŠK POGO Budišov n/B.
18 Košťál, OtakarCZE1906 TJ Mariánské Hory
19 Blecha, JosefCZE1906 Sokol Brušperk
20 Staněk, StanislavCZE1904 Jezdci Jundrov
21 Blecha, ZdeněkCZE1900 Sokol Brušperk
22 Skočík, MarekCZE1891 SK Podlužan Prušánky
23 Lipovský, TomášCZE1886 Sokol Brušperk
24 Lexa, VáclavCZE1885 TJ Sokol Praha-Vršovice
25 Maroszczyk, WieslawCZE1884 TŽ Třinec
26 Vantuch, LucianCZE1882 Beskydská šachová škola
27 Špála, JiříCZE1875 TJ Ludgeřovice
28 van Nieuwenhuizen, HansNED1864 SV Krimpen
29 Petrov, BogoljubCZE1860 ŠK Hošťálkovice
30 Píša, VladimírCZE1859 ŠK U Freda Darkovičky
31 Polák, RadimCZE1858 Viktorie Bohumín
32 Hanák, TomášCZE1851 Rychvaldský spolek šachový 1945
33 Jaroš, BohumilCZE1849 TJ Mariánské Hory
34 Balogh, MilanCZE1845 TJ Ostrava
35 Mavrev, DavidCZE1844 Beskydská šachová škola
36 Rovatti, PaoloITA1842 
37 Novotný, OndřejCZE1841 ŠO Hlinsko
38 Tyleček, DrahomírCZE1837 TJ Ostrava
39 Mička, NorbertCZE1837 TJ Nový Jičín
40 Jureček, DanielCZE1830 Orel Opava
41 Mikulenčák, JanCZE1827 ŠKTP Hrabyně
42 Tvrdý jr., PetrCZE1826 Sokol Brušperk
43 Vaníček, MichalCZE1823 Beskydská šachová škola
44 Nytra, OndřejCZE1821 Beskydská šachová škola
45 Cyroň, KarelCZE1819 ŠK Hoštálkovice
46 Depta, TomášCZE1813 Orel Opava
47 Gajda, RostislavCZE1812 VOKD Poruba
48 Pistovčáková, AnetaCZE1810 TŽ Třinec
49 Pindjak, MichalCZE1810 TJ Fulnek
50 Semančík, DavidCZE1808 Rychvaldský spolek šachový 1945
51 Bok, TomášCZE1799 Sokol Dobrá
52 Cvik, ŠtěpánCZE1799 
53 Crha, BřetislavCZE1798 Rychvaldský spolek šachový 1945
54 Čubok, ZdeněkCZE1797 TJ Dobratice
55 Trávníček, JaroslavCZE1790 T.J. Sokol Morkovice
56 Štěpánek, SvatoplukCZE1789 ŠK Sokol Vyšehrad
57 Rechtenberg, KarelCZE1787 Beskydská šachová škola
58 Kaša, MartinCZE1783 ŠK Petřvald u NJ
59 Mazurek, BartoszPOL1781 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
60 Repák, JanCZE1781 TJ Ostrava
61 Bartoš, MichalCZE1777 ŠK TJ Dolní Benešov
62 Kovács, ViliamCZE1775 Orel Opava
63 Vrobel, JaromírCZE1772 TJ Fulnek
64 Herman, PavelCZE1769 Dynamo DP Ostrava
65 Vlček, AntonínCZE1767 TJ Vítkov
66 Trojek, MiroslavCZE1766 ŠO TJ Velká Polom
67 Wojtunik, MaciejPOL1763 UKS Trzydziestka Olsztyna
68 Novák, BořivojCZE1763 T.J. Sokol Hranice
69 Brzezny, PetrCZE1761 Rychvaldský spolek šachový 1945
70 Kusák, LubomírCZE1761 TJ Mariánské Hory
71 Zemková, KláraCZE1761 Interchess
72 Folwarczný, JiříCZE1757 Šachový klub Karviná
