TURNAJE
2024
ČASOVÝ
PROGRAM
VKLADY
CENOVÝ FOND
UBYTOVÁNÍ
STRAVOVÁNÍ
RAPID TOUR
2024
OSTRAVA!!!



REGISTRACE ÚČASTNÍCI
(92+136+113)
HISTORIE
FESTIVALU
PARTNEŘI SIMULTÁNNÍ
TOUR
KONTAKTY

Stav přihlášek ke dni 29.05.2024

 FIDE OPEN "A"FIDE
1IM Decuigniere, TomFRA2401 Vandoeuvre echecs
2IM Nguyen, PiotrPOL2398 Dwie Wieże Kraków
3GM Romanishin, OlegUKR2372 
4FM Sernecki, FranciszekPOL2342 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski
5IM Goluch, PiotrPOL2325 UKS SP3 Bogatynia
6FM Bujnoch, RadekCZE2307 2222 ŠK Polabiny
7FM Novotný, MichalCZE2285 Chess club Písek
8IM Vesselovsky, SergueiCZE2284 Šachový klub Ostrava-Jih
9FM Šrámek, VojtěchCZE2281 SK Slavia Orlová
10FM Rudolf, MichalPOL2268 ZMCh Polska YMCA Warszawa
11FM Chkhaidze, NikolozGEO2265 
12FM Zdybel, PrzemysławPOL2264 UKS Czternastka Warszawa
13 Świcarz, MaciejPOL2251 Fundacja KSz Polonia Wrocław
14FM Meers, HubertPOL2250 UKS Hetman Koronny Trzebinia
15 Xylogiannopoulos, AntoniosGRE2247 SO Kallitheas
16FM Nemitz, AlfredGER2235 USV Potsdam
17GM Djuric, StefanSRB2233 
18 Húsek, MartinCZE2232 ŠK Staré Město
19 Pourquet, MatthieuFRA2214 Vandoeuvre echecs
20FM Sobek, JaroslavCZE2201 Šachový klub Karviná
21 Jafarli, BabakAZE2187 Ganja Chess School
22FM Jedlička, AlešCZE2174 2222 ŠK Polabiny
23IM Mannion, StephenSCO2159 Paisley
24 Jireš, JiříCZE2151 ŠK Duras BVK
25FM Warchoł, KamilPOL2149 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój
26FM Lys, JosefCZE2146 Šachový klub Ostrava-Jih
27FM Tymrakiewicz, RafałPOL2135 KSz Silesia Racibórz
28 Backiel, HubertPOL2129 MUKS Stoczek 45 Białystok
29IM Dobrovolský, LadislavCZE2128 ŠK Slavoj Poruba
30 Trapl, DaliborCZE2109 Šachový klub Loko Praha
31 Fizer, MarekCZE2096 Interchess
32 Hladký, TadeášCZE2096 Šachový klub Moravská Slavia
33 Dylong, AntoniPOL2085 UKS Baszta Wodzisław Śląski
34 Mrva, MarekCZE2075 TJ Ostrava
35 Kubik, RafałPOL2074 UKS Ognisko Rydułtowy
36 Tillmann, StanislavCZE2069 TJ Ostrava
37FM Valenta, Vít VáclavCZE2067 
38 Sikora, MatoušCZE2066 SK Slavia Orlová
39 Ret, Adam JosefCZE2060 SK Oáza Praha
40 Vrňata, JiříCZE2057 
41 Juračák, DavidCZE2054 Interchess
42 Kondys, PiotrPOL2048 KSz Silesia Racibórz
43 Zimniok, LubomírCZE2047 Šachový klub Karviná
44 Ugorek, KacperPOL2034 KTS Kalisz
45 Veselý, MartinCZE2027 TJ Ostrava
46 Kozłowski, FranciszekPOL2021 MKS MOS Wieliczka
47 Rekuć, PatrykPOL2003 Muks Stoczek 45 Białystok
48 Szczotka, KlaraPOL2003 MUKS Stoczek 45 Białystok
49WFM Dmochowska, AgnieszkaPOL2001 Fundacja KSz Polonia Wrocław
