OSTRAVSKY KONIK 2024 |
styczeń |
luty |
marzec |
kwiecień |
maj |
| | | 1-26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
| | | | so | ni | po | wt | śr | cz | pi | so | ni |
Rapid tour (seria turniejów szachów aktywnych) | w miastach i miasteczkach województwa morawsko-śląskiego |
1 - Bílovec | 6.1. | | | | | | | | | | | | |
2 - Ostrava - Hrabůvka | 20.1. | | | | | | | | | | | | |
3 - Rychvald | | 17.2. | | | | | | | | | | | |
4 - Havířov | | | 2.3. | | | | | | | | | | |
5 - Petřvald | | | 16.3. | | | | | | | | | | |
6 - Šenov | | | | 6.4. | | | | | | | | | |
7 - Bohuslavice | | | | 20.4. | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | |
Turne gry jednoczesnej (seria gier jednoczesnych) | w miastach i miasteczkach województwa morawsko-śląskiego |
Przygotowujemy detale... | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | |
Program główny festiwalu | w Ostrawie, w centrum wystawowym Černá louka |
Mistrzostwa Czech mężczyzn | | | | | 1600 | 1600 | 1600 | 1600 | 1600 | 1600 | 1600 | 1600 | 1000 |
Mistrzostwa Czech kobiet | | | | | | 1600 | 1600 | 1600 | 1600 | 1600 | 1600 | 1600 | 1000 |
FIDE Open "A" | | | | | 1600 | 1600 | 1600 | 1600 | 1600 | 1600 | 1600 | 1600 | 1000 |
FIDE Open "B" | | | | | 1600 | 1600 | 1600 | 1600 | 1600 | 1600 | 1600 | 1600 | 1000 |
FIDE Open "C" | | | | | 1600 | 1600 | 1600 | 1600 | 1600 | 1600 | 1600 | 1600 | 1000 |
Szachowy quiz pubowy | | | | | | 2000 | | | | | | | |
Turniej szachowy Fischera (Random) | | | | | | | 2000 | | | | | | |
Turniej 'kloca' | | | | | | | | 2100 | | | | | |
Turniej w szachy retro pod dyktando | | | | | | | | | 2000 | | | | |
Mistrzostwa Ostrawy uczniów w rapidzie | | | | | | | | | | 830 | | | |
Turniej błyskawiczny | | | | | | | | | | | 2100 | | |
|
| | | | 1-26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
| | | | so | ni | po | wt | śr | cz | pi | so | ni |
• | Rapid tour (seria turniejów szachów aktywnych) ................ | 6.1.-20.4.2024 |
• | Turne gry jednoczesnej (seria gier jednoczesnych) ............. | 1.4.-26.4.2024 |
• | Zapisy do FIDE Open "A", "B", "C" ............................. | 27.4.2024 od 900 do 1430 |
• | Uroczyste otwarcie festiwalu ........................................... | 27.4.2024 o 1530 |
• | FIDE Open "A", "B", "C" (runda I-VIII) ............................. | 27.4.-4.5.2024 , codziennie o 1600 |
• | Mistrzostwa Czech mężczyzn (runda I-VIII) ...................... | 27.4.-4.5.2024 , codziennie o 1600 |
• | Mistrzostwa Czech kobiet (kwalifikacje) ........................... | 28.-29.4.2024 , codziennie o 1600 |
• | Szachowy quiz pubowy .................................................. | 28.4.2024 o 2000 |
• | Turniej szachowy Fischera (Random) ............................... | 29.4.2024 o 2000 |
• | Mistrzostwa Czech kobiet (ćwierćfinały) ........................... | 30.4.-1.5.2024 , codziennie o 1600 |
• | Turniej 'kloca' ............................................................... | 30.4.2024 o 2100 |
• | Turniej w szachy retro pod dyktando ................................ | 1.5.2024 o 2000 |
• | Mistrzostwa Ostrawy uczniów w rapidzie ........................... | 2.5.2024 o 830 |
• | Mistrzostwa Czech kobiet (półfinały) ................................ | 2.-3.5.2024 , codziennie o 1600 |
• | Turniej błyskawiczny ...................................................... | 3.5.2024 o 2100 |
• | Mistrzostwa Czech kobiet (finał, o 3 miejsce) .................... | 4.5.2024 o 1600, 5.5.2024 o 1000 |
• | FIDE Open "A", "B", "C" (runda IX) .................................. | 5.5.2024 o 1000 |
• | Mistrzostwa Czech mężczyzn (runda IX) ........................... | 5.5.2024 o 1000 |
• | Uroczyste zakończenie, ogłoszenie wyników ...................... | 5.5.2024 o 1530 |