73 Šíma, NikolaCZE1753 TJ Mariánské Hory
74 Nešpor, IvanCZE1752 ŠK Šenov
75 Oborný, TomášCZE1749 TJ Ostrava
76 Fabian, ZdeněkCZE1742 MKS Vyškov
77 Ludvíček, JosefCZE1741 SK Boršice
78 Petrov, NikolajCZE1736 ŠK Šenov
79 Pavlica, JiříCZE1722 TJ Dobratice
80 Jiroušek, TadeášCZE1718 Klub šachistů Říčany 1925
81 Kočí, TomášCZE1718 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
82 Badačová, IrenaCZE1701 TJ Respekt Frenštát p./R.
83 Trendowski, MichalPOL1701 
84 Šíma, PatrikCZE1684 TJ Ludgeřovice
85 Paseka, MatyášCZE1683 Beskydská šachová škola
86 Barteček, LadislavCZE1679 Rychvaldský spolek šachový 1945
87 Otrubová, KristýnaCZE1673 Klub šachistů Říčany 1925
88 Holiš, JaroslavCZE1671 TJ Nový Jičín
89 Veselský, JanCZE1666 ŠK Praha-Smíchov
90 Ramian, ZdeněkCZE1657 TJ Mariánské Hory
91 Šebesta, JanCZE1643 SK Slavia Orlová
92 Kolařík, TomášCZE1642 ŠK Hošťálkovice
93 Klimeš, JanCZE1623 ŠKTP Hrabyně
94 Volčík, MilanCZE1597 ŠKTP Hrabyně
95 Přikryl, StanislavCZE1595 TJ Fulnek
96 Syrkiewicz, MichalPOL1581 UKS TSZ Zieloni Zielonka
97 Barčik, PeterCZE1575 TJ Mariánské Hory
98 Klabeneš, PetrCZE1565 TJ CHS Chotěboř
99 Rabel, TomášCZE1533 T.J. Sokol Hranice
100 Fizer, MarekCZE1456 Interchess
101 Machura, JaroslavCZE1421 
102 Havel, KristiánCZE1416 Slezan Opava
103 Muller, MarcinPOL1351 Start Sime Jelenia Góra
104 Saweczko, TomaszPOL1340 
105 Braun, JanCZE0 Dynamo DP Ostrava
 


 FIDE OPEN "C" (FIDE ELO < 1700)FIDE
1 Buksa, EwelinaPOL1694 TJ Zlaté Hory
2 Štefaník, MarekCZE1682 TJ Ostrava
3 Sysala, StanislavCZE1681 Beskydská šachová škola
4 Walák, JiříCZE1676 SK Řetězárna Česká Ves
5 Plesník, MiroslavCZE1671 TJ Sokol Metylovice
6 Filip, TomášCZE1669 HTJ Odra Ostrava
7 Šerek, OndřejCZE1663 TJ Fulnek
8 Jančálek, JanCZE1657 TJ Vítkov
9 Adamčík, BohdanCZE1655 Rychvaldský spolek šachový 1945
10 Schoffer, MartinCZE1654 ŠK Šenov
11 Macura, JiříCZE1647 
12 Zámarský, PetrCZE1639 Dynamo DP Ostrava
13 Carbol, OtmarCZE1624 Sokol Dobrá
14 Georgiu, DimitriCZE1623 TJ Frenštát pod Radhoštěm
15 Třetina, ZdeněkCZE1623 TJ Mariánské Hory
16 Bok, ZdeněkCZE1623 Sokol Dobrá
17 Klus, MilanCZE1622 TJ Dobratice
18 Tvrdý, PetrCZE1601 Sokol Dobrá
19 Krajčovič, FilipCZE1599 Šachový klub Karviná
20 Růžička, VáclavCZE1593 DDM Praha 6
21 Šumbera, AntonínCZE1589 TJ Mariánské Hory
22 Klíma, MartinCZE1588 ŠO TJ Karolinka
23 Malina, RomanCZE1577 ŠK Slavoj Poruba