50 Litner, IgorPOL2000 UKS Sparta Białołęka
51 Llopis De Aysa, ManuelESP1996 Congrés
52 Didi, JanCZE1994 TJ Ostrava
53 Svoboda, PetrCZE1993 ŠK Slavoj Poruba
54 Trybuś, DanielPOL1983 KMKSzach Victoria Komplexbud
55 Mrázek, RomanCZE1981 SK Slavia Orlová
56 Zelenka, MilanCZE1977 Šachy Hošťálková
57 Jaworski, TymonPOL1975 Fundacja KSz Polonia Wrocław
58 Pancewicz, SzymonPOL1966 UKS Czternastka Warszawa
59 Dostál, RadimCZE1963 ŠK Slavoj Poruba
60 Cimburek, JanCZE1963 Šachový klub Jeseník
61 Olšar, ZdeněkCZE1962 SK Slavia Orlová
62 Jarolím, JanCZE1959 ŠK Slavoj Poruba
63 Hanák, TomášCZE1958 ŠK Slavoj Poruba
64 Ogłaza, DawidPOL1953 UKS Rodło Opole
65 Kolář, StanislavCZE1942 ŠK Šenov
66 Kozelský, MarekCZE1939 ŠK Šenov
67 Rzeszowski, DominikPOL1939 UKS Sparta Białołęka
68 Fryč, LukášCZE1922 Orel jednota Ořechov
69 Zemková, KláraCZE1921 Interchess
70 Fizerová, LucieCZE1910 Interchess
71 Jendrowiak, MaciejPOL1907 MKSz Rybnik
72 Kondula, LukášCZE1900 ŠK Slavoj Poruba
73 Szymkiewicz, WitoldPOL1899 UKS Czternastka Warszawa
74 Więckowski, MichałPOL1899 UKS Czternastka Warszawa
75 Hiszczyński, JakubPOL1898 UKS Korona Gdańsk
76 Buchtová, ViktorieCZE1894 Beskydská šachová škola
77 Heyl, ThomasGER1894 
78 Kawulski-Chodkiewicz, AlexanderPOL1893 KSz Miedź Legnica
79 Rzewucki, JanPOL1893 UKS OPP Toruń
80 Mydlář, MatějCZE1885 Šachy Krnov
81 Pawicka, MagdalenaPOL1884 LKSz GCKiP Czarna
82 Ślusarczyk, AnnaPOL1880 MKS MOS Wieliczka
83 Majcher, IgorPOL1872 OTSz Ostrów Wielkopolski
84 S Nair, Swara LakshmiIND1863 
85 Lajdamik, KingaPOL1856 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
86 Macíček, JanCZE1853 TJ Dobratice
87 Boff, OndřejCZE1853 TJ TŽ Třinec
88 Wojs, AlicjaPOL1840 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój
89 Vaněk, JakubCZE1821 TJ Ostrava
90 Starý, VojtěchCZE1808 2222 ŠK Polabiny
91 Staniczek, KacperPOL1729 UKS Baszta Wodzisław Śląski
92 Zajadlak, MiłoszPOL1702 MGLKS Parnas Oława
 


 FIDE OPEN "B" (FIDE ELO < 2000)FIDE
1 Vysoglad, PetrCZE1997 Šachový klub Ostrava-Jih
2 Trojan, MatyášCZE1983 Beskydská šachová škola
3 Pardy, MartinCZE1981 Slezan Opava
4 Šnyta, ZdeněkCZE1980 ŠKTP Hrabyně
5 Frej, ZofiaPOL1980 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
6 Ng, Chun HeiHKG1974 
7FM Čempel, JaroslavCZE1973 ŠK Slavoj Poruba
8 Tauš, MartinCZE1972 SK Stonava
9 Schoupal, PatrikCZE1971 TJ TŽ Třinec
10 Skočík, MarekCZE1964 TJ Sloup
11 Keprt, PavelCZE1945 Sokol Dobrá
12 Buchta, BartolomějCZE1944 Beskydská šachová škola
13 Bjolek, JanCZE1942 Beskydská šachová škola