24 Herič, MilanCZE1570 TJ Mariánské Hory
25 Diviš, JanCZE1565 ŠK Petřvald u NJ
26 Cibulka, MichalCZE1562 Slezan Opava
27 Kuchta, JiříCZE1557 ŠO Praga Praha
28 Baraniuk, AndriiUKR1556 Avangard
29 Vnouček, MartinCZE1531 TJ Jawa Brodce
30 Lavrišin, JanCZE1520 Sokol Dobrá
31 Sudolský, JanCZE1517 VOKD Poruba
32 Šafarčík, MiroslavCZE1507 ŠK Hošťálkovice
33 Wrzecionko, DavidCZE1505 ŠK Holoubkov
34 Kučera, TomášCZE1504 ŠK TJ Dolní Benešov
35 Kubelka, JaroslavCZE1503 TJ Fulnek
36 Dudová, PavlínaCZE1496 Beskydská šachová škola
37 Gemsová, TerezaCZE1485 ŠK TJ Dolní Benešov
38 Němec, JáchymCZE1485 Klub šachistů Říčany 1925
39 Lipus, DrahomírCZE1485 Rychvaldský spolek šachový 1945
40 Glacner, KarelCZE1463 ŠK Bystrc Oilers
41 Vyvial, VáclavCZE1463 Beskydská šachová škola
42 Kympergr, VojtěchCZE1462 TJ Spartak Přerov
43 Frank, MartinCZE1449 Beskydská šachová škola
44 Neděla, AdamCZE1449 TJ Slovan Havířov
45 Chlevišťan, JaromírCZE1445 VOKD Poruba
46 Gebauer, AdamCZE1443 Beskydská šachová škola
47 Fizerová, LucieCZE1434 Interchess
48 Lička, DenisCZE1429 Beskydská šachová škola
49 Kawulok, AlešCZE1417 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
50 Mikulenčáková, JanaCZE1411 ŠKTP Hrabyně
51 Lička, RadekCZE1399 TJ Mariánské Hory
52 Pirhala, LadislavCZE1386 Dynamo DP Ostrava
53 Kaňák, MatyášCZE1361 Beskydská šachová škola
54 Hruška, StanislavCZE1350 ŠK Šenov
55 Neumann, KarelCZE1328 TJ Ostrava
56 Cieply, KrzysztofPOL1320 UKS Baszta Wodzisław Śląski
57 Buchta, BartolomějCZE1308 Beskydská šachová škola
58 Gřes, MichalCZE1296 Interchess
59 Zemenová, VeronikaCZE1277 Klub šachistů Říčany 1925
60 Yildirim, KaanTUR1229 
61 Marková, KarolínaCZE1208 Šachy Štěpán
62 Czepiec, RichardCZE1207 Beskydská šachová škola
63 Frej, HannaPOL1196 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
64 Ostrowski, MichalPOL1182 
65 Marková, KateřinaCZE1175 Šachy Štěpán
66 Kubiczek, MichalCZE1174 Šachová akademie Ostrava
67 Szusciková, NatálieCZE1174 Beskydská šachová škola
68 Hrbek, JáchymCZE1094 Šachy Štěpán
69 Hrbková, JohanaCZE1093 Šachy Štěpán
70 Micza, JanCZE1087 Interchess
71 Tichá, SofieCZE1068 Beskydská šachová škola
72 Vaněk, JakubCZE1056 TJ Ostrava
73 Brückmann, Jan GregorCZE1051 SK Slavia Orlová
74 Zemek, AntonínCZE1049 Interchess
75 Mrázek, RomanCZE1048 SK Slavia Orlová
76 Oborný, StanislavCZE1046 TJ Ostrava
77 Kubiczek, PetrCZE1044 Šachová akademie Ostrava