14 Lytviak, SerhiiCZE1930 Beskydská šachová škola
15 Hrbek, JáchymCZE1926 Šachy Štěpán
16 Tvrdý, PetrCZE1922 Sokol Dobrá
17 Tyleček, DrahomírCZE1915 TJ Ostrava
18 Šigut, OndřejCZE1915 Beskydská šachová škola
19 Starý, LukášCZE1908 Jiskra Heřmanův Městec
20 Kocur, ValterCZE1905 ŠK TJ Dolní Benešov
21 Šamu, PavelCZE1904 TJ Ostrava
22 Vaníček, MichalCZE1882 Beskydská šachová škola
23 Szotkowski, BohuslavCZE1878 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
24 Lipovský, TomášCZE1875 Sokol Brušperk
25 Semančík, DavidCZE1872 Rychvaldský spolek šachový 1945
26 Čáp, ŠimonCZE1871 Šachový klub Ostrava-Jih
27 Blecha, ZdeněkCZE1870 Sokol Brušperk
28 Mrázek, RomanCZE1870 Šachový klub Karviná
29 Stehlík, JiříCZE1870 Sokol Kolín
30 Břoušek, JiříCZE1870 TJ Sokol Valašská Bystřice
31 Jurok, VojtěchCZE1869 Šachová škola Bohumín
32 Vizner, JaroslavCZE1868 TJ Baník Havířov
33 Jaroš, BohumilCZE1868 Šachový klub Ostrava-Jih
34 Repák, JanCZE1867 TJ Ostrava
35 Kondula, DominikCZE1864 ŠK Slavoj Poruba
36 Blecha, JosefCZE1858 Sokol Brušperk
37 Aird, IanSCO1854 Dalmuir Chess Club
38 Mikulenčák, JanCZE1853 ŠKTP Hrabyně
39 Trombík, KarelCZE1851 TJ Ostrava
40 Skočková, KateřinaCZE1849 Šachový klub Ostrava-Jih
41 Kočí, TomášCZE1847 ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
42 Aleksanyan, AndranikARM1846 
43 Neduchal, JiříCZE1846 KVASACO Vacenovice
44 Trávníček, JaroslavCZE1845 Slavia Kroměříž
45 Čubok, MilanCZE1843 Tj Dobratice
46 Osina, JaromírCZE1838 Beskydská šachová škola
47 Maroszczyk, WieslawCZE1837 TJ TŽ Třinec
48 Balogh, MilanCZE1836 TJ Ostrava
49 Bashirli, VahidAZE1832 Ganja Chess School
50 Klapuch, DominikCZE1827 Slezan Opava
51 Koper, ŠtefanCZE1825 ŠK Mahrla Praha
52 Vančáková, VeronikaCZE1825 Beskydská šachová škola
53 Petrov, BogoljubCZE1823 ŠK Hošťálkovice
54 Sysala, StanislavCZE1823 Beskydská šachová škola
55 Pustějovský, PatrikCZE1816 TJ Frenštát pod Radhoštěm
56 Horková, TerezaCZE1815 Beskydská šachová škola
57 Kusák, LubomírCZE1804 Šachový klub Ostrava-Jih
58 Rychlík, ZdeněkCZE1803 Rychvaldský spolek šachový 1945
59 Kudla, MartinCZE1802 ŠK Slavoj Poruba
60 Menčík, PavelCZE1801 ŠK Duras BVK
61 Šafařík, RomanCZE1801 Dynamo DP Ostrava
62WCM Bashirli, SaadatAZE1800 Ganja Chess School
63 Hladký, MikulášCZE1798 ŠK Duras BVK
64 Snopek, JiříCZE1797 Šachový klub Ostrava-Jih
65 Kučera, ŠimonCZE1795 TJ Ostrava
66 Babazade, ZhalaAZE1795 Lankaran Chess School
67 Kožušníková, DanielaCZE1793 Interchess
68 Bok, TomášCZE1793 Sokol Dobrá
69 Halamíček, RadekCZE1793 Sokol Dobrá
70 Moravec, HynekCZE1792 TJ Hradec nad Moravicí
71 Kolařík, TomášCZE1792 ŠK Hošťálkovice
72 Pálka, MiroslavSVK1788 Šachový klub u troch dedkú Senica
73 Hájek, JiříCZE1788 Šachový klub Praha 4
74 Krampol, VladimírCZE1788 SK Stonava
75 Cyroň, KarelCZE1786 ŠK Hošťálkovice
76 Szmek, MilanCZE1783 Šachová škola Bohumín
77 Genšerovský, MilanCZE1783 T.J. Sokol Lhotka
78 Macura, JiříCZE1779 
79 Gajda, RostislavCZE1777 ŠK Slavoj Poruba
80 Ramian, ZdeněkCZE1777 ŠK Loštice
81 Matlocha, LubomírCZE1776 Rychvaldský spolek šachový 1945
82 Latacz, GrzegorzPOL1769 Fundacja KSz Polonia Wrocław
83 Filip, TomášCZE1767 HTJ Odra Ostrava
84 Petrov, NikolajCZE1767 ŠK Šenov
85 Boff, VojtěchCZE1766 TJ TŽ Třinec
86 Nešpor, IvanCZE1765 ŠK Šenov
87 Navrat, RomanCZE1758 ŠK U Freda Darkovičky
88 Novák, BořivojCZE1756 T.J.Sokol Hranice
89 Gřes, MichalCZE1755 Interchess
90 Lacková, LudmilaCZE1751 Beskydská šachová škola
91 Gurbanov, HuseynAZE1750 Ganja Chess School
92 Švec, LuděkCZE1747 TJ Desko Liberec
93 Diviš, JanCZE1741 ŠK Petřvald u NJ
94 Chovanec, KarelCZE1740 ŠKTP Hrabyně
95 Vlček, AntonínCZE1740 TJ Vítkov
96 Broskevič, LumírCZE1738 ŠK Šenov
97 Rechtenberg, KarelCZE1735 Beskydská šachová škola
98 Moczała, MajaPOL1735 UKS Baszta Wodzisław Śląski
99 Kacíř, TomášCZE1729 TJ Dobratice
100 Rychtecký, PavelCZE1722 TJ Bohemians Praha
101 Peterek, ZbyněkCZE1720 TJ Ostrava
102 Vyvial, VáclavCZE1714 Beskydská šachová škola
103 Carbol, OtmarCZE1711 Sokol Dobrá
104 Bok, ZdeněkCZE1709 Sokol Dobrá
105 Konečný, JakubCZE1709 Sokol Dobrá
106 Barčik, PeterCZE1705 ŠKTP Hrabyně
107 Plesník, VladimírCZE1702 Šachy Krnov
108 Pavlas, JaroslavCZE1701 Šachový klub Ostrava-Jih
109 Buček, VítCZE1699 Beskydská šachová škola
110 Vala, ŠimonCZE1692 Sokol Brušperk
111 Reichel, TomášCZE1692 ŠK TJ Dolní Benešov
112 Bok, OndřejCZE1689 
113 Rybka, TatianaPOL1688 UKS Giecek Radków
114 Jurček, AdrianCZE1685 SK Slavia Orlová
115 Vrba, JanCZE1679 Šachový klub Bruntál
116 Dubový, MarekCZE1676 Šachový klub Bruntál
117 Romejko, JagodaPOL1672 KSz Jelonka Jelenia Góra
118 Cibulka, MichalCZE1669 
119 Hladká, LeontýnaCZE1668 Jezdci Jundrov
120 Stodola, ZdeněkCZE1666 TJ Štefanydes Polička
121 Kułtucki, KamilPOL1666 Fundacja KSz Polonia Wrocław
122 Kubányi, RobertCZE1663 Šachový klub Ostrava-Jih
123 Figa, KarolinaPOL1663 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój
124 Glacner, KarelCZE1651 ŠK Bystrc Oilers
125 Karaś, KacperPOL1644 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski
126 Gajec, RózaPOL1642 KS AZS Wratislavia
127 Vrba, ZbyněkCZE1638 Šachový klub Bruntál
128 Zinglar, MartinCZE1633 Beskydská šachová škola
129 Haidenko, MykolaCZE1633 Šachový klub Jeseník
130 Lacková, LucieCZE1605 Beskydská šachová škola
131 Ahmadli, MehribanAZE1605 Ganja Chess School
132 Zelenková, SofieCZE1598 TJ Mořkov
133 Idzior, IzabelaPOL1571 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski
134 Dobšinský, PetrCZE1521 ŠK Česká Lípa
135 Lebeda, DušanCZE1931n ŠK Český Brod
136 Horník, MarekCZE0 TJ Ostrava
 


 FIDE OPEN "C" (FIDE ELO < 1700)FIDE
1 Dračka, AlexanderCZE1695 ŠK Slavoj Poruba
2 Vašut, JanCZE1694 TJ Dobratice
3 Bartečková, NikolCZE1694 Beskydská šachová škola
4 Hladký, JiříCZE1690 Šachový klub Lokomotiva Brno
5 Čubok, MiroslavCZE1683 TJ Dobratice
6 Krampla, JanCZE1683 Šachový klub Ostrava-Jih
7 Papuga, ZdeněkCZE1681 TJ Sokol Těrlicko
8 Klíma, MartinCZE1670 Sokol Huslenky
9 Hutyra, TomášCZE1662 TJ Sokol Valašská Bystřice
10 Bartečková, ValérieCZE1656 Beskydská šachová škola
11 Sudolský, JanCZE1654 VOKD Poruba
12 Křenek, JanCZE1648 
13 Wojciechowski, TomaszPOL1647 Klub Marynarki Wojennej Gdynia
14 Nisztuk, MichałPOL1647 UKS WDA Lipusz
15 Chlevišťan, JaromírCZE1642 VOKD Poruba
16 Zmelty, DavidCZE1635 Beskydská šachová škola
17 Gřešek, OskarCZE1633 Slezan Opava
18 Vydra, DavidCZE1631 ŠK Šenov
19 Štefaník, PetrCZE1627 Tatra Kopřivnice
20 Lička, RadekCZE1622 Šachový klub Ostrava-Jih
21 Pravda, Thomas DanielCZE1621 TJ Vítkov
22 Šafarčík, MiroslavCZE1620 ŠK Hošťálkovice
23 Pirhala, LadislavCZE1620 Dynamo DP Ostrava
24 Šauman, PetrCZE1614 TJ Vítkov
25 Mikulenčáková, JanaCZE1614 ŠKTP Hrabyně
26 Bulva, MaksimPOL1606 UKS Caissa Warszawa
27 Lavrišin, JanCZE1601 TJ Sokol Metylovice
28 Cudyk, OliwiaPOL1598 KSz Jelonka Jelenia Góra
29 Odzemec, JiříCZE1591 TJ Sokol Těrlicko
30 Konečný, HerbertCZE1590 TJ Sokol Těrlicko
31 Jezikowska, NadziejaPOL1581 UKSz Skoczek Choszczno
32 Dibák, JánCZE1575 ŠK Hošťálkovice
33 Fráňa, JanCZE1575 Šachový klub Ostrava-Jih
34 Pietkiewicz, AndrzejPOL1571 MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski
35 Tauš, ZdeněkCZE1567 Sokol Dobrá
36 Owczarz, MichałPOL1563 UKS SP3 Bogatynia
37 Chalupa, DominikCZE1556 ŠK Slavoj Poruba
38 Filipová, VanesaCZE1545 Interchess
39 Walder, HugoCZE1545 Beskydská šachová škola
40 Frej, HannaPOL1544 MUKS MDK Śródmieście Wrocław
41 Tichý, FilipCZE1542 TJ Ostrava
42 Tkacz, KatarzynaPOL1537 KSz Jelonka Jelenia Góra
43 Boff, ArnoštCZE1533 TJ TŽ Třinec
44 Buchta, BřetislavCZE1531 ŠK Šenov
45 Machura, JaroslavCZE1531 
46 Foldynová, JulieCZE1529 Interchess
47 Mammadli, NurayAZE1529 Lankaran Chess School
48 Sękiewicz, WeronikaPOL1528 KSz Jelonka Jelenia Góra
49 Židek, DamianCZE1527 ŠK Slavoj Poruba
50 Milewczyk, BogusławPOL1524 UKS WDA Lipusz
51 Najdková, LauraCZE1522 Beskydská šachová škola
52 Václavek, IvoCZE1521 Beskydská šachová škola
53 Jurtík, PavelCZE1517 Interchess
54 Knettig, MatyášCZE1515 TJ Ostrava
55 Hlaváček, PavelCZE1515 Beskydská šachová škola
56 Flídr, JanCZE1513 Beskydská šachová škola
57 Bílek, FilipCZE1511 Beskydská šachová škola
58 Hanzel, MartinCZE1506 Beskydská šachová škola
59 Šuchma, JakubCZE1506 TJ Ostrava
60 Michalak, KatarzynaPOL1504 KSz Jelonka Jelenia Góra
61 Hamerníková, IrisCZE1492 Beskydská šachová škola
62 Keprt, TadeášCZE1492 Beskydská šachová škola
63 Galia, ŠimonCZE1491 Interchess
64 Gadirov, YusifAZE1485 Shirvan Chess School
65 Andilová, KláraCZE1474 SK Slavia Orlová
66 Přikryl, DanielCZE1471 Beskydská šachová škola
67 Kožušník, ZbyněkCZE1465 Šachový klub Píšť
68 Martikánová, AmálieCZE1464 Beskydská šachová škola
69 Muroň, MartinCZE1463 TJ Ostrava
70 Jafarov, RasulAZE1463 Lankaran Chess School
71 Turek, SamuelCZE1462 Beskydská šachová škola
72 Židková, AgnesCZE1462 ŠK Slavoj Poruba
73 Michalak, AnnaPOL1460 KSz Jelonka Jelenia Góra
74 Krzystała, TymoteuszPOL1460 UKS Baszta Wodzisław Śląski
75 Nasibli, AminAZE1442 Ganja Chess School
76 Chrzanowska, KarolinaPOL1440 KSz Miedź Legnica
77 Tarielashvili, KiraCZE1423 Beskydská šachová škola
78 Khalilzade, ZahraAZE1420 Shirvan Chess School
79 Václavková, KláraCZE1415 Beskydská šachová škola
80 Fizerová, VeronikaCZE1410 Interchess
81 Abdullayev, AhmadAZE1405 Shirvan Chess School
82 Prusková, JustýnaCZE1331 Beskydská šachová škola
83 Vrbka, MatyášCZE1246n TJ Ostrava
84 Barteček, DavidCZE0 Beskydská šachová škola
85 Běčák, VítCZE0 Sokol Dobrá
86 Čermák, RobertCZE0 ŠK Slavoj Poruba
87 Černík, OndřejCZE0 Šachový klub Ostrava-Jih
88 Flídrová, MarianaCZE0 Beskydská šachová škola
89 Glóza, AntonínCZE0 ŠK Slavoj Poruba
90 Hanzlová, VendulaCZE0 Beskydská šachová škola
91 Hrčková, AnnaCZE0 Beskydská šachová škola
92 Jelínek, JakubCZE0 Beskydská šachová škola
93 Karamanidi, Maria ElenaGRE0 SO Kallitheas
94 Kluz, RostislavCZE0 ŠK Slavoj Poruba
95 Kubala, JaroslavCZE0 
96 Mynář, KryštofCZE0 ŠK Šenov
97 Najdek, JonášCZE0 Beskydská šachová škola
98 Nevřela, MarekCZE0 ŠK Slavoj Poruba
99 Nimetskyi, ArtemCZE0 Interchess
100 Parsch, MarekCZE0 DDM Sokol Nymburk
101 Ryška, LukášCZE0 
102 Sieja, ViktorCZE0 TJ Ostrava
103 Skořupa, TobiášCZE0 TJ Ostrava
104 Slamečka, DavidCZE0 TJ Ostrava
105 Soukup, AdamCZE0 TJ Ostrava
106 Štěpán, VáclavCZE0 TJ Ostrava
107 Strebchuk, ValeriyCZE0 ŠK Slavoj Poruba
108 Strebčuk, NikolaiCZE0 ŠK Slavoj Poruba
109 Wowk, KacperPOL0 KSz Jelonka Jelenia Góra
110 Zajadlak, PrzemysławPOL0 MGLKS Parnas Oława
111 Abasli, AbbasAZE0 Shirvan Chess School
112 Pashazade, YunisAZE0 Lankaran Chess School
113 Seyidli, KhadijaAZE0 Lankaran Chess School
 


 FIDE OPENY - federace
1  ArménieARM1x 
2  ÁzerbájdžánAZE15x 
3  Česká republikaCZE246x 2 IM, 8 FM
4  FrancieFRA2x 1 IM
5  GruzieGEO1x 1 FM
6  HongkongHKG1x 
7  IndieIND1x 
8  NěmeckoGER2x 1 FM
9  PolskoPOL64x 2 IM, 6 FM, 1 WFM
10  ŘeckoGRE2x 
11  SkotskoSCO2x 1 IM
12  SlovenskoSVK1x 
13  SrbskoSRB1x 1 GM
14  ŠpanělskoESP1x 
15  UkrajinaUKR1x 1 GM
 341x 2 GM, 6 IM, 16 FM, 1 WFM


 FIDE OPENY - šachové kluby
1  Beskydská šachová školaCZE41x 
2  TJ OstravaCZE23x 
3  ŠK Slavoj PorubaCZE20x 1 IM, 1 FM
4  Šachový klub Ostrava-JihCZE14x 1 IM, 1 FM
5  InterchessCZE12x 
6  Sokol DobráCZE9x 
7  ŠK ŠenovCZE8x 
8  KSz Jelonka Jelenia GóraPOL7x 
9  Ganja Chess SchoolAZE6x 
10  SK Slavia OrlováCZE6x 1 FM
11  Fundacja KSz Polonia WrocławPOL5x 1 WFM
12  Lankaran Chess SchoolAZE5x 
13  ŠK HošťálkoviceCZE5x 
14  ŠKTP HrabyněCZE5x 
15  TJ DobraticeCZE5x 
16  TJ TŽ TřinecCZE5x 
17  Shirvan Chess SchoolAZE4x 
18  Sokol BrušperkCZE4x 
19  UKS Baszta Wodzisław ŚląskiPOL4x 
20  UKS Czternastka WarszawaPOL4x 1 FM
21  2222 ŠK PolabinyCZE3x 2 FM
22  MUKS Stoczek 45 BiałystokPOL3x 
23  Rychvaldský spolek šachový 1945CZE3x 
24  Slezan OpavaCZE3x 
25  Šachový klub BruntálCZE3x 
26  Šachový klub KarvináCZE3x 1 FM
27  ŠK Duras BVKCZE3x 
28  TJ Sokol TěrlickoCZE3x 
29  TJ VítkovCZE3x 
30  TSz Skoczek Sędziszów MałopolskiPOL3x 1 FM
31  UKS Pionier Jastrzębie ZdrójPOL3x 1 FM
32  Dynamo DP OstravaCZE2x 
33  KSz Miedź LegnicaPOL2x 
34  KSz Silesia RacibórzPOL2x 1 FM
35  MGLKS Parnas OławaPOL2x 
36  MKS MOS WieliczkaPOL2x 
37  MUKS MDK Śródmieście WrocławPOL2x 
38  SK StonavaCZE2x 
39  SO KallitheasGRE2x 
40  Šachová škola BohumínCZE2x 
41  Šachový klub JeseníkCZE2x 
42  Šachy KrnovCZE2x 
43  ŠK TJ Dolní BenešovCZE2x 
44  ŠO TJ Sokol Mosty u JablunkovaCZE2x 
45  TJ Sokol Valašská BystřiceCZE2x 
46  UKS SP3 BogatyniaPOL2x 1 IM
47  UKS Sparta BiałołękaPOL2x 
48  UKS WDA LipuszPOL2x 
49  Vandoeuvre echecsFRA2x 1 IM
50  VOKD PorubaCZE2x 
   ostatní 78x 2 GM, 2 IM, 6 FM
 341x 2 GM, 6 IM, 16 FM, 1 WFM


 • černě ....... zaregistrován a potvrzen (zaplacen vklad)
 •šedě ........ zaregistrován
 •červeně ... zaregistrován v posledních 3 dnech