78 Juračák, DavidCZE1040 Interchess
79 Buchtová, ViktorieCZE1021 Beskydská šachová škola
80 Janků, ViktorCZE1529n Dynamo DP Ostrava
81 Růžička, LubomírCZE1515n Sokol Vítkovice
82 Sieber, BohumilCZE1250n SK Slavia Orlová
83 Filipová, VanesaCZE1247n Interchess
84 Beran, DanielCZE1100n Rychvaldský spolek šachový 1945
85 Jezerský, VítCZE1100n Beskydská šachová škola
86 Zmelty, DavidCZE1100n Beskydská šachová škola
87 Pravec, MartinCZE1090n Interchess
88 Knettig, MatyášCZE1086n TJ Ostrava
89 Friedlová, JanaCZE0 Beskydská šachová škola
90 Secandari, Ahmad ziaAFG0 Kabul
 


 MISTROVSTVÍ ČR A FIDE OPENY - federace
1  AfghánistánAFG2x 1 FM
2  Česká republikaCZE292x 12 GM, 15 IM, 18 FM
3  ItálieITA1x 
4  NizozemskoNED3x 
5  PolskoPOL20x 
6  SlovenskoSVK1x 
7  ŠvédskoSWE1x 
8  TureckoTUR1x 
9  UkrajinaUKR3x 2 FM
 324x 12 GM, 15 IM, 21 FM


 MISTROVSTVÍ ČR A FIDE OPENY - šachové kluby
1  Beskydská šachová škola31x 3 IM
2  TJ Ostrava15x 1 FM
3  Interchess13x 
5  TJ Mariánské Hory11x 
6  Klub šachistů Říčany 192510x 
7  SK Slavia Orlová10x 1 GM
8  ŠK Slavoj Poruba9x 1 GM, 1 IM, 1 FM
9  Rychvaldský spolek šachový 19458x 
10  Sokol Brušperk6x 
11  Sokol Dobrá6x 1 FM
12  Šachový klub HM Ostrava6x 1 GM, 2 IM
13  ŠK Šenov6x 
14  ŠKTP Hrabyně6x 
15  Dynamo DP Ostrava5x 
16  Slezan Opava5x 1 FM
17  ŠK JOLY Lysá nad Labem5x 4 GM, 1 IM
18  TJ Fulnek5x 
19  Unichess5x 1 IM, 3 FM
20  MUKS MDK Śródmieście Wrocław4x 
21  Orel Opava4x 
22  QCC České Budějovice4x 2 GM, 1 IM
23  Šachy Štěpán4x 
24  ŠK Hošťálkovice4x 
25  ŠK TJ Dolní Benešov4x 
26  ŠK ZIKUDA Turnov4x 2 IM, 2 FM
27  VOKD Poruba4x 
28  ŠACHklub Písek3x 
29  TJ CHS Chotěboř3x 1 FM
30  TJ Dobratice3x 
31  TJ Slovan Havířov3x 1 FM
32  TJ Zlaté Hory3x 
33  TŽ Třinec3x 1 IM
34  1. Novoborský ŠK2x 1 GM
35  2222 ŠK Polabiny2x 1 IM, 1 FM
36  Avangard2x 1 FM
37  Baník Havířov2x 
38  MKS Vyškov2x 
39  SK Podlužan Prušánky2x 
40  Šachová akademie Ostrava2x 
41  Šachový klub Karviná2x 
42  ŠK Petřvald u NJ2x 
43  ŠK Sokol Vyšehrad2x 1 IM
44  ŠK Staré Město2x 
45  ŠO Hlinsko2x 
46  ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova2x 
47  ŠO TJ Velká Polom2x 
48  T.J. Sokol Hranice2x 
49  Tatra Kopřivnice2x 
50  TJ Ludgeřovice2x 
51  TJ Nový Jičín2x 
52  TJ Sokol Metylovice2x 
53  TJ Sokol Praha-Vršovice2x 1 FM
54  TJ Vítkov2x 
   ostatní 70x 2 GM, 1 IM, 7 FM
 324x 12 GM, 15 IM, 21 